• deda
    29.4k
    Nema veze. Ni ja ne znam kak su oni odigrali :cool:
  • Infinity
    15.4k
    Sreca pa je Manchester. Ne smijem ni pomisliti kako bi prosli da idemo u Ukrajinu. Mi cemo u Manchesteru u utakmicu uci ozbiljno, ali mislim da ce igraci pored toga biti puni samopouzdanja nakon razbijanja Atalante. Treba izdrzati pocetni pritisak i bit ce nam lakse, pogotovo ako uleti neka frljoka. Da idemo u Ukrajinu dao bih se kladiti da cemo izgubiti, jer smo to mi, razbijemo Atalantu koja nas je realno podcijenila i onda cemo mi podcijeniti Shakhtara jer nakon trpanja Atalante nam valjda nitko ne moze nista, idemo do kraja. To su nase glave, znam nas.
  • Nino Bule
    12k
    Moram reci da sam bio jako iznenađen izjavama poslije utakmice, svi govorili kako se radi samo o prvom koraku i prva tri boda, nema euforije bla bla. Tko zna mozda smo se naucili kroz godine europskog iskustva normalno ponasat.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ovo si totalno pogodio, dobro nam dođe da igramo protiv puno jačeg protivnika (na papiru) jer definitivno smo mogli poletit inače. Ali po meni najviše ovisi kada zabijemo gol (ako zabijemo naravno) Jer ako to bude u prvom poluvremenu poderat će nas do kraja, ali ako to bude u drugom imamo čak i šanse.
  • Dudu
    2.6k
    City za 12 minuta izbušio Watford. 3-0 :D
  • Mr Blue
    3.4k
    Baš gledam. Ali dobro, jači je Dinamo od Watforda. :cool:
  • Dudu
    2.6k
    5-0 haha, još samo 72 minute igre + sudačka nadoknada..
  • Dudu
    2.6k
    Sta je ovo bilo danas, 8 komada i moze se rec da su se ispromasivali, jer je jos toliko zicera bilo :gasp:
  • Infinity
    15.4k
    Dobro da su se danas ispucali. Ovo je naplata za Norwich bila. Samo da ih za vikend opet ne razljute. I dobro je da se ovo desilo da nasi imaju u glavama da nema opustanja ni 0.1%. I Bjelica je mogao vidjeti kako ova masinerija funkcionira kad je u naponu i da proba naci nacin za zaustaviti ih.
  • Cosey
    467
    Manchester City - Watford 8:0
    Desna Černihiv - Šahtar 0:1
    Atalanta - Fiorentina 2:2
  • Hipo
    406
    Šahtar 8 pobjeda u 8 kola.
    Vjerujem da će u susret s dinamom uć sa svih 11 pobjeda
  • Bosna86
    11.6k
    Prvu igramo kuci ili u Ukrajini s njima?
  • Cosey
    467
    U gostima.
  • Bosna86
    11.6k
    Zasto, npr u slucaju 2 poraza na stadionu bi bilo 20 hiljada ljudi samo.. Ovako poslije Citya od kojeg nitko nista ne ocekuje, islo bi se all in
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.