• Jurki
    8.8k
    ajd dobro bar je i taj misterij rijesen da se ne špara na papiru i postanskim troskovima.
    Mozda je bas tolko usfalilo za Jakirovu otpremninu.
    Puni smo ko brod.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Meni stigle danas i za sina i za mene..poštom.
  • Cosey
    436
    Može netko ponoviti jer sam se i ja pogubio, u gužvi sam, kaj trebam raditi nakon učlanjenja, spominjalo se nešto oko slanja podataka u klub ako hoću glasati?
  • Endeavour
    419

    To je netko govorio za mail adresu. Ali ne znam tko to treba i kome slati. Pogotovo ako se učlaniš preko ulaznice.hr gdje naravno već stoji tvoj mail.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Stigla uplatnica jučer, ali je 15 eura?
  • Crni86
    1.2k
    Da li je pocelo preuzimanje clanskih u fan shopu? Znam da je bila ona prica sa automatskim mailom koji su ulazkice.hr slale kroz dan i dva, a da clanske na kraju nisu bile gotove.
  • Sajla
    3.5k
    pretpostavljam da ti po starom članstvo traje do 03/2024 pa je 15eur produljenje za 9 mjeseci tj 3/4 godine. tak sam i ja dobio, ali sam već produžio u fan shopu 5.1. što od danas vidim i na ulaznice.hr
  • San Lorenzo
    11.7k

    Je, hvala na pojašnjenju.
  • Boysica
    460
    Da da i nama danas dosle i rekoh idem vidjet tu jel vec tko dobio da je 15 eura clanstvo , vidim ima nas i ako ja nisam daleko da mi istekne i onak bi produzila ljepo od njih ...
    S obzirom na radno vrijeme dobro mi je doslo da mogu ovak uplatit ...
    Hvalaaa sto imam kam doci i pogledat ako me zanima kakva informacija ...
    Vidimo se na tribinama
  • ivanzg
    22
    Produžio članstvo početkom godine ispod zapada za 20 eura, jučer mi stižu dvije uplatnice svaka po 8,33 eura za produženje.
  • Šteco
    530
    Produžio članstvo početkom godine ispod zapada za 20 eura, jučer mi stižu dvije uplatnice svaka po 8,33 eura za produženje.ivanzg

    Ima dosta ljudi tako. Vjerujem da će i to kasnije mijenjati, i da će ljudima koji su preplatili dogodine dati isti popust. Nove cijene su kasnije donesene i iznose proporcionalno tome kada ističe članstvo u ovoj godini, ali bilo je dosta ljudi koji su do tada već uplatili novce.

    Osobno mi je došlo 15 eura doma faktura od Vlatke početkom tjedna, pa sam je odmah platio, nisam uplaćivao ranije jer sam još rješavao stari problem gdje mi članstvo iz prošle godine nije povezano s mojim OIB-om, koje se počelo rješavati tek nakon što je @xavier intervenirao (prije mi je ulaznice .hr pisalo da nisam član za prošlu godinu, a početkom godine da mi je članska u izradi nakon njegove intervencije - bar vjerujem da je on to pogurao, "ne viđam" ga u zadnje vrijeme, a ne želim biti dosadan). Tako da sada čekam da obrade moju uplatu i da se konačno nova članska pojavi na profilu i da dođe doma ili u shop.

    PS Tnx, Xavi.
  • Dinamosaur
    986
    S tim besplatnim ulaznicama je očito cirkus u sustavu. Meni piše da ih imam 6 dostupnih, iako imam godišnju.Bosskovitz

    Godisnja ti nece vrijedit za novu sezonu, a clanska bude do kraja godine. Tak da ima logike
  • Hebimir Strašni
    1
    Pokušavam preko ulaznice.hr učlanit klince međutim imam onaj glupi status da se čeka verifikacija sigurno već 15ak dana (naravno uplata je prošla bez problema ;) ). Ima li netko iskustava sa učlanjenjem klinaca i je li ovo normalno ?
  • dzgkt
    147

    Ja sam ih imao učlanjene od prije pa sam samo produživao online i relativno brzo je prošlo. Prošli tjedan su potvrdili, a danas su mi doma stigle i iskaznice.
  • Hebimir Strašni
    1
    Pa da to mi je čudno. Ima tu netko da može provjeriti o čemu se radi ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.