• deda
    29.2k
    A nama fali još gol da izjednačimo sezone s najviše pogodaka u LP
  • Mali Zeus
    10.4k
    4 boda s Ukrajincima i na konju smo. Iako iskreno ne bi me čudilo da izborimo remi u Manchesteru. Imaju strašnih problema sa stoperima i to treba iskoristiti. Iako naravno obrana će nam biti na 100 muka.
  • xavier
    11.4k
    Ovo je s Telesporta:

    Dani Olmo je odigrao još jednu genijalnu utakmicu u kojoj je imao 10 driblinga iz 14 pokušaja. Za usporedbu, manje driblinga od njega imali su Napoli, Lille, Club Brugge, Galatasaray, Liverpool, Atletico, RB Leipzig, Tottenham, Slavia, Zenit, Salzburg i Valencia.

    :blush:
  • xavier
    11.4k
    4 boda s Ukrajincima i na konju smo. Iako iskreno ne bi me čudilo da izborimo remi u Manchesteru. Imaju strašnih problema sa stoperima i to treba iskoristiti. Iako naravno obrana će nam biti na 100 muka.Mali Zeus

    Polako, utakmica po utakmica.

    Ja od utakmice na Etihadu i dalje ništa ne očekujem...i potajno se nadam da nisam u pravu :cool:
  • Mali Zeus
    10.4k
    Ma dobro, malo me drži euforija od jučer. Naravno da je to utakmica koju ne moramo ni računati, tj. svaki bod a kamoli 3 je veliki uspjeh.
  • Pop corn
    5.9k
    Ma kljuc je da Atalanta i Shaktar odigraju X iduce kolo... onda se sve otvorilo....
  • Dudu
    2.6k
    Nadam se da je ova utakmica prekretnica u smislu da je konačno upravi došlo iz dupeta u glavu kako to može izgledati kad imaš dugoročnu viziju i ne prodaš najbolje igrače na prvu dobru ponudu.

    Fantazija od igre i plus zaradiš 30 milijuna eura, a većinu igrača ne možeš prodat ni za blizu te novce..
  • Infinity
    15.4k
    Mi smo navijaci, sasvim je logicno da u Manchesteru ocekujemo tri boda, a da ne pricamo o bodu. Da igramo knockout fazu pa da smo dobili 3-0 prvu i da kazemo da je OK da izgubimo 1-0 i idemo dalje pa ajde, ali logicno da u grupnoj fazi i to ovako na startu zelimo bodove. Ukupno gledano bit cu zadovoljan s osam bodova, al gledajuci utakmicu po utakmicu onda logicno da se nadam pobjedama. Da mi je OK ispusit 3-0 ne bih ni gledao. Zadnje 2-3 sezone su ih dobijali Shakhtar, Monaco, Celtic izvukao dva remija, Lyon im uzeo 4 boda. Nisu to velesile za Atalantu koju smo razbili. Igracima sloziti dresove tako da vide gornji dio dresa s ledja, da vide 'nema predaje' na dresu i neka izadju s mislima da to mogu.
  • xavier
    11.4k


    Mislim da si krivo shvatio ovo što pišemo. I ja se nadam pobjedi, očekivati ipak znači nešto drugo. Ono što želim je da igrači daju sve od sebe. Naravno da nikom nije "OK" poraz.
  • cron1ck
    1.6k
    Cijelu utakmicu imate na HRTi, ako netko kao ja ne moze dočekati 17:30 na TVu.
  • xavier
    11.4k
    Ma kljuc je da Atalanta i Shaktar odigraju X iduce kolo... onda se sve otvorilo....Pop corn

    Ovo zapravo ovisi o tome što ciljamo.

    Ako pucamo na nastavak natjecanja u LP, onda apsolutno. Ako pak mislimo da je realnije nadati se trećem mjestu i EL na proljeće, onda nam zapravo više odgovara pobjeda Šahtara.
  • cron1ck
    1.6k
    Kakva je razlika između Žuje i Atalante?
    Nikakva, i jedno i drugo se puni u Zagrebu. :cool:
  • Bosna86
    11.6k
    Pobjeda Sahtara i da City odradi svoje, oni nakon 4 kola imaju nulu i mi idemo tamo po x da matematicki prodjemo... Kako god vjerujem da cemo uzeti koji bod sahtaru, bar kuci
  • Blue Mind
    18
    Al' Dino Perić za kojeg sam mislio da će završit u nekom Kortrijku ili najbolje Sturmu ove sezone igra na vrhunskom nivou. Iznošenje lopte, mirnoća, skok, sve znači..a prošle godine sam očekivao i nadao se da će on i Lešković otići iz kluba. Obrana ko armirani beton sinoć :)
  • Infinity
    15.4k
    Najbolje je da ovi odigraju obe X i da izgube po bod u ukupnom zbiru. Ja se nadam drugom mjestu, mada je realnost da trebamo biti oprezni i da bi sad bilo najbolje navijati za Shakhtar, mada je i X na neki nacin pozitivniji Shakhtaru nego Atalanti, a nama pruza veci broj mogucnosti. City da odradi svoje ovi bi imali samo bod nakon cetiri kola, a nama bi nakon 'tuce' sa Shakhtarom bila dobra dva boda za drugo mjesto. U petom kolu bi isla odluka s Atalantom, bod bi nas vodio dalje, tj. imali bi sest bodova, Atalanta dva i ako City odradi svoje Shakhtar bi imao pet bodova. Atalanta bi u zadnjem kolu imala imperativ pobjede, jer bi ih to vodilo dalje kao trece, a nas bi zadrzali na drugom mjestu cak i s porazom od Citya. Da u zadnjem kolu mi izgubimo, a Shakhtar dobije opet cemo biti minimalno treci.

    Sad nakon ovog promisljanja definitivno zelim X tamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.