• dzgkt
    147

    Uvijek im možeš probat poslat mail s detaljima, samo pitanje kad će odgovorit ako još imaju gužvu. Ja sam za sebe produžio članstvo početkom mjeseca, platio 20€ i poslao im mail s uplatnicom, ali do danas mi nije ništa ažurirano u sustavu i nije mi stigla iskaznica (za djecu sam radio kasnije i to je sve već riješeno). Nadam se da će to uskoro riješiti.
  • Ludovic IX
    5.5k
    trajalo je duze ali je prošlo tipa nakon 12 dana, ako se ne varam.. i isti dan stigle i fizičke iskaznice i za mene i za sina
  • Hebimir Strašni
    1

    Thnx na infu. Na koji mail si ih kontaktirao ?
  • dzgkt
    147

    Nisam im još slao za ovaj svoj problem, ali generalno se odjel za članstvo kontaktira preko .
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Ekipa, ja sam se uclanio ove godine u 1.mjesecu i to u ilici kod bojsa. Ispunio sam onu prijavnicu.

    Jučer mi je došla uplatnica iz kluba.
    Trebam li platit tu uplatnicu? Pretpostavljam da ne jer sam već platio 20eura u Ilici.

    Jesam li ja član onda za 2024. i hoće li mi članska doć na kućnu adresu.
  • deda
    28.1k
    Zanemari uplatnicu koja ti je sad stigla. Bit ćeš učlanjen po pristupnici iz Ilice i dobiti člansku.
  • Bosskovitz
    7.6k
    Moram priznati da su oko nekih stvari brzi: 16.01. sam produžio članstvo i danas mi je stigla članska. Ispod 2 tjedna.
  • Bruh
    901
    jbt ja se ponovo učlanio 9.1 nisu me još ni na stranicu upisali a kamoli poslali poštom... preksutra cu ih onda zvat
  • Bosskovitz
    7.6k
    Jesi online ili drugačije? Jer dojma sam da online stvari idu automatski, a ostalo rade ručno pa dulje traje.
  • Bruh
    901
    Nema veze hahahahhahaha danas se ažuriralo valjda prije sat dva jer kad sam gledao u 10 nije bilo
  • Jurki
    8.8k
    prije te upisu u sistem. To si prati na dinamo membership ulaznice . hr.
    Cekal sam 25 dana od dana slanja potvrde o placanju do upisa.
  • Bosskovitz
    7.6k
    Nemoj me držati za riječ, ovo je čisto anegdotalno, ali poznavajući kako klub funkcionira iznutra, pristupnicu koju si ispunio u shopu vjerojatno netko pretipkava u sustav i tako tisuće ljudi pa to traje, dok je online integrirano i vjerojatno samo potvrde klikom ili ni to.
  • Bruh
    901
    dada evo sad su prije valjda dve ure jer sam gledao ujutro oko 10 il 11 pa mi tad nije bilo ukucali su
  • dzgkt
    147

    Ista situacija i kod mene, čak i isti datum. Očito su sad krenuli rješavat te ranije prijave.
  • Sajla
    3.5k

    za nove članove još i kužim da moraju pretipkavati, ali za "papirnato" produženje bi to trebalo biti jedan-dva klika više nego za online proces. pogleda papir, nađe te u bazi, klik na "produži"

    izgleda da im je 3 tjedna standardno trajanje procesa, ja sam papire dao 5.1. i 26.1. bilo produženo na ulaznice.hr . a valjda će se ubrzati kad riješe zaostatke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.