• Draž
    1.2k
    191 cm, 120-ak kg (lagana gemišt škemba) XL
  • Sajla
    4k
    Sinoć sam u Areni kupio majicu oko 18h i bilo je svih veličina.Draž

    Također, valjda smo se mimoišli za 10ak minuta
  • dzg717
    961
    ja bi ti L preporucio rade
  • Derby
    181
    Jel mi moze netko reci kakav je kroj nove majice? Visok sam 188cm i imam nekih 90kg .. vjerovatno L ili mozda cak XL?! :grin:BeckaSkola

    ista visina, 20 kila više od tebe i stanem u L :)
  • Gelipter
    3.5k
    @BeckaSkola Širok je dosta model te majice. Unatoč odličnoj boji, decentnosti i još genijalnijem malom d kojeg se napokon počelo isfuravati i forsirati, po meni dosta slab kroj. Na tome bi se još moglo poraditi pa i pod cijenu više cijene kaj se mene tiče.
  • BeckaSkola
    62
    hvala @gelipter, @derby @dzg717 @draz :pray:
  • Yovitssa
    449
    Kaj više nema majice "Prvaci" za klince??? Ne mogu pronaći u webshopu...
  • NKDZ86
    499
    Oće bit još ove nove majice s malim d i kad će više popusti?
  • dBK
    114
    Prije osam dana naručene duga i kratka "d" majica, potvrđena narudžba u jutarnjim satima...status je još uvijek početni - "Podaci o paketu su uneseni u GLS IT sustav; paket još nije predan GLS-u.". Vjerujem da je ludilo zbog promjene dobavljača i sve to skupa, ali ipak je malo predugo. Tim više što sam jučer poslao mail upit o statusu narudžbe, odgovora nema. Je li tko još u zadnjih par dana naručivao?
  • Maxx
    1
    Na kolike popuste na dresove bi mogli racunati
    Cisto da znam jel se isplati cekat jos ko zna koliko
  • Crusades1986
    10.1k
    DZIS.jpg

    Jel netko zna jel zastava desno ova iz klupskog shopa?

    https://shop.gnkdinamo.hr/proizvod/zastava-dinamo-grb/
  • NitkoBitan
    13.3k
    Na kolike popuste na dresove bi mogli racunati
    Cisto da znam jel se isplati cekat jos ko zna koliko
    Maxx

    Moja pretpostavka je 30-50%. Sto se tice tajminga trebao bi svaki tren posto ugovor sa Castoreom pocinje 1.7., odnosno jos ovaj mjesec bi trebala krenut rasprodaja.
  • don
    2.4k
    Prije osam dana naručene duga i kratka "d" majica, potvrđena narudžba u jutarnjim satima...status je još uvijek početni - "Podaci o paketu su uneseni u GLS IT sustav; paket još nije predan GLS-u.". Vjerujem da je ludilo zbog promjene dobavljača i sve to skupa, ali ipak je malo predugo. Tim više što sam jučer poslao mail upit o statusu narudžbe, odgovora nema. Je li tko još u zadnjih par dana naručivao?dBK

    Majica naručena i potvrđena prije 16 dana i idalje "Podaci o paketu su uneseni u GLS IT sustav; paket još nije predan GLS-u."
    Dostava je na vremenskoj razini ali expressa, ako uopće i stigne.
  • Cosey
    456
    Jel ima za kupiti lopte u shopu s Dinamovim logom?
  • rioda
    3.2k
    Ima onih nekih više kao ukrasnih lopti. Plave s grbom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.