• Eduardo
    17.6k
    ta misao mi je prva prošla kroz glavu. Ali, obojica su opasni ko sam vrag...
  • Dudu
    2.6k


    Nismo bezveze imenjaci :lol:
  • deda
    28k
    Za sjever dolje ostalo je tek 200 karata pa oni koji žele navijati neka se malo požure na blagajne. Sumnjam da će ostati još koja za srijedu.
  • Hipo
    406
    Iza atalante slijede gostovanja kod citya i šahtara (s ko zna kakvim učinkom dinama) tako da će ishod ove tekme bitno utjecat na posjetu u 4.kolu kad na maksimir dolazi 'neatraktivni' šahtar.

    Na atalanti bi s talijanima trebalo bit oko 27 tisuća ljudi.
  • kjbz
    25
    prodano je već i više od 27...
  • deda
    28k
    Što se mladih U-19 momčadi tiče nismo puno komentirali. Vrijedi istaknuti da su igrači Atalante pvaci Primavere tako da su moja očekivanja relativno skromna iz te utakmice.
  • runtothehills
    382
    Atalanta je po meni, koji pratim Serie A vec nekoliko godina, strasna momcad (trenutno top 5 u Italiji). Sa Gasperinijem su se totalno preporodili: Zapata, Ilicic, Pasalic, Gomez, Freuler... Igraju i dosta atraktivan, brz nogomet i nije cudo da su se plasirali u LP. Gledajuci crno na bijelo imaju bolji roster, ali igramo doma i imamo atmosferu koja nas moze voditi barem do boda.
    Ajmo Dinamo!
  • bbb medimurje
    2.9k
    još je točno 85 ulaznica ostalo za sjever dolje!
  • reziser
    6.4k
    Atalanta je realno jača. Ali to ništ ne znači kad krene tekma. Uz pakao na tribinama sve je moguće. Jer ak uđemo porazom, teško bude na slijedećim gostovanjima. Zato po 3 boda
  • Bosna86
    11.6k
    Razlika izmedju ove sezone i ostalih sezona u LP je atmosfera, ovo je prva sezona gdje ce imati punu podrsku sa tribina, da su je imali proslih sezona ne bi se onako sramotili... Hajrovic trpa i pere grijehe, nemajte brige, dobijamo
  • Neki tip
    19.4k
    Od predictor majstora, LovroZg i Mulec su igrali pobjedu Dinama, Kwedi poraz.. ceka se jos Cavalera. :)

    Bit će dobra tekma, u to sam siguran. 28-29 tisuća ljudi, odlična atmosfera. I na terenu će ekipa dati sve od sebe. Ako bude dosta za bod ili, daj Bože, tri, sreća do neba.. :)
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ja kao predictor debil sam igrao neriješeno tako da to neće biti definitivno :rofl:
  • ZDS86
    205
    Ne znam gdje pitat a posto se radi o danu utakmice ovdje cu,isprike na off topicu.
    Kakav je promet u centru i zapadu grada,tramvaji normalno voze ko inace?
  • Neki tip
    19.4k
    ma skužio sam da ti i ja često igramo slično na predictoru.. naše prognoze treba zaobilazit ak se netko kladi i za lovu.. :lol:
  • Neki tip
    19.4k
    prije tekme voze normalno, a poslije na njih, s obzirom na očekivani broj gledatelja i termin završetka, ne računaj :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.