• Eduardo
    17.6k
    imaš nekakav App Gallery, App Store ili nešto sl. di skidaš aplikacije?
  • kinfa95
    488
    ma imam neki app gallery ali tamo ne mogu nać to. Nema veze, budem na kompu gledao..
  • reziser
    6.4k

    Imam i ja philipsa
    Nemres instalirati max to go

    Instaliraj na mobu i poveži ga sa tv
    To je to
  • reziser
    6.4k

    Jel ti tv spojen na WiFi? Kao i mob?
    Onda lako napravis screen mirroring
  • kinfa95
    488

    Je, budem onda tak napravio. Hvala
  • Kwedi
    3.8k
    https://www.nogometplus.net/gorica-bivsem-predstavniku-kluba-prilikom-transfera-atiemwena-isplatila-skoro-pola-milijuna-kuna/?fbclid=IwAR2d_XflG-LzUxF6v_elapIbwzp6BKsn-zi0wlEly7Wck6j3dzNPouFA3YE

    U siječnju 2019. godine Gorica je ostvarila najveći transfer u svojoj povijesti kada je nigerijski veznjak Iyayi Atiemwen dobre igre okrunio prelaskom u Dinamo. Prema riječima predsjednika velikogoričkog prvoligaša Nenada Črnka radilo se o “drugom najvećem transferu između dva hrvatska kluba” u kojem je kao posrednik profitirala i tvrtka Hordeum d.o.o. koja je u vlasništvu bivšeg predstavnika kluba Miljenka Ražova.

    Financijsko izvješće kluba otkriva da je Gorica u prošloj godini od raspolaganja registracijama igrača uprihodila 15.920.645 kuna, a u taj iznos se osim Atiemwena ubraja i odšteta od transfera Farouka Miye u Konyaspor te Ronalda Deaconua u Sepsi.

    Financijsko izvješće otkriva i da je Gorica u 2019. godini tvrtki Hordeum d.o.o. isplatila 462.500 kuna od 890.253 kune koliko je ukupno namijenila posrednicima koji dolaze iz pet različitih kompanija. Upravo se po visini provizije za navedenu tvrtku može s velikom sigurnošću pretpostaviti da je bila posrednik prilikom transfera Atiemwena u Maksimir.

    Iako se danas malo koji transfer obavlja bez posrednika nisu baš jasni razlozi zbog čega je klubu iz Velike Gorice u ovom poslu on bio nužno potreban kad se radilo o transferu između dva člana HT Prve lige gdje su vodstva klubova često u kontaktu te se međusobno jako dobro poznaju. Pitanje o nužnosti angažmana posrednika u ovom slučaju postavili smo i čelništvu kluba, no nikakav odgovor nismo dobili.

    Odgovor nismo dobili ni na pitanje zašto je za posrednika izabrana baš tvrtka Hordeum d.o.o. koja se do tada uopće nije bavila posredničkim poslom kod transfera igrača niti je prema podacima iz sudskog registra za tako što registrirana. Naime Hordeum d.o.o. je osnovan 2007. godine u Zagrebu od strane Marijana Pošte te je posljednji financijski izvještaj predala još 2010. godine dok je 2014. godine zbog propuštanja podnošenja financijskih izvještaja pokrenut i postupak njenog brisanja iz sudskog registra, a nedugo potom je otvoren i stečajni postupak. Dakle tvrtka skoro čitavo desetljeće nije bila aktivna, sve do transfera Atiemwena u Dinamo.
  • Eduardo
    17.6k
    Šok i nevjerica! Pokušaj sabotaže Belog kako bi unio razdor u redove Parnjače i skinuo ih tovarima s grbače u borbi za drugo mjesto.
  • Crusades1986
    9.8k
    Sjecam se videa indexa iz 2015.g. kad je Maminjo izaso iz Remetinca. Jedan od prvih koji je dosao poljubit gazdu u guzu nakon Sukija je ta gnjida. Črnko i on su odavno agitirali i glumili poslusne pse velikom gazdi.
  • Eduardo
    17.6k
    SIGALI;

    - Moja je definitivna želja povratak u Dinamo! To ne krijem, to sam kazao svima, želio bih karijeru nastaviti u svom bivšem klubu u kojem sam proveo sjajne trenutke. Zapravo, da budem potpuno iskren, moja prva želja je povratak u Dinamo! Jako bih se veselio da opet mogu igrati u Dinamovom dresu, u njemu sam se uvijek fenomenalno osjećao.

