• Bosna86
    11.7k
    Je li gledao tko sahtar i city? Kakvi su Ukrajinci realno?
  • cron1ck
    1.7k

    Ja sad pogledao malo duži sazetak, pa po ovoj utakmici moze se reci da Sahtar nije nista posebno, ali treba uzeti u obzir da su igrali sa Cityijem koji je ipak neka klasa iznad. Dobar im je vezni Stepanenko i mislis da je brazilac Marlos isto odigrao dobro.
  • Bosna86
    11.7k
    Preformulirati cu pitanje
    Jesu li iznad, ispod ili jednaki sa Benficom i Atalantom
  • Dudu
    2.6k
    Shakhtar će biti puno tvrđi orah po mom mišljenju. U Ukrajini ubijaju, nemaju konkurencije, nešto kao Dinamo, ja bih rekao podjednaki s Benficom.

    Atalanta nema iskustva u Ligi Prvaka, jesu oni fenomenalni bili u Seriji A prošle godine, al to su dva totalno drukčija natjecanja, pritisak veći, nemaš kad popravljat stvari. Shakhtar igra godinama Europu i tu će po meni nijanse odlučiti, očekujem tvrdu utakmicu, al oni su definitivno favoriti.
  • reziser
    6.8k
    Zašto ne bi pao i City?
    Atalanta je bila favorit za tu drugu poziciju, Man. City dakako za prvu, ali je Dinamo svima poremetio planove ovim izdanjem protiv Atalante. Očekivalo se da će Dinamo voditi rovosku bitku sa Šahtarom za treće mjesto, ali kako se sada čini mogli bi se oni tući i za drugu poziciju. Dinamu sada predstoji utakmica s Manchester Cityjem, kojeg vodi ponajbolji taktičar današnjice Pep Guardiola i to na njihovom Etihadu. “Modrima” se daju vrlo male i gotovo nikakve šanse, ali eto, isti je taj City prošlog vikenda u vrlo jakom sastavu, pao protiv Norwicha kojem je nedostajalo deset igrača i jedva su skupili ekipu za prvih jedanaest.

    Taj je Norwich kvalitetom vjerojatno negdje u rangu Dinama, cjenovno su skuplji samo deset milijuna eura, ali kada se pogleda igrački kadar, Dinamo ima vrijednije i talentiranije individualce poput Danija Olma, Dominika Livakovića, Arijana Ademija, Nikole More, Brune Petkovića… Čuda se mogu dogoditi samo u njih treba vjerovati, a kako imamo prilike vidjeti, dinamovci vjeruju. A ako vjeruju u rezultat protiv Cityja, svakako će vjerovati i u onaj protiv Šahtara ili Atalante u uzvratu.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    ja sam optimist i uvjek kažem da se treba potuć sa svima, pa vjerujem da se može i sa Cityjem

    ali nemoj mi molim te pričat da je tu negdje Norwitch sa nama jer smo valjda duplo bolji minimalno. Jedini razlog zašto su možda iole blizu cjenovno je zbog toga što je to premijerliga koja je prenapuhana cjenovno i svi igrači valjda "vrijede" 20 miliona previše nego što zapravo vrijede
  • Dudu
    2.6k
    Takve kalkulacije ocekujem od navijaca Hajduka, kao Rudes je pobijedio Dinamo, a mi Rudes, ubicemo Dinamo..

    Naravno da se nece predati, ali sanse su mizerne, iako postoje. Usporedbe ne stoje po meni, a prvi mastam o senzacionalnim rezultatima.
  • reziser
    6.8k

    naravno da sam optimist. takav po prirodi :D
    za mene uvijek igraju igrači na terenu, a ne vrijednosti po TM.
    naravno da se može i sa cityem...pa nisu oni svemirci
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    a nezz, vidim nam šansu u tome što im je obrana realno u rasulu laganom. Sad jel to budemo mogli iskoristit je pitanje. Bit će to taktička bitka između našeg i njihovog veznog reda. Jer evo možda malo optimistično ja kažem da imamo bolju obranu od njih. (jedino bekovi tu nisu na razini) vezni red je lagano na njihovoj strani, iako npr. De Bruyne nestaje u jakim tekmama, a Olmo je tada najači (hehe) Jedino je napad debelo njihov jači ponajviše zbog krila.

    Ti i imaju Guardiolu, no moram reći da ja sam uvjek optimističan protiv Engleskih momčadi jer pate jako od podcjenjivanja pa bi se to moglo iskoristit.

    Naravno sve ove obzervacije u od strane amatera i simpatizera Dinama. Ali evo ja ću odmah reć da neću bit iznenađen pobjedom ili nerješenim od strane Dinama. Ali u onoj drugoj utakmici, ovu ipak nekak ne vjerujem da možemo iznenadit nažalost jer smo u gostima :/

    (samo da razjasnim, malo trolam, no tko zna na kraju kako smo krenuli haha)
  • Dudu
    2.6k
    Samo cu reci da je za moja poimanja nogometa De Bruyne u ovom trenutku najbolji igrac na svijetu.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    a ne znam, ne pratim toliko City, no utakmice u kojim sam ga vidio me nije nešto previše impresioniro pa zato kažem. Vjerojatno jer stalno čujem kako ga uzdižu okolo. No ono što sam ja vidio daleko je on od najboljeg igrača na svijetu (ipak se Sammir vratio hehe)
  • Dudu
    2.6k
    Uz Dinamo, ucestalo jedino gledam Premier Ligu zbog zanimljivosti i De Bruyne je definitivno igrac koji me najvise fascinira. Nenormalno dobar pregled igre, a asistencije cudesne, pogadja centarsuteve u trepavicu, a uz to i zabija dosta.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    ja se nadam da lažeš i da nemaš pojma i da će ga Moro strpat u džep jer nam ne treba da igramo protiv najboljeg veznjaka na svijetu haha
  • Dudu
    2.6k
    Haha nije da bih se bunio :wink:
  • immerwieder
    1.4k
    najveća nam je prilika ovo podcjenjivanje koje si spomenul, mislim da danas napraviš anketu u njihovoj svlačionici pola igrača im ne bi znalo rezu naše tekme
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.