• Dinaminjo
    506
    Na ulaznice/clanatvo mi javlja gresku za povezivanje clanstva za kod sa clanske / oib a 100% je dobro upisano
  • mali M
    3.5k
    imao sam/imam i ja taj problem al sam prepustio u dedine stručne ruke problem... :lol:
  • Georg Koch
    3.5k
    Upravo predano @deda 20ak ljudi, poslane pristupnice i sve potrebno za clanske.
    Uz malo truda, volje i vremena svi zajedno mozemo napraviti veliku pricu.
    #zajednozadinamo
  • Dalmatinec
    578
    Učlanjeno nas 7.
  • alneviseoddinama
    0
    Kad na stranici ulaznice hr odem na produljenje članstva, odvede me samo do moje postojeće članske bez onog žutog (zlatnog) gumba na kojem pise produljite članstvo. Poštom još nije došlo nikaj, na mail ne odgovaraju, produljene online ne radi. Kaj da radim?
  • Dino
    2.2k
    Ispricavam se unapred ako je pitanje vec bilo pa sam previdio.

    Medutim, zanima me mogu li izaci na izbore ako sam se zadnji put uclanio 7/2022 te mi je u 7/2023 clanstvo isteklo, a sada naravno produljim clanstvo (odnosno uclanim se za 2024. godinu).
  • Mali Zeus
    9.6k
    Dino

    Da, jer si bio član u 2023.

    Pravo glasovanja na nadolazećim izborima za sastav Skupštine GNK Dinamo ostvarit će jedino punoljetni članovi koji su imali aktivnu članarinu u 2023. godini te koji obnove članstvo za 2024. godinu, a pod uvjetom da uplatu izvrše do 15. veljače 2024. godine.

    Neka me netko ispravi ako sam u krivu.
  • Dino
    2.2k

    Zahvaljujem!
  • deda
    27.8k
    Aktivno član je bio do 7/2023. Ima pravo.
  • Papastrumf
    9.6k
    Mislim da ne jer je uvjet da si se uclanio ili obnovio clanstvo bas u 2023. godini. Nema veze kaj si bio clan u toj godini zbog uclanjenja u 2022.NitkoBitan

    Nemojte zbunjivati ljude ako ne znate odgovor. Nema veze kad se učlanio, bitno je da je u bilo kojem trenutku 2023. bio član.
  • criticus
    1.2k
    Jedino objašnjenje što sam našao: osoba mora zatražiti od Porezne uprave izdavanje OIB-a.Toni90d

    Postoje li na netu neke upute na proceduru korak po korak kako to napraviti? Zalijepimo to negdje tako da i lijene poguramo, da im je to "na dva klika".
  • deda
    27.8k
    Neki tip je to stavio već 2-3 puta. Treba samo naći njegov post.
  • Neki tip
    19.2k


    https://www.porezna-uprava.hr/hr_oib/stranice/dodjeljivanjeoiba.aspx

    Nažalost, više ne dopuštaju podnošenje zahtjeva online. Uveli su to bili u vrijeme korone, ali kasnije ukinuli, vele iz sigurnosnih razloga.

    Osobno ili netko drugi uz punomoć.
  • Klenx
    4.1k
    Meni je prije 5 dana došla obavijest da podignem člansku u fan shopu što mi se odmah činilo prebrzo. Budem sutra provjerio pa napišem jeli stvarno gotovaMr Anderson

    Nemoj,

    dosta ljudi je imalo taj slučaj to im generički mail pošalje.
    Doć ćeš u shop i reći će ti da će biti za 3-4 tjedna članska.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.