• Markelo
    2.5k
    Vidjelo se to još na intervujima na svjetskom prvenstvu da se momak bori složit dvije proširene rečenice.
    Kovačić je pored njega djelovao kao lik sa doktoratom.

    No, baš me briga šta valja, samo nek se mi naplatimo od njegovog "rekordnog" transfera, pa ako hoće nek tetovira Ivu Begu na čelo
  • mokoxax468
    372
    Nemam pojma čemu uopće ovoliko slova oko ovoga, tip je u casual druženju nabacio foru. A sve da i nije fora, dok nije Hajduk, nego kolega iz reprezentacije, boli me briga, kao za bilo koju drugu random tetovažu na nogometašima
  • Tom vg
    1k
    Nek ga terovira preko cijelih leđa, ko ga jebe.
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Izjava kao izjava nista posebno, pitanje je bilo koga bi od stranih igraca tetovirao a on kaze livaju, ocito su se sprdali, cak je i video rezan tako da... Plus vidilo se i zna se da je u dobrim odnosima sa livajom

    Naravno da bi svi volili da je rekao nekoga iz Dinama ali sto sad, pljuvati kao i prijatelji s juga
  • NitkoBitan
    12.2k
    Daj bože da se na ljeto proda, u banku stavimo tu razliku i dalje neka radi kaj hoće. Iz dana u dan u glavi je sve mutniji.og1986

    Slihter i uvlakac. Ima srece da je talentirani nogometas inace bi lose u prosao u zivotu sa takvim stavom. Btw. otpratio je jednu popularnu instagram stranicu (dinamozag2) jer je admin malo iskritizirao tu izjavu, kao neko dijete jbt.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Nije ništa iskritizirao, samo je pitao ljude kaj misle o toj izjavi, očito su ga zasmetali komentari di ga se pljuje.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Tim gore. Jedan igrac na takvoj razini uopce ne bi smio pridavat paznju tako necem nebitnom. Necu glumit psihologa ali momak mi se cini nekako emotivno premlak za svoje godine, okruzenje, fizikalije...
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ma Gvardiol se čini kao top dečko ovako preko medija, al čuješ puno stvari o njemu di ti padne u očima i na kraju nije takav nevin mladić kakvim ga se predstavlja.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Ma Gvardiol se čini kao top dečko ovako preko medijanamodi grebza

    Kako kome. Ne svida mi se njegova potreba za paznjom; silni intervjui, pa je skoro zaigrao na turniru 4 kafica, pa njegovi komentari o "zeljenoj curi". Nista osobno protiv njega, ali mi je malo neozbiljan. Nekome je to simpaticno, meni nije.

    čuješ puno stvari o njemu di ti padne u očima i na kraju nije takav nevin mladić kakvim ga se predstavljanamodi grebza

    Npr?
  • Keyser Soze
    8.1k
    Kako komeNitkoBitan

    Njegova percepcija u javnosti je takva da ga se smatra zlatnim dečkom što ga čini vjerojatno najpopularnijim Hrvatom u ovom trenutku i većinom svi imaju pozitivno mišljenje o njemu.

    Npr?NitkoBitan

    Kao što sam rekao, priče. Bilo bi neozbiljno da to pišem na forumu, da me se ne shvati krivo nemam ništa protiv njega kao osobe (osim ovih glupih uvlačenja tovarima), upoznao sam ga i dečko je na mjestu, ali kad imaš zajedničke poznanike svašta čuješ.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Nemojte s3 ljutiti, ali ovo kao da pričate o nekoj bivšoj curi, koliko vas dira to.

    I livaja je ljubio dinamov grb. Po ovom što pričate, i mi bi trebali ribati dinamov grb koliko ga je osvrnuo.

    Dečko ima 20 godina, livaja mu je prijatelj i u zajebantskom tonu je ovo izjavio jer je isto mogo istetovirwt i picku i kurac .

    Ja njegovu ljubav prema dinamu ne upitkujem. Dokazo ju je više puta
  • Logistika
    1.1k
    kako nemam face,pa mi ljudi posalju bisere i tako...navodno je Biuk zabio gol,ako nesto danas nadjebe ovaj komentar svaka čas'
    voum1phvsbob77pn.jpg
    ne toliko sto je glup komentar,više što je kvota da će do njega doći 1.01 valjda...cak decko koji mi je poslao komm,se smijao samnom neki dan,pricali smo,mos mislit Biuk u prvoj zabije sad hat trick,a joooj komentara
  • Oluja
    3.7k

    Ovo nije nikakav shit, ovo je cista realnost :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.