• deda
    27.6k
    Deda, sjever dolje jel kaj otišlo danas?Hipo

    U posljednjih 20 sati prodano je 200 ulaznica za oba sjevera, od ponoći 156. Trenutno stanje je 3159
  • bbb medimurje
    2.9k
    još točno 400 ulaznica ostalo za sjever dolje
  • deda
    27.6k
    U posljednja 24 sata prodano je 383 ulaznice, što je meni osobno ugodno iznenađenje s obzirom na neradni dan. Još je ostalo 2976 ulaznica za sjever, od toga 397 za sjever dolje.

    Očekujem da se sutra i prekosutra proda po nekih 400-500 ulaznica što znači da bi u srijedu ušli sa nekih 2000 ulaznica za prodaju.
  • Majki2111
    2.6k
    Ugl, očekujem pun sjever dolje i poluprazan sjever gore.
  • reziser
    6.2k
    u srijedu kiša samo do 11 prijepodne
    navečer vedro :)
  • SAS1987
    13.3k
    Ugl, očekujem pun sjever dolje i poluprazan sjever gore.Majki-Papi2111

    Rasprodat će se jos ovih 3000 ulaznica.
  • Ludovic IX
    5.2k
    nemam info koliko je išlo ulaznica za sjever tribine - službeno je 9500 mjesta na te dve tribine i ako je prodano već skoro 7000, to je za mene dobrq vijest.

    a pretpostavljam da će se do sutra u ponoć prodat barem još 1000 ulaznica
  • bbb medimurje
    2.9k

    ukupno je 9460 za kompletnu sjevernu tribinu, međutim to se uvijek malo smanji, pogotovo na desnoj strani tribine prema zapadu, tak da je kapacitet oba dvije oko 9000
    prodano je malo vise od 6000 (za sjever dolje ostalo malo vise od 300, a za sjever gore jos 2500)
  • Hipo
    406
    kaj je ovo s vraćanjem u online prodaju nekih sektora?
    riječ je o par odjednom slobodnih mjesta unutar sektora ili kaj?

    karte za sjever dolje idu i sve ih je manje (ispod 300 kažete) a umjesto 2 sektora sad su 4 u opciji.
  • Dudu
    2.6k


    2-3 karte, kad neko online klikne da uzima 2-3 ulaznice, na kraju ne kupi i onda se oslobode opet.. Za sektor 2 na sjeveru dolje jedna dostupa ulaznica...
  • Infinity
    15.2k
    kaj je ovo s vraćanjem u online prodaju nekih sektora?
    riječ je o par odjednom slobodnih mjesta unutar sektora ili kaj?

    karte za sjever dolje idu i sve ih je manje (ispod 300 kažete) a umjesto 2 sektora sad su 4 u opciji.
    Hipo

    Ulaznice se mogu vratiti i dobijes novac nazad. Cak je vrlo jednostavno, jednostavnije nego kupiti ulaznice :rofl: Nakon sto netko vrati ulaznice ta mjesta se opet puste u prodaju.
  • xavier
    11.1k


    Znači već si i to pokušao :blush:

    Kako god bilo, naravno da uvijek nekom može nešto naknadno iskrsnuti.
  • Dudu
    2.6k


    Više bih volio da nema Zapate, nego Muriela :D
  • Infinity
    15.2k
    Znači već si i to pokušao :blush:xavier

    Nazalost jesam. Bio sam prisiljen i ne bih nikome pozelio da iz tog razloga vraca ulaznicu.

    Vec sam se bio pomirio da uopce necu dobiti novac nazad i onda posaljem mail Dinamu i pitam da li mogu pokloniti ulaznicu i odgovore mi da to nije moguce i da se obratim na ulaznice.hr jer su oni zaduzeni za distribuciju. Pitam njih jel mogu kako promjeniti podatke i vele mi da je jedina opcija da mi vrate novac. Ime, prezime, broj ulaznice i novac ide nazad na isti racun s kojem je uplaceno, a ulaznica se ponistava. Jest moj proces potrajao jer se odmah nisam obratio na pravo mjesto za pravu stvar, ali u sustini je potrebno samo na ulaznice.hr poslati mail i zamoliti za povrat novca i to je to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.