• Dinamosaur
    1.1k
    Jel ima opcija da se dogovori sa nekom drugom kurirskom službom dostava narudžbi i rođendanskih čestitki? @deda @Pop corn
    Ovo sa Hp nema smisla. Sve kasni (u mom slucaju tjednima)

    Daj probajte sredit da barem djeci dolaze cestitke na vriijeme, vjerujte oni to ocekuju ko da su milioni $ u kuverti
  • Eduardo
    18k
    u mom slučaju nemam primjedbu na kurirsku službu. I narudžbe i čestitke stižu uredno na vrijeme, čak i neočekivano brzo ponekad.
  • El Dolardo
    0
    Registrirao sam se samo da napišem da kod mene itekak kasni dostava, narucio sam šampionsku majicu prije 2 tjedna i još nije ni predana dostavi. Ne znam kaj se dešava sa paketom.. (izvinjavam se ukoliko je pogrešna tema, nadovezao sam se samo na upis)
  • Kile
    13
    Pozdrav
    Ima kakvih novosti u vezi godisnjih za novu sezonu neke informacije,najprije kada bi trebale krenuti u prodaju i ostalo
    Hvala
  • emilperska
    3.7k
    Skupštinari i funkcioneri Zone,

    kada možemo očekivati nešto za godišnje za 24/25?
  • nemapredaje
    2.1k
    Priča se da će sjever biti 180€ godišnja.

    Ima li istine u toj priči?
  • NKDZ86
    499
    Od 200kn do skoro 200 eura haha
  • Nino Bule
    11.9k
    Kog briga sta se prica, saznat cemo uskoro sve
  • nemapredaje
    2.1k


    Da ne bi bilo zabune, nije da se bunim na tu cijenu. S članstvom će to biti ista cijena kao i prošle godine bez članstva.

    Samo sam čuo takve informacije pa me zanima.
  • deda
    29.1k
    Meni je dostupna informacija samo da će se do kraja tjedna dogovoriti svi detalji.

    Trenutno brojimo 31.625 članova.
  • seljak86
    2.4k
    Mislim da bi bilo u redu ako se cijene misle stavljati preko 150 eura da se na vrijeme objavi jer mnogima nije baš svejedno 150+ eura u mjesec dana sklepati. Ovo je sve prekilavo.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Godisnja za sjever ce bit jeftinija od pojedinacne karte za utakmicu Hrvatske na europskom prvenstvu ili za recimo trosak jednog europskog gostovanja Dinama na jesen :cool:

  • NKDZ86
    499
    Ove čestitke za rođendan uopće ne dolaze više...
  • Neron53
    357

    Znaci max 29 eura? :)
  • badjibadara
    1.8k
    Ove čestitke za rođendan uopće ne dolaze više...NKDZ86

    Uredno mi je stiglo dan prije rođendana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.