    - Znam da će možda neki pomisliti da sam već igrač u godinama, što i jest točno, nakupio sam ih već 33... Međutim, igrao sam na najvišoj razini, bio sam u sjajnoj formi, sve mi je polazilo od noge. Prije prekida argentinskog prvenstva sam posljednju utakmicu odigrao protiv Estudiantesa sredinom ožujka. Osjećam se zaista odlično, zdrav sam i držim da mogu još nekoliko sezona igrati na visokoj razini, maksimalno pazim na svoj život profesionalnog nogometaša.

    - Držim da se sve može dogovoriti. Moram razgovarati s predsjednikom Racinga, vidjeti kako stoje stvari. U klubu znaju da bih se želio vratiti u Dinamo. Međutim, isto tako sam svjestan da Racing ima svoje želje i potraživanja, jer bio sam igrač udarne postave, s klubom sam osvojio naslov, ne da se hvalim, ali svi ovdje govore da sam među dva-tri najbolja stopera u Argentini. Velim, meni je lijepo u Racingu, ali srce me vuče u Dinamo, u Zagreb. Međutim, prije tog razgovora s predsjednikom ipak čekam tu potvrdu Dinama, potvrdu da me žele natrag. U ovom trenutku zapravo čekam - Dinamo. Ukoliko stigne Dinamova želja, onda ću se uputiti na razgovor s predsjednikom kluba.

    - Nema to veze s financijama, novac mi uopće nije na pameti. Želim u Dinamo iz razloga što je bilo tako divno igrati u tom klubu, što tamo imam poznanika i prijatelja, što se u Zagrebu sjajno osjećam. Vratio bih se isključivo iz nogometnih razloga, želim s Dinamom igrati europske utakmice, a znam da bih bio od koristi jer se vrhunski osjećam i željan sam još dugo igrati nogomet na najvišoj razini. Moja je prednost i ta što mi ne bi trebala nikakva prilagodba, jer bih se vratio - kući. Odlično govorim hrvatski jezik, volim Dinamo, Zagreb, Hrvatsku.. Moja supruga i kćer su Hrvatice, a također bih nakon završetka karijere želio živjeti u Zagrebu. Eto, spreman sam za povratak, ali sasvim je jasno da ne ovisi sve o mojoj želji. Mogu samo zaključiti da treba pričekati i vidjeti kako će se stvari dalje razvijati - zaključio je SigalI.
  • reziser
    6.4k
    mislim da bi nam sigali dobro došao, pogovo kad je catharina otišao, treba nam iskustva
  • Kwedi
    3.8k
    treba nam iskustvareziser

    kraj Dilavera s 29 godina i Perića s 26 godina (7 godina u Dinamu već) jel baš fali igrač s 33 godine u dupetu?
  • reziser
    6.4k
    zakaj otpisivati igrača s 33 godine? vani su to najbolje godine. Mislim da bi nam dobro došao. Tu su kartoni, ozljede....
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    S obzirom da je očito da će se forsirati mladi i da je Perić ozljeđen na duže vrijeme ne vidim tvoj argument Kwedi. Najviše jer Dilaver nije baš igrač uz kojeg mladi mogu stasati jer je njega u stvari pokrivo Katarina, a ne obrnuto pa jbg.
  • xavier
    11.1k
    jer Dilaver nije baš igrač uz kojeg mladi mogu stasati jer je njega u stvari pokrivo Katarina, a ne obrnutoDragon1Warrior123

    Na što točno misliš? Upravo je suprotno...KTC je igrač koji je igrao puno agresivnije i pritiskao protivnika, a Dilaver je bio "zadnji" koji je sve pokrivao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.