• MM17
    224
    @deda jel se zna kad će izaći informacije o godišnjim kartama?
  • MM17
    224
    Također nadam se da će ovogodišnji godišnjaci, imati također pravo prvootkupa.
  • deda
    29.2k
    Stari godišnjaci će imati pravo prvokupa svojih starih mjesta. A informacije o godišnjim će izići navjerojatnije sljedeći tjedan.
  • criticus
    1.6k
    Pretpostavljam da se razmatrala mogućnost da godišnjaci, a i kupci pojedinačnih ulaznica biraju mjesto na tribini.

    Ovo mi je dosta velik fail i iskreno ne vidim nijedan razlog da se to ne uvede. Ako Slaven Belupo to može imat, može i Dinamo.
  • deda
    29.2k
    Godišnjaci su to mogli i lani, za pojedinačne se nije moglo. Vjerujem da će to biti moguće od sljedeće sezone.
  • jedan u nizu
    6.7k
    Godišnjaci su to mogli i lani, za pojedinačne se nije moglo. Vjerujem da će to biti moguće od sljedeće sezone.deda

    znaci tema 'ulaznice-aktualno vise nece goriti kao ove sezone ako svi budemo imali uvid u broj slobodnih mjesta :(
  • Nemrem igra Dinamo
    1k

    Ovo bi trebalo za pojedinačne riješiti, ako je ikako moguće. Predzadnju tekmu sam uzeo online za ZD za sebe i klince i razdvojilo mi je ulaznice pa sam se svađao s nekom ekipom, jer sam im naravno sjeo na dio mjesta (nisu bili godišnjaci) :lol:
    Za ovu sigurno uzimam godišnju pa ne brinem, ali problem je kad imaš male klince, a nadobudni te ne žele razumijeti...
  • Dudu9
    563
    Pojedinačne ulaznice i biranje treba i poljepit brojeve na sve sjedalice jer na dosta njih nema brojeva
  • criticus
    1.6k
    Trenutan broj članova GNK Dinamo je 30.688deda

    30939, sutra probijamo 31k :strong:
  • Cosey
    467
    Pohvalno kaj će se informacije o godišnjim znati dosta prije početka sezone, a ne kao prijašnjih godina.
  • Bosskovitz
    8.2k
    Ovo bi trebalo za pojedinačne riješiti, ako je ikako moguće.Nemrem igra Dinamo

    Na početku sezone ne, osim ak deda zna nekaj kaj ja ne znam ni godišnjaci neće moći "birati" mjesta kao kad recimo kupuješ za koncert u Areni jer tog sučelja nema ali će kao i do sada moći reći gdje bi htjeli sjediti (ako već nije zauzeto godišnjacima koji su u prvokupu kupili ista mjesta), no definitivno je tema o kojoj se treba raspraviti s providerom. Od Kranjčevićeve će to sigurno biti, ali treba vidjeti o kakvom se eventualnom trošku radi i koliko u skladu s tim ima smisla isto napraviti i za ZD/ZG sada.
  • criticus
    1.6k
    ni godišnjaci neće moći "birati" mjesta kao kad recimo kupuješ za koncert u Areni jer tog sučelja nemaBosskovitz

    Al zašto stvarno ne kužim... jel znaš razlog zašto? Ulaznice.hr to uredno imaju za skoro sve ostale stadione zašto ne i za Maksimir?

    Za sjever je sasvim svejedno al ako već biram zapad po skupljoj cijeni, kažemo stadion je kakav je, i još nemogu ni birat oću prvi red il 28. Za mene je to dosta neozbiljno.

    Od Kranjčevićeve će to sigurno bitiBosskovitz

    Jasno, al život ne počinje s novim stadionom. Nije ovo rušenje istoka il takav zahvat, ovo je softwarski paket koji već postoji x godina i imaju ga i puno manji klubovi. Eventualno treba mapirati stolice i to je to, nije znanstvena fantastika ni milju eura.
  • jp23
    2.3k
    Ako se ne varam, jedno vrijeme su ulaznice.hr to imale i za maksimir, barem za utakmice repke?
  • Bosskovitz
    8.2k
    jel znaš razlog zašto? Ulaznice.hr to uredno imaju za skoro sve ostale stadione zašto ne i za Maksimir?criticus

    Zaista ne, a i ne čini mi se to kao neki teško rješiv problem.
  • criticus
    1.6k
    Broj članova preko 31k.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.