• Sajla
    4.1k
    dodatne ograde i pregledi nisu potrebni zbog sigurnosti, nego zato da se onaj koji je platio kartu za sredinu tribine ZD ne osjeća kao idiot kad kraj njega sjedne onaj tko je pola manje platio kartu za sektore na rubu.
    da, znam, danas se onaj tko sjedi na rubu možda osjeća glup jer plaća istu cijenu kao onaj na sredini tribine (i zato svi toliko željno iščekujemo novi stadion), ali to je opet ta prednost godišnjaka i članova koji prije mogu doći do karte.
    i opet se vraćamo na onu da će uvijek netko s razlogom biti nezadovoljan i da se moraju raditi brojni kompromisi, kakva god na kraju bila odluka oko cijena karata. vrlo nezahvalna pozicija za one koji o tome odlučuju.
  • emilperska
    4.3k

    To nije točno po meni. To govoriš pod uvjetom da na svakoj tekmi, ali na "velikim" domaćim tekmama i europskim tekmama, taj sigurno neće moći sjediti u sektorima 5 i 6.
    A to što će to moći napraviti na Šibeniku i Istri mislim da je manje zlo od ovog što se sprema za ovu sezonu..
    Slažem se da nema univerzalno točnog odgovara na sve ovo što smo tu napisali..
  • Sajla
    4.1k
    da, priča o "manjem zlu" - samo se treba dogovoriti koje je manje jer nisam baš siguran da to možemo objektivno izmjeriti.
  • blue heart 72
    1.5k
    Puno se piše na ovoj temi, pa ajde da i ja upišem nešto. Pošto živim u Bernu, a YB je dominantna ekipa u švicarskom prvenstvu, samim time imamo i donekle sličnu situaciju. Evo da prenesem situaciju kakva je ovdje kod nas u Bernu. Godišnja ulaznica košta kao 60% od ukupne cijene da se kupuju pojedinačne ulaznice. Cijena ulaznice za sve prvenstvene utakmice je ista bez obzira na protivnika (sa izuzetkom kada se organizira tkz. "Kids Day" ili "Ladys Day" ili ako utakmica pada na Valentinovo - "Valentins Day"). Godišnja ulaznica vrijedi za sve domaće utakmice svih uzrasta, odnosno svih selekcija YB-a, osim finala kupa (koje se igra na jednu utakmicu). Vlasnici godišnjih ulaznica imaju pravo prvokupa paketa ulaznica za europska takmičenja ili pojedinačnih ulaznica za europske tekme (prioritet 1 - paket, prioritet 2 - pojedinačno) Za neke tekme za koje se pretpostavlja da bi moglo biti puno gostujućih navijača van gostujućeg sektora npr. utakmice protiv klubova koji dolaze iz zemalja sa jakom dijasporom u CH ili protiv Basela, daje im se i mogućnost kupnje dodatne dvije ulaznice za svoje prijatelje koji ne moraju biti članovi kluba. Naravno imaju u prednost prvokupa za gostovanja nebitno da li u njihovom prvenstvu ili europskim tekmama.
  • Benito
    616
    Znam da se pisalo tu ali ne mogu nać, kakva je procedura za učlanit dijete? Samo roditelj može ili?
  • Paggini
    10.2k
    Ne, treba ti samo OIB od malog. Ja sam učlanio kumovog malog u shopu čim je dobio OIB, bez ikakvih problema.
  • criticus
    1.6k
    Ja sam učlanio kumovog malogPaggini

    Ovo treba uvest pod mandatory. Nema šta roditelj učlanjivat, obaveza kuma da učlanjuje.

    Na krštenju: Obavezujete li se da ćete pomagat roditeljima u odgoju djeteta u kršćanskoj vjeri i po katoličkom nauku, te da ćete ga učlaniti u GNK Dinamo prvom prilikom?

    Ako nije potpisan onaj ugovor s crkvom oko stadiona, obavezno ovo ugraditi u deal.
  • dumitrumitu
    894
    Bio sam krsni kum dva puta i borim se sa njihovim djedovima hajdukovcima za klince.
  • deda
    29.4k
    Trenutan broj članova GNK Dinamo je 30.688
  • Porculanka
    14
    kupila bum godišnju (ak mi koja ostane nakon prvokupa godišnjaka) i da đedo 100 miliona novaca........................
  • ShanKu
    440
    Nisam mislil da je tako skupo članstvo za inozemstvo... :chin: uglavnom riješil
  • deda
    29.4k
    Pa nisi valjda platio 40 eura?
  • ShanKu
    440
    kaj je tu je... još i oib išao radit u poreznu
  • deda
    29.4k
    Pa što se nisi javio, mogao si preko nekog od nas povjerenika za 25. :monkey:
  • ShanKu
    440
    Evo sad sam klubu dal 40 eura za neki transfer :groan:
    Do 3. kolovoza bu me prešla bol..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.