• NORTE
    8.9k
    Sačuvati sve vrijedno što klub trenutno ima i dovesti ga na još veću razinu. Provesti demamićizaciju. Srušiti polufunkcionalnu sramotu od stadiona. Novo vodstvo kluba na zdravim temeljima približiti klub navijačima. Umjesto kopiranja modernih novotarija u svijetu nogometa kopirajmo vlastitu tradiciju koju je klub imao od 50ih do 1991.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Najvaznije od svega reka bi krucialno, vratit Dinamo ljudima!
  • Neki tip
    19k
    Umjesto kopiranja modernih novotarija u svijetu nogometa kopirajmo vlastitu tradiciju koju je klub imao od 50ih do 1991.NORTE

    Možemo znati na koje točno elemente svijetle tradicije misliš?

    I kako bi te tradicije u odnosu na "moderne novotarije" pomogle rastu kluba?
  • Mali Zeus
    9.3k
    Puno tog ovisi hoće li poltroni i tarzanići ostati u klubu. Naravno da ne možeš napraviti čistku niti će sve otići u jedan dan, ali najvažnije je da se klub postupno čisti od kadrova koji su napravili štetu klubu pa makar to trajalo i par godina. Iskreno mislim da se to neće dogoditi i da će vladajuće strukture ostati praktički iste.

    U svakom slučaju novi stadion pod hitno, ali to ovisi o puno faktora i mamićev odlazak neće tu puno promijeniti.
  • mniokl
    254
    Dinamo već 5 godina ima proračun oko 50 milijuna eura.S takvim proračunom jasno je da samo volja uprave priječi izgradnju novog stadiona.Da su oni htjeli išta graditi već bi on bio izgrađen.
  • Mali dioničar
    14k
    Da su oni htjeli išta graditi već bi on bio izgrađen.mniokl

    Da, bio bi, ali ne u Maksimiru.
  • mniokl
    254
    To je isto upitno,klub kao Dinamo ima načine pritiska čak i na Bandića.Druga stvar je što su oni s njim u kompi već 20 godina.Jasno je da se trebaju čekati lokalni izbori sada,ali i uz pad Bandića, s ovim vodstvom kluba ništa od toga.Klub mora samo biti transparentan i iznjeti svoj plan,to i to želimo,to i to su opcije,to i to možemo financirati.Kad bi klub tako postavio ciljeve nema gradonačelnika kojemu je isplativo blokirati gradnju.
  • SAS1987
    13.2k
    Zamislimo da se dogodi scenarij i da uprava pade. Kakav je plan nakon toga? Imamo pripremljen novi statut kluba? Brez statuta ne znamo niti ako biramo predsjednika ili nadzorni odbor. Ima DTSM (ili netko drugi) pripremljen neki statut ili ćemo se time baviti nakon pada uprave? Hvala bogu za Futsal Dinamo gdje se je sigurno prikupilo jako puno iskustva ali neka mi netko upućeniji kaže ako je statut Futsal Dinamo dovoljno dobar i za NK Dinamo ili ne.

    Moje mišljenje je da bi trebali imati pripremljenog nekog našeg privremenog predsjednika koji bi klub vodio samo do izbora. Na pamet mi odmah pada Dario Šimić jer je jako nogometno ime a sigurno nije nesposoban da bi vodio klub mjesec, dva do izbora. Naravno, trebali bi ga odabrati skupštinari koji će vjerojatno biti preplašeni zbog najavljenih odštetnih tužbi.

    A što se tiče managementa i ostalih zaposlenika. Odmah bi izbacio Barišića, Antolića, Amru Peternel i provjetrio marketing jer smatram da radi loš posao. Izbacio bi i kadar za koji odmah znaš da u klubu preko veza samo da primaju platu a ništa ne rade, nadzorni odbor te izvršni odbor.

    Ostale bi barem na početku pustio jer sigurno imaju jako puno znanja i iskustva te ih nije lako zamjeniti za bolje (npr Vlatka Peras). Onaj Miroslav Tomašević me je impresionirao na "youtube stadium tour" koliko znanja ima o povijesti pa mi izgleda ko netko tko bi mogao jako dobro raditi u klubskom muzeju.
  • xavier
    11.1k
    Imamo pripremljen novi statut kluba? Brez statuta ne znamo niti ako biramo predsjednika ili nadzorni odbor.SAS1987

    Moje mišljenje je da bi trebali imati pripremljenog nekog našeg privremenog predsjednika koji bi klub vodio samo do izbora.SAS1987

    U klubu se nakon prevomoćnosti neće ama baš ništa promijeniti. Možemo "mi" imati pripremljeno što god želimo, ali zbog čega misliš da ljude u klubu to zanima? Oni imaju predsjednika, imaju statut...neće ih presuda natjerati da to mijenjaju...
  • NORTE
    8.9k
    Saša Pavličić Bekić je tip osobe koji u budućnosti treba biti u nadzornim tijelima kluba i to na duži period. Odvjetnik koji je ako sam dobro shvatio odbio priliku biti u upravi kluba na Mamićev poziv prije 2 godine. Dinamovac koji je većini ovdje poznat i kao što smo vidjeli otvoreni zagovaratelj demokracije u udruzi građana Gnk Dinamo.
  • Bosna86
    11.5k
    Uz njega (pod uvjetom da je ovo sto priča istina) volio bih vidjeti i Globana kao direktora financija ili nekog člana uprave ... Jedan od rijetkih obrazovanih u tom sektoru a da prati sport
  • Papastrumf
    9.4k
    Ovo da mu je ponudjeno mjesto PU je istina 100%.
  • flexXy
    1.9k

    Globan bi bio pun pogodak, zna puno toga od financija do marketinga u modernom sportu. Msm da bi on bio dobar za dizanje neke nove baze navijaca.
  • Majki2111
    2.6k
    Globan je profesor na fakultetu, već je zaposlen, ane znam 100% jel Dinamovac.
  • Bosna86
    11.5k
    Bi, ali ne na način na koji bi se nama svidio... On brije na hot dogove i Defence :smile:

    Zaboravio sam dodati Biscana na klupi, Boban kao neki sportski direktor i još jedna osoba iz privatnog sektora (bez partijske knjižice) kao predsjednik... Neki moj dream team... U svakom slučaju dalek je put do toga
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.