• Agramer86
    263
    Kad se očekuje rasprodaja adidasa?
  • deda
    29.2k
    Idućih dana.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Ne znam jesam propustio, al jel bio negdje info koliko dresova Dinamo proda u sezoni?
  • Benito
    616
    Ostalo mi je u sjećanju da je bilo na web shopu neki set za bebe tipa duda, slinček i takve stvari. Sad gledam pa ne vidim da ima. Jel se prodaje to inače?
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    jel zna netko iz kojeg razloga prvi i treci dres nisu na akciji, a rozi je? Nema mi smisla da sad kada je ostalo mjesec dana do kraja ugovora sa adidasom i kada traje rasprodaja svih artikala oni ne stave sve dresove na akciju nego samo jedan.
  • Sljeme
    2k
    Prije je bilo sad nemaš niš. Eventualno duda i koji body za malo stariju bebu. Na zadnjem koji sam kupil je pisalo Diamo. Prodavačice su se smijale. U biti ponuda je očajna. Bolje stvari su kod naših u Ilici.
  • NitkoBitan
    13.5k
    jel zna netko iz kojeg razloga prvi i treci dres nisu na akciji, a rozi je?dinamozivivjecno

    Zato sto ih ljudi kupuju i ako nisu na akciji? Naravno da ces stavit akciju za ono kaj slabije ide, a ostalo prodavat po cijeni po kojoj su ljudi spremni platit. Inace ce vjerojatno sve ic na akciju vrlo brzo zbog rjesavanja zaliha adidasa, tak je Deda rekao. Strpite se jos malo...
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    ne pitam za sebe jer sam ja uzeo dresove jos odavno, ali siguran sam da ima dosta ljudi koji bi uzeli dres, ali opet im je previse dati 90e za sad vec proslosezonski dres.
  • Agramer86
    263
    Na jednoj od prošlih tekma sam na sjeveru vidio šal na kojem piše you'll never drink alone - gorki pelinkovac team pa ak neko zna gdje ga se može nabaviti potrošio bih novce.
  • jedan u nizu
    6.7k
    Jel imao netko problema sa zalijepljenim zvjezdicama na adidas trenirkama (tirkiznim). Meni se doslovno nakon jednog pranja i jednog nošenja jedna vec na pola odlijepila.
    Ima li pomoci, ili da jednostavno nosim bez zvjezdica?
  • Mali Zeus
    10.4k
    Ima li pomoci, ili da jednostavno nosim bez zvjezdica?jedan u nizu

    Kažu ljudi da ti to zašiju u shopu uredno kad padne.

    Meni se na trenirci od malog jedna zvjezdica počela lagano odljepljivati.
  • bskvorc7
    12

    Meni isto sve otpalo nakon prvog pranja, odneses na stadion u shop i stisnu nove...
  • jedan u nizu
    6.7k
    Meni isto sve otpalo nakon prvog pranja, odneses na stadion u shop i stisnu nove...bskvorc7

    i koliko te nove drže? Jel se isplati?

    Kažu ljudi da ti to zašiju u shopu uredno kad padne.Mali Zeus

    Zašiju ili zalijepe? Jer ovo mi ne izgleda kao da se može ušiti, a ako se samo zalijepi, nekako mislim da će biti bez zvijezdica ipak :sweat:
  • bskvorc7
    12
    Na svecanoj trenirci evo sad se drze vec 3 godine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.