• db-izbjeglica
    12.9k
    Pa pogledajte novinarske članke o tom vatrepolu, svugdje je slika tog lika, kao da drugi reprezentativci ne postoje...

    Trebao bi netko upasti na finale vatrepola i bacati baklje s ciljem da prekine utakmicu, možda bi isto dobio zvjezdani status u medijima
  • Mali Zeus
    9.7k
    Neki od vas fakat vide bijele miševe.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    U 3 minute sam guglajući po par najčitanijih portala naišao na barem 15 članaka o SP u vatrepolu koji u prvi plan stavlja torcidaša...mogu potkrijepiti screenshotovima.

    Ako se nekima priviđaju bijeli miševi, zašto ne mogu naći 15 takvih članaka sa bijačem, bukićem, krapićem i ostalim reprezentativcima? Mislim, ostavljam za pravo svakome da misli kako su novinari nepristrani i svojim člancima ne pokušavaju progurati nekakav narativ i svoje sitne ili krupne intrrese. Međutim, ja bi to onda opisao slučajem da netko ne vidi bijelog miša veličine zagrebačke katedrale.
  • striko
    1.2k
    Dan nakon jedne od najvećih europskih uspjeha Dinama na indexu u rubrici sport su redom ovi naslovi:

    • Evo zašto je Dinamo u najgoroj situaciji
    • Jarni je morao otići
    • Perišić šutira hajdukovci raspamećeni
    • Dinamo nije pomogao samom sebi
  • bluelions
    250

    Kako im smeta Hrvatski klub Dinamo Zagreb! Na dobro smo putu. Idemo dalje
  • Jameson
    273
    U 3 minute sam guglajući po par najčitanijih portala naišao na barem 15 članaka o SP u vatrepolu koji u prvi plan stavlja torcidaša...mogu potkrijepiti screenshotovima.db-izbjeglica

    Stavljaju ga jer tako skupljaju klikove i zarađuju na tome.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Sad je glavna fora u medijima ''nitko ne pobjeđuje Dinama 10 puta zaredom'' aludirajući na to da je ovo prva pobjeda Dinama iz desetog pokušaja na gostovanjima u Španjolskoj. Nije baš lako dobiti na gostujućem terenu ekipe koje su u top 5-6 u La Ligi a Dinamo je dosad igrao sa Realom, Barcelonom, Atleticom, Valencijom, Villarealom (koji je bio na svom povijesnom vrhuncu), Sevillom te Betisom. Sada ide medijski narativ da smo luzeri koji uvijek gube pa smo eto kao ćorava kokoš ovaj put uboli zrno. Dinamo kad bi osvojio LP bili bi naslovi ''Tek iz 26. pokušaja Dinamo konačno osvojio natjecanje''.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Bravo za vas pa im dajete klikove, samo nastavite. :ok:
  • Jurki
    8.7k
    U SN clanak s naslovom.. otisao iz Dinama i postao najbolji igrac lige.
    Naravno rijec je o Kotarskom.
    Nebi clanak bil tak klikan da je napisano da je otisel iz Ajaxa ili Gorice.
    A tek je unutar samog clanka napisano da je iz Dinama otisel ko klinac sa 17 godina.

    Iz piskaralovog naslova se moze iscitati da ako ne odu igraci iz Dinama ce propasti. Jebem im mater prokletu da moraju bas ali bas svakom prilikom pljunuti na klub.
    Gamad dnovinarska ne zna nist drugo nego srati po tim jebenim profilima.
    Robert Šola picka ti materina smecarska.
  • dZg1986
    384
    Ne znam zašto ovo uopće i stavljate, pa ovo je klasičan novinarski clickbait
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Bravo za vas pa im dajete klikove, samo nastaviteRex Ramae

    A kome ću dat klik? Šta ću čitat? Hoću li se za sport (i ostale stvari) informirati sa portala Podravina.hr, Ljubuški.info, GorskiKotar. hr i Labinština.com? Naravno da ću pratiti 10-15 najvećih portala, oni kreiraju mišljenje javnosti. A i te priče da će neki portal (recimo Index) propasti ako se svi prebacimo na Labinštinu.com je glupost jer se to nikad neće dogoditi. To podsjeća na one unaprijed izgubljene borbe kada se organizira ''bojkot korporacija'' pa ćemo kao srušiti CocaColu tako šta kupujemo Pipi. Srušit ćete k....
  • Droljo
    5.1k

    Uvijek se čitalo sve i donosili su se zaključci baš nakon pročitanih svih novina. Tek tada možeš (za jednu temu) doči do zaključka tko laže i od prilike skužiti o čemu se radi.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Ako se nekima priviđaju bijeli miševi, zašto ne mogu naći 15 takvih članaka sa bijačem, bukićem, krapićem i ostalim reprezentativcima? Mislim, ostavljam za pravo svakome da misli kako su novinari nepristrani i svojim člancima ne pokušavaju progurati nekakav narativ i svoje sitne ili krupne intrrese. Međutim, ja bi to onda opisao slučajem da netko ne vidi bijelog miša veličine zagrebačke katedrale.db-izbjeglica

    Dobro je sve.
  • javolimtebejako
    711
    samo nek oni pišu i dalje tako o Dinamu, nama a bome i igračima je to samo gorivo. svi oni dobro znaju da smo najveći, ovim člancima tješe sami sebe i kao što su drugi rekli, skupljaju klikove
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.