• deda
    28.1k
    Ma Sigali ne može biti greška, ako ništa drugo kao mentor klincima
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ne znam, ja sam imo dojam da je Katarina taj koji je osvajao lopte i čistio većinu stvari. Dilaver se s njim dobro slago, ali svaki put dok igra s bilo kojim drugim igračem u tandemu ispada ko amater i kasni žešće (i u LP i u HNL-u) Možda griješim, ali se mogu sjetit bar 5-6 golova koji su pali jer je on ispadao/nije pokrio kako treba ubačaj.
  • Kwedi
    3.8k
    ne kažem da je sigali greška.

    al ako ima dinamo trenutno dva igrača iz prvih 11 (perić i dilaver), a na lageru su mu dva talenta šutalo (20 godina) i gvardiol (18), uz činjenicu da je gvardiol projekt kluba (i menadžera), kaj sa šutalom za kojeg se isto konstatira kako je veliki talent? u lokomotivu na dvije godine nek se uči?
    uvijek sam za to da se klince (kaj znači klinci, s 20 godina bi već neko mogao biti definiran talent) gurne u prvi sastav i vidjeti jel je ili nije.
  • reziser
    6.4k
    sigali je 100% profesionalac i može biti samo od pomoći od kojeg će ti naši mladići moći naučiti :)
  • Kwedi
    3.8k
    prije će naučiti igrajuči, a ne sa klupe ili tribine ili utakmicama protiv dugopolja, dragovoljca ili bsk-a.
  • reziser
    6.4k
    sve više je informacija da Ademi odlazi, samim time bi Sigali još više dobro došao
  • Mališan
    1.7k
    Pitanje je i u kojoj ce formaciji poltron jova igrati, odnosno oce koristiti u jacim tekmama 3 stopera ili ce igrati s 4 obrambena u liniji... Ako nece igrati s trojicom otraga nema smisla dovodenje sigalija
  • xavier
    11.1k


    Očito ne govorimo o istoj stvari. Ti govoriš o kvaliteti, a ja o taktičkoj poziciji na terenu. No kako sam pisao, meni je i Emil bio odličan prošle sezone dok je u ovoj KTC ipak dosta bolji.
  • Majki2111
    2.6k
    Forsirat će se mladi, a svi igrači najavljuju na juriš an prolječe u LP? Misliš da se mladima može gonit proljeće u Ligi prvaka?
  • The Undertaker
    4.1k
    Uvijek se vraćamo na pitanje što je cilj sljedeće sezone, LP ili promoviranje mladih igrača za prodaju. Po meni je ovo drugo. U tom kontekstu, Sigali nije nužno potreban, barem dok su Dilaver i Lešković tu. Za razliku od stopera, eventualnim odlaskom Ademija faliti će nam ozbiljan zadni vezni. Moro i Gjira nisu dovoljni ni za HNL. Zato bekova imamo viška. Počeli smo ličiti na Hajduk. Nadam se da će to izbalansirati ovaj prelazni rok.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Lešković i Dilaver nisu dovoljni ni za HNL, a kamoli za europu... Dilaver je još ok, ali se vide njegovi nedostatci u jačim utakmicama. No za njega još ima nade, a što se tiče Leškovića radije bi gledo juniora koji ima 15 godina nego tog antitalenta...
  • The Undertaker
    4.1k
    Ako gledaš po kvaliteti, onda se slažem. Ali, kolega je gore dobro ispostavio, Sigali bi bio 6. stoper. Sigali svakako da ali onda Dilaver i/ili Lešković out.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Lešković je odavno već bivši u Dinamu, samo što ga nemogu prodat nikom jer ga nitko ne želi. A Sigali bi u sustavu koji sad imamo bio drugi ili čak prvi stoper po kvaliteti (uz Dilavera) i onda nakon njih idu Gvardiol i onaj mladi srbin što dolazi (nekako ne vjerujem da će ostavit Šutala i Franjića jer mi se ne čine još dovoljno dobri za 1. HNL. Tek bi se povratkom Perića stvorio lagani problem možda da imamo previše stopera, ali realno 5 stopera je ok brojka (sa dvije mlade rezerve)
  • Smotanihaker
    593
    KTC potpisao novi trogodisnji ugovor.
  • Crusades1986
    9.8k
    KTC produzio!!!!!

    EDIT: Trogodisnji ugovor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.