• marcio amoroso
    33.7k

    Super stvar. Upravo to sam i ja zamišljao.
  • BluePhone67
    3.4k
    Ok. Nemam problema da se motivira igraca sa bonusima i sa navedenom lovom sto se spominje, al neka mi netko objasni zasto za nerijeseno 30, a za pobijedu 50. Sto nije logicno ako je nerijesno 30,da za pobijedu bude barem 60, 70 i vise jer za pobijedu em dobijes 3 puta vise v love i bodova.
  • Nino Bule
    12k
    Nadajmo se da je kalkulacija bila rezultatskog karaktera i da bi bod u srijedu znacio puno za daljni tijek skupine a ne koliko bi ostalo u blagajni ili ne
  • Infinity
    15.4k
    Pobjeda donosi jako mnogo u svakom pogledu pa tako i financijskom pa mi je skroz OK da se igrace motivira, ali se slazem s BluePhone67. Nema smisla sa UEFA nagradjuje doslovno bod, znaci jedan je 900.000, a tri su 2.7 milijuna. Ako je tako onda razlika izmedju boda i pobjede treba biti 1 prema 3, mada se mozda ide na to da igraci ne jurisaju sami kad nije nuzda i da se ne izgubi ni taj bod, ali bi isto tako mogli stati, cuvati sigurnu lovu za taj remi umjesto da napadnu nesto malo vecu cifru za tri boda. I jedno i drugo je mac s dvije ostrice, ali ako UEFA daje 1-3 onda daj i ti 1-3.
  • The Undertaker
    4.4k
    Kome u srijedu bude lova u glavi, neka se odmah ostavi nogometa.
  • reziser
    6.5k
    Kome u srijedu bude lova u glavi, neka se odmah ostavi nogometa.The Undertaker


    slažem se, pun stadion, LP,
    lova nebi trebala biti u glavama
  • xavier
    11.4k
    Kome u srijedu bude lova u glavi, neka se odmah ostavi nogometa.The Undertaker

    Zapravo sam i ja htio baš ovako nešto napisati. Da me ne bi krivo shvatili, nemam ništa protiv tih bonusa, dapače, ali ako igračima treba "motivacija" za utakmice LP, onda ne znam što bih rekao.
  • marcio amoroso
    33.7k
    Oni su profesionalci i naravno da igraju i za novac, ne budimo naivni. Siguran sam da bi se borili kao lavovi i bez ovoga stimulansa ali sam apsolutno za nagradu ako netko super odradi svoj posao.

    U LP smo protiv svakoga underdog osim možda protiv Shakhtara doma. Zašto onda momke ne nagraditi za podvig.?
  • The Undertaker
    4.4k
    Ma razumijemo se. Pošteno je da dobiju premije ako zasluže. Ali, za većinu njih ovo je jedinstvena prilika igrati LP. Tko zna kad će i da li će opet. Ja mislim da bi pola njih platilo Bjelici da igraju ove utakmice.
  • xavier
    11.4k


    Ma naravno, nitko ne kaže da ih ne treba nagraditi, dapače.

    Ovo je više išlo kao reakcije na komentare tipa "dobro, sad bi trebali imati motiv za dati sve od sebe" (a bilo je takvih).
  • Hipo
    406
    Mene će zauvijek peć to nepravedno i nesretno ispadanje od benfice u lisabonu.

    Gojakovi ziceri u obje i sudac u uzvratu nam se moraju vratit u korist, nadam se što prije.

    Mogli smo tad puno više napravit od glupog ispadanja od benfice.

    Teško je osvojit 3.mjesto u ovoj skupini ali nadam se da ćemo već u 1.kolu napravit veliki korak ka tome.
  • Eduardo
    18.1k
    Ako negdje protiv Citya imamo šansu, onda je to definitivno stoperski par Stones i Otamendi. Niti jedan kvalitetom ne prati ostatak momčadi. To im je daleko najslabija karika, što su demonstrirali i protiv Norwicha.

    image.jpg
  • Hipo
    406
    Uz koji bod iz ukrajine mislim da ćemo bez problema prebacit tih 30k protiv šahtara.

    Ukrajinaca će doć ne više od 100 dakle i jug može u prodaju.
  • xavier
    11.4k
    Atalanta do sinoć još nikad nije primila 4 gola u europskoj utakmici :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.