• Rakovica1986
    537
    kad bi netko malo informiraniji onako ugrubo išao ocijeniti koliko evo s današnjim danom imamo aktivnih članstava, s kojim brojem biste izašli?
  • deda
    27.8k
    Tu brojku je nemoguće dati jer se tek počelo ozbiljno unositi podatke. Vjerujem da ćemo prve informacije imati tek pred izbore. S obzirom da smo prošle godine u nekim trenucima dosezali 33.000 članova nadam se da će to ove godine biti bar 35.000 na koncu.
  • Papastrumf
    9.6k

    Ne vjerujem da će ići preko 20-25.000.
  • jedan u nizu
    6k
    s jedne strane sam optimistican jer se neki ljudi uclanjuju koji nisu nikad prije bili uclanjeni. Vjerujem da su svi koji su prosle godine uclanjeni na akciji pred skupstinu, obnovili clanstvo kako bi mogli glasati.

    Vjerujem da ce se dio ljudi i uclaniti kako bi imali pravo prvokupa na ulaznice sa Hajdukom.
    Ali isto tako sam siguran da se jedan dio clanova vise nece uclaniti, i to oni koji su dobili 'besplatno' clanstvo putem tatinih guzicara. Mozda se jedan dio ljudi udaljio od kluba zbog sbih nebuloznih navrat-nanos odluka vezano uz clanstvo i produzenje (makar se vecina toga ispravila), a mozda ih ove uplatnice koje stizu potaknu da ponovno uclanjenje kada vide da ipak treba platiti samo par eura.

    Optimistican sam za brojke clanova ove godine, vjerujem da mozemo ici i preko 33 000
  • deda
    27.8k
    Znaš mene, optimista. :wink:
  • Rakovica1986
    537
    jasno da imamo GDPR, no ako bi samo netko na neki način potvrdio da je ZB bio član zadnjih 5 godina to bi bilo odlično :)
  • Papastrumf
    9.6k
    Ne mora biti član zadnjih 5 god.
  • The Undertaker
    4k
    Kad smo već kod brojanja, zna li se točan broj godišnjih za ovu sezonu?
  • Dinamo boy
    0
    Pozdrav momci, zanima me zašto je meni članska 48 eura, inače sam iz Hercegovine, mislio se učlanit na internetu da mi clanska poštom dođe?
  • zgšd
    156
    članarina za navijače iz inozemstva 40€ + usluga obrade transakcije i vjerojatno dostava
  • Tercel
    383
    Članstvo obnovljeno preko pristupnice predane u Shopu sad vidljivo na profilu. Pa si bacite oko.
  • Sajla
    3.4k
    također! uplatio u shopu 5.1. jučer nije bilo produženo, znači 3 tjedna im je trebalo.
  • Bruh
    901
    Ja uplatio 9.1 piše da je još u izradi a pristpnicu ispunio u shopu... i ne nije došla članska
  • ZgBlue
    485


    Očito nema pravila.
    Ja sam kao i ti 9.1. ispunio u shopu, sinoć sam bacio oko na profil i produženo mi je.
    Sad samo čekam mail da mi je i iskaznica gotova da ju odem preuzet.
    Nije neka utjeha, al imaj još malo strpljenja, jer njima se očito nigdje ne žuri.
  • superhik
    10.3k
    Jel moguće da je ovo izgled nove članske ili me kolega nakon svega ovoga što se događalo odlučio dodatno sahraniti?

    Whats-App-Slika-2024-01-26-u-13-37-49-f7e6fa75.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.