• Neki tip
    19.6k
    Podcijenili su nas. Nije realno 4:0Majki-Papi2111

    Daj nemoj biti Zvonko A. :wink:
    Potpuno je nebitno jesu li nas podcijenili, napili se dan prije, loše spavali, posvađali se s curama.
    Za taj dan i tu utakmicu, rezultat je posve realan. Ili nikad nijedan nije realan.
    Uvijek netko nešto promaši, netko je bolje pripremljen, netko slabije motiviran, netko je imao tešku tekmu prije 3 dana, netko se štedi za sljedeću. Sporedno.
    Poklopilo se što je trebalo i ubili ih. Sljedeći put vjerojatno nećemo, ali to ne umanjuje ono što je bilo. :)
  • Hipo
    406
    Gle bitno da smo u ligi prvaka posramili 3.klub talijanske lige.
  • LovroZG
    1.3k
    Dobro sad ne moramo baš u krajnost ić. Odigrali smo jebenu tekmu i s takvom igrom bi vjerojatno dobili i jače klubove od Atalante, al opet, to ne umanjuje činjenicu da su Talijani sjebali pripremu i podcijenili nas.

    Sad nam je sam bitno da sredimo Lokomotivu i damo sve od sebe protiv Cityja, pa onda kasnije i protiv Šahtara.
  • xavier
    11.4k
    Podcijenili su nas. Nije realno 4:0Majki-Papi2111

    Kako odlučiš što je "realno", a što nije? Za nešto što se još nije dogodilo, može biti realno ili ne očekivati to, ali za nešto što se već dogodilo, realno je upravo to što se dogodilo :wink:

    Mi smo dali 4 gola, oni niti jedan i to je to. Ono što ti želiš reći je da mi vjerojatno ne bi pobijedili 4 razlike da se sad odigra još nekoliko utakmica, ali to je sasvim nešto drugo.
  • Neki tip
    19.6k
    za nešto što se već dogodilo, realno je upravo to što se dogodilo :wink:xavier

    Upravo to htjedoh poručiti i svojim upisom. :)
  • platini
    230
    Tako se i mi kad popijemo 4 od Citya mozemo vadit da smo ih podcijenili ili precijenili, da igraci nisu dobro spavali noc prije, da je teren bio grbav, lopta izdusena, puhao je vjetar, crni labud....te isprike su glupost. Igralo se prvo kolo lige prvaka, natjecanja gdje Atalanta nije bila valjda 50 godina i gdje pobjeda osim prestiza nosi i 3 milijuna eura. Nema tu izlika.
  • platini
    230
    Bi li ih ponovno pobijedili 4-0 da se igra sutra? Sigurno da ne bi jer ova Atalanta 5 godina nije bila ovako razbijena. Ne bi je ni Juve dobio 4 razlike da se sutra igra.
  • Ero
    942
    Da je baba muško zvala bi se Duško, previše fantaziraš. Dobili smo ih 4:0,rrezultat se piše a ne podcijenjivački pobjeđena utakmica.
  • vjeko1701
    6.1k
    Ma najbolje mi je to da kad mi izgubimo nekih 3-4 razlike onda ne valjamo, jednostavno nismo dorasli...ovo ono...kad nekoga tako razbijemo onda su nas podcijenili, igrali sa b postavom, užasno krenuli u sezonu i usred krize i 100 drugih razloga. Dao bog da nas do finala LP tako svi podcijene ida sve natamburamo sa 4-5 golova razlike. Mene bi bolio k. jer bi Dinamo bio finalist LP.
  • Majki2111
    2.8k
    Apsolutno se slažem sa svima. Dobili smo 4-0 i super prihvatio objeručke to, al čin je Papu Gomez reko da je mislio da neće trebat ići punim intenzitetom na nas mi jr jasno sve.
  • marcio amoroso
    33.8k

    Papu Gomez to uopće nije izjavio.
  • Infinity
    15.4k
    Netko od njih jeste rekao da nisu ocekivali ovoliko jak Dinamo. To ne znaci da su nas podcjenili, nego da su prosli gore od ocekivanog. Oni su vjerojatno mislili da ako budu isli 100% da ce dobiti s nekih 1-0, 2-0, a onda su usli s tih 100% i Dinamo ih je razbio. Oni su nakon 15 minuta vidjeli da to nece ici onako kako su zamislili i uslijedio je raspad sistema. Mozda oni nas i jesu podcijenili, al isto tako su mozda sami sebe precijenili.
  • Majki2111
    2.8k
    Ma nisu oni sebe precijenili, nego su gledali tekmu protiv Istre i osale HNL tekme i to uzeli kao očekivanu vrijednost naše igre, to mislim. Ja mislim da oni nisu ušli 100% u tekmu. Pitanje je samo možemo li mi igrati konstantno ovako kao protiv njih u Europi. Ako da onda smo na konju i jako jaki.
  • Infinity
    15.4k
    Mozda mi nismo svjesni svoje snage pa smo malo samokriticni. Odigrali smo fenomenalno, a nakon tri kola vidjet cemo nasu realnu snagu. Uzmemo li 2-4 boda u iduca dva kola mnogi ce promjeniti pricu. Meni je jos uvijek Ajax u glavi, al osmina finala bi mi bila kao njima polufinale, a da ne pricamo o nekim daljnim prolazima. Najgore je sto ja vjerujem u to i samo cekam samarcinu.
  • Majki2111
    2.8k
    Nisi jedini koji vjeruje haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.