• Gražvydas Mikulėnas
    11.6k
    Hhahahahahhaha
    Iskreno se nadam da je neka zajebancija u igri
  • superhik
    10.3k
    I ja. Išao preko Google Lens tražiti da mi nije podvalio neki pokaz :lol:
  • Draž
    1.1k
    Pa takve su i na online aplikaciji za članstvo. Užas.
    Fascinantno je da s*ebu sve kaj stignu.
  • NitkoBitan
    12.1k
    Kak izgleda druga strana clanske?
  • mali M
    3.5k
    pa ja se nadam da nemamo bijele članske! pa nisu valjda toliko bedasti!!!
  • Captain America
    13.6k
    Kakva vodstvo kluba takve i članske. Dijete u vrtiću bi bilo kreativnije od ovoga. Rastererat sve osim Bošnira nakon izbora.
  • superhik
    10.3k
    Ne znam. Dobio samo ovo
  • NitkoBitan
    12.1k
    Mislim vidio sam na kojoj stranici je ovo objavljeno, na onoj kojoj nis ne valja nakon odlaska ZM. Mogli su i drugu stranu poslat da damo ukupni sud izgledu a ne samo frcat negativnosti.
  • superhik
    10.3k
    Ne znam, ne pratim takve stranice očito. Ovo mi je kolega poslao.
  • dzgkt
    142
    Možda ovako izgleda, kako je u članku objavljeno

    WhatsAppImage2024-01-15at10_2705efe5-914b-4cdd-b248-a5e6ee42653c_1200x799.jpeg
  • NitkoBitan
    12.1k
    Meni ovo brutalno izgleda. Zeznuli zadnju stranu Boze moj, kao da ju ikome pokazujem :sweat:
  • dzgkt
    142

    Ovo bi bila prednja strana, a strana s podacima je valjda onakva kakvu je kolega poslao pošto je takva i na ulaznice.hr
  • Franzg
    21
    Pozdrav svima. Evo nakon mjesec dana čitanja foruma odlučio sam se prijaviti. Evo da kažem nešto vezano uz članske. Učlanio sam se online 15.1. i stavio sam da mi dođe poštom i već mi je danas stigla članska. Iskreno nisam očekivao da će tako brzo stići s obzirom na situaciju u klubu oko učlanjivanja. I da se nadovežem na vaše objave gore, članska je s jedne strane plave boje kao i na slici koju je netko objavio gore, a s druge strane bijele boje.
  • Jurki
    8.6k
    Danas mi na kucnu adresu stigle uplatnice za produzetak clanstva.
    I nebi to bil nikakvi problem da mi nisu poslali dvije uplatnice. :rofl:
    Pa jebemu mater dal ti ljudi mogu ista napraviti, a da nekaj ne sjebu?
    Ok, istina je da sam i ja nadrkan zbog cijele situacije u i oko kluba. Al da se ne zna ko kaj radi? Jebem te zivote i organizacijo posla.
  • Šteco
    530
    Dobro, pa to je Vlatka malo pogriješila i dvije uplatnice poslala, taman ju je Podnar pitao kaj da na mail odgovori i slučajno dvaput sprintala, pa da ne baci poslala tebi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.