• Infinity
    15.2k
    Mozda su se klubovi dogovorili da ce i jedni i drugi dati po 10% ulaznica. Znam da je suludo, al mozda je Dinamo ocekivao da bi u Italiju mogla otici malo veca vojska navijaca i da bi 5% kapaciteta na San Siru bilo malo, pa su izveli ovaj bezbolni potez s obzirom da bi u slucaju 1.500 gostiju tesko obezbijedili dio juga za domace navijace, pa se talijanima dalo 3.000 sto opet nije citav jug, ali je 10% kapaciteta stadiona, a to bi moglo biti 8.000 ulaznica za San Siro.

    Inace sam zagovornik da UEFA ovih 5% treba dici na 10%, jer se nogomet igra zbog navijaca, a navijaci su i gosti. Puno lakse je dati 10% kapaciteta nego naganjati goste po drugim tribinama i braniti im ulaz i slicne gluposti.
  • gio
    107
    Ako je Eintracht dobio skoro 15k ulaznica i to s Interom u 1/16 finala EL, onda ne vidim razlog da mi ne dobijemo 10k protiv Atalante koja nije iz tog grada
  • Dudu
    2.6k
    Mislim da sam negdje procitao da se nece koristit cijeli kapacitet San Sira, pa ako se budu prodavalo 50 000 ulaznica, Dinamo bi mozda dobio 5...
  • Infinity
    15.2k
    Prema UEFA pravilu Atalanta Dinamu mora dati 5% ukupnog kapaciteta, bez obzira sto se ne koristi cijeli stadion. I ja sam procitao da se nece koristiti navijacke tribine Intera i Milana.
  • Hipo
    406
    Hoće moć gosti na sjever/jug san sira?
    ili će nas strpat na vrh zapada? :roll:
  • SAS1987
    13.3k
    Ja bi komunjarama iz Bergama dao 5% kapaciteta i ko ih je*e.
  • marcio amoroso
    32k

    Gdje nas god strpa poderat ćemo glasnice :strong:
  • Infinity
    15.2k
    qs08ke1oe0lt09b5.jpg

    Evo kapacitet po sektorima pa ako ima nekih koji znaju koji sektori spadaju pod ultras tribine Intera i Milana moze lako izracunati koji kapacitet ce se odbiti od ukupnog.
  • Infinity
    15.2k
    Hoće moć gosti na sjever/jug san sira?
    ili će nas strpat na vrh zapada? :roll:
    9m
    Hipo

    Meni pada napamet kako su navijaci Hrvatske bili smjesteni na odlicnim mjestima na Wembleyu kad je bilo 2-3 gore. Dobiti opet takva mjesta bi bilo vrh, jer bi grmilo kao nikad. I mislim da nikad nigdje nisam vidio da su gosti tako dobro pozicionirani, obicno je to neki cosak na zadnjem prstenu.
  • Guinness
    1.9k
    Bit će najvišlji prsten cijeli za gostujuće, kako za nas tako i ostale u grupi
  • Hipo
    406
    Vjerojatno 3.kat crvenog sektora ide za navijače dinama.

    Ako su plavi i zeleni skroz zatvoreni.
    Domaći ultrasi bi trebali bit na narančastom sektoru.
  • Infinity
    15.2k
    Frankfurtovi su dobili zadnji prsten plavog i crvenog pa ima neke logike da i Dinamo dobije crveni ako ce kompletan plavi i zeleni zatvoriti, mada nisam bas siguran da ce zatvoriti kompletne tribine. Cini mi se da su i tovari, a i navijaci Hrvatske bili na crvenom. To je izgleda neka praksa za goste, da ih se netko smjesta na domacu tribinu Intera/Milana, ovisno s kim igras.
  • Hipo
    406
    I frankfurt i tovari su igrali protiv intera čiji je je stadion, frankfurt dobio ekstra mjesta zbog velike potražnje i polupraznog stadiona intera u europa ligi.

    I za tovare i za repku je bio 3.kat iza gola.

    U serie a često gosti idu na crvenu ali ovaj put praktički sigurno jer to nije atalantin stadion i zatvoreno je pola stadiona.
  • deda
    27.6k
    Ja ne vjerujem da Atalanta može skupit više od 40-50 hiljada ljudi. To je razlog. Isto kao što nama ne treba stadion od 40 tisuća ljudi jer ga ne možemo više punit kaonekada
  • Neki tip
    19k
    Čini se da je prodaja bitno usporila.. od jutra se nije puno pomaknula:

    6pt59jh1xfhbji9l.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.