• Ludovic IX
    6.2k
    Slažem se..
  • deda
    29.7k
    Razbacujete se teskim riječima. Zamene je Nenad izvanredan čovjek i gospodin. Svi mi imamo nesreću živjeti u ovo vrijeme. To nam je svima teret.
  • Bosna86
    11.6k
    Da se bar smece okruzilo ljudima kao sto je Bjelica, a ne raznoraznim klimavcima na svim pozicijama nas klub bi puno bolje prosao
  • xavier
    11.4k
    Bjelica kao trener je sve što sam ikad želio od trenera Dinama. Van tog nogometnog dijela mi je zadnjih pola godine malo pao u očima. I neću sad tu pisali o tome što bi on trebao ili ne bi trebao jer ne očekujem od njega, koji je ionako navijač Osijeka, da vodi neke naše bitke. No isto tako, mogao biti barem malo neutralniji po tom pitanju i ne dizati Tatu u nebesa i kad ga se pita o tome i kad se ne pita.

    Isto tako, jasna mi je reakcija nakon Šahtara jer je tada teško biti hladne glave. Međutim, mogao se drugi dan, nakon što je prespavao i sve vidio na televiziji, barem malo ispričati zbog napada na VAR i na suca za koji nije bilo ama baš nikakve potrebe jer je sve dosuđeno potpuno ispravno.
  • marcio amoroso
    34k

    A gdje je on dizao tatu u nebesa?
    Jesam ja nešto propustio?
  • deda
    29.7k
    Vidiš Xavi kako mi to drukčije gledamo. Njegova reakcija nakon Šahtara je za mene briljantna jer je sav teret i naglasak bacio na sebe i var te omogućio igračims da budu neokrznuti. Da li je to bila namjera ili slučajnost u tom trenu ne znam. Ali to što je ostao pri svome mi ukazuje na briljantnost uma i ljudskih vrijednosti u njega
  • Draž
    1.2k
    jer je sav teret i naglasak bacio na sebe i var te omogućio igračims da budu neokrznuti.deda
    Bravo, odlično primjećeno, baš sam nedavno pričao sa ekipom o tome. Upravo to je odlika velikog trenera i pedagoga i uvjeren sam da će mu igrači (a već i jesu - Rijeka) vratiti kako najbolje znaju.
  • xavier
    11.4k


    Pa ne znam koliko je puta od ljeta izjavio kako je "Zdravko napravio sjajan posao", "da ničeg ne bi bilo bez njega" ili "da je sve njegovo djelo". Pa nije baš da je Zdravko sve sam radio u klubu. No kažem, ne očekujem da on vodi naše bitke.

    @deda & @Draž

    Palo je to meni itekako na pamet i ako se radi o tome onda mu svaka čast jer je to pravi "murinjovski" potez, ali teško mi se oteti dojmu da to ipak nije napravio planski.
  • marcio amoroso
    34k

    Ja to iskreno nisam bas tako upratio ali ok.
    Ali ponavljam se da nije realno očekivati da on na pitanje novinara o odnosu sa mamicem kaže da je Mamić varalica, lopov i bjegunac od hrvatskog pravosuđa.
  • deda
    29.7k
    Velim ti u trenutku je možda bilo neplanski, ali ostajanjem iza te izjave učinio je da izgleda planski. Što je maestralno jos više
  • BluePhone67
    3.5k
    Pa ne znam koliko je puta od ljeta izjavio kako je "Zdravko napravio sjajan posao", "da ničeg ne bi bilo bez njega" ili "da je sve njegovo djelo". Pa nije baš da je Zdravko sve sam radio u klubu. No kažem, ne očekujem da on vodi naše bitke.xavier

    Svaki put, ponovio i to prije svega na stetu sebi jer od Bjelice mi boljeg nikada nismo imali. A on sam govori i to sve u stilu svi su krivi samo je Zdravko Mamic zasluzan.


    Palo je to meni itekako na pamet i ako se radi o tome onda mu svaka čast jer je to pravi "murinjovski" potez, ali teško mi se oteti dojmu da to ipak nije napravio planski.xavier

    Ono sto se mora priznati da je Bjelica sazrio kao trener u svakom pogledu, pa i pedagoski pa on je u svojoj karijeri negdje 15, 20 puta dobio crveni karton i vodio sa tribine, jos je bilo da onaj njegov pomoćnik nikada nije izgubio utakmicu prije Benfice.
  • deda
    29.7k
    Ja nisam vidio ni čitao iti jedan interview gdje je Bjelica spomenuo Mamića dok za njega nije bio upitan.

    Tu su jučer neki pisali koji im je najdraži igrač danas u Dinamu, baš me zanima da li će promijeniti mišljenje kad taj igrač u svom interviewu bude upitan za Mamića.
  • xavier
    11.4k


    Ja uopće ne živim u iluziji da netko od igrača dijeli naše mišljenje. Upoznao sam dovoljno ljudi koji žive od nogometa da bih shvatio kako oni na to gledaju sasvim drugačije i možeš im objašnjati koliko želiš, ali njima neće biti jasno gdje je problem u cijeloj priči i što je tu loše.
  • BluePhone67
    3.5k
    Ja nisam vidio ni čitao iti jedan interview gdje je Bjelica spomenuo Mamića dok za njega nije bio upitan.deda

    Pa dobro kaj bi jos sam sebi trebao postavljat pitanja i odgovore. :snicker:

    Novinar pita, on odgovara. Odgovore smo culi. Svi su krivi samo je Mamic zasluzan.
  • xavier
    11.4k
    Novinar pita, on odgovara. Odgovore smo culi. Svi su krivi samo je Mamic zasluzan.BluePhone67

    Upravo tako. Može odgovoriti da ne želi komentirati, da nije upoznat s detaljima ili bilo što slično ako već ne želi odnosno ne može kontra njega, ali ne mora ga dizati u nebesa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.