• og1986
    2.9k


    Napisao sam na forumu, ne u svijetu.
  • The Undertaker
    4k
    Isprike, ovo sam propustio odgovoriti.

    Slažeš li se da bi se raspisivanjem izbora u klubu pojavili kandidati koji bi mogli pomoći klubu da bude još bolji na mnogim poljima?NORTE
    Ne slažem se. Relevantni kandidati se neće sami pojaviti već ih treba naći i dovesti odnosno stvoriti okruženje koje bi im bilo interesantno za rad. Klubu kao Dinamo ne trebaju oni koji će doći pomoći već profesionalci koji će odraditi što trebaju i za to biti pošteno plaćeni.

    Za ostalo u postu...
    Rezultat, prikazano na terenu i trofeji su najvažnije ''stavke'' profesionalnog kluba. Naravno da su i druge navedene stvari važne i sigurno da su bitni i napredak u infrastrukturi, odnosu sa navijačima, itd...Međutim, bez sportskog rezultata sve drugo gubi smisao, pogotovo na duži rok.
  • Papastrumf
    9.4k

    Glupost. 90% svjetskih klubova se istog trenutka onda moze ugasiti jer nikada nece osvojiti nikakav trofej.
  • xavier
    11.1k
    Relevantni kandidati se neće sami pojaviti već ih treba naći i dovesti odnosno stvoriti okruženje koje bi im bilo interesantno za rad. Klubu kao Dinamo ne trebaju oni koji će doći pomoći već profesionalci koji će odraditi što trebaju i za to biti pošteno plaćeni.The Undertaker

    Nisam shvatio tko je TAJ koji bi ih trebao dovesti odnosno odlučiti da su baš oni prave osobe za to? Skupština koju je ekipirao Mamić?
  • The Undertaker
    4k
    Nekom je ''trofej'' prvenstvo, nekome LP, nekome Sultan kup. Uvijek ima neki rezultatski cilj, bolji od postojećeg. Inače imaš Slaven Belupo.
  • The Undertaker
    4k
    Nisam shvatio tko je TAJ koji bi ih trebao dovesti odnosno odlučiti da su baš oni prave osobe za to? Skupština koju je ekipirao Mamić?xavier

    Vlasnik.
  • xavier
    11.1k
    Vlasnik.The Undertaker

    Apsolutno legitimno ako si d.d.

    No trenutno smo udruga građana i nemamo vlasnika...
  • The Undertaker
    4k
    No trenutno smo udruga građana i nemamo vlasnika...xavier

    Zato i očekujem problem i zato i jesam za preoblikovanje (privatizaciju) kluba. Naravno, prvo treba osigurati nužne preduvjete.
  • NORTE
    9k
    Da dignemo i ovu temu.

    Rezultati dinama su eksplodirali nakon odlaska na poslovni put u BiH.

    Ne može me nitko uvjeriti da dinamo s ozbiljnim ljudima dinamovcima ne može imati i bolje rezultate i igrače od nekog tko je izvlačio stotine milijuna iz kluba.
  • Jaro
    5.4k
    ono kaj sam oduvijek tvrdio, dinamo je bio (relativno) uspjesan unatoc Mamicu a ne zbog Mamica. Razdoblje poslovnog putovanja je to samo potvrdilo...
  • NORTE
    9k
    Kako sprijeciti nastanak struja u klubu i stvaranje malih Mamica?Bosna86
    Bosna napisao prije 3 godine u uvodnom postu.
  • NORTE
    9k
    Mamić tvrdi da bi se povukao iz Dinama kada bi legendarni hrvatski nogometaš Zvonimir Boban htio doći u Maksimir. "Evo, on i ja nismo u dobrim odnosima. Boban da dođe sutra i da hoće da bude predsjednik Dinama, Zdravko Mamić će biti njegov najveći navijač i prostrijeti mu crveni tepih od Međugorja do Zagreba. Jer je on kompetentan."
  • Jaro
    5.4k
    tko i sto je Mamic da bi se povukao? On se nema od kud povuci, osim Sarajevo-Mostar-Ljubuski-Banjaluja-Neum...
  • xavier
    11.1k


    Povukao bi se s koje pozicije? Bjegunca od hrvatskog pravosuđa?

    Dajte ignorirajte što kriminalac ima za reći.

    A Boban (na žalost) nije opcija.
  • masacusec
    3k
    Dajte ignorirajte što kriminalac ima za reći.xavier

    !!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.