• BluePhone67
    3.5k
    Zasto zato da govori kako poslodavac placa?
  • BluePhone67
    3.5k
    Ili da je zm tvorac uspjesnog dinama i reprezentacije
  • deda
    29.5k
    90% ljudi ovdje rade za poslodavce i rade što im se kaže, i nema Isusa Boga da će javno reći lošu riječ o poslodavcu. Za mene je to najbliže istini. Samo što neki to rade za 3000, neki za 7000, a neki za 1000000 kuna.
  • Bosna86
    11.6k
    Moze li moderator moderatora banovati zbog ovog upisa prcija :smile:
    Bas tako Deda, mi smo svi cisti i pravedni jbg... Da je Bjelica sam za Mamica, a cijela momcad protiv razumio bi ovu raspravu... Svi ga podrzaju i mi kao navijaci tu nista ne mozemo
  • deda
    29.5k
    :lol: Bilo je kolokvijalno
  • BluePhone67
    3.5k
    Moze li moderator moderatora banovati zbog ovog upisa prcija :smile:Bosna86

    Moze, zasto ne slobodno, pa nije moj forum. Ja tu rijec ne volim jer nikada nisam potpisao kaputaliciju da je klub od Zdravka vec od svih nas i pokusat cu se borit da ne bude nikada, mada mu se ne moze poreci da je u svakoj pori kluba. A ovo sam naveo iz razloga jer ako Bjelica ima pravo reci da je igrace doveo Zdravko i da je on tvorac uspjesnog Dinama pa i reprezentacije, da nebi bilo njega nebi doslovce nicega bilo onda ja mogu tu iscitati da je klub Mamicev i da radi od njega sto hoce i kako hoce pa cak i iz BiH kao bjegunac. I to kaj je tamo, je valjda zbog crvenih kmeri i mrzitelja hrvatske i da mu namjestaju
  • Hipo
    406
    Da mamić nije u bih nego u loži bjelica sigurno ne bi imao takvu "podršku".

    A o tome zašto "mora" javno podržavat zdravka je i onako sve već rečeno.
  • BluePhone67
    3.5k
    Vec bi bio mozda i bivsi
  • Bosna86
    11.6k
    Ma jasno mi je sto zelis reci i ima rezona upis, salim se naravno za ovo banovanje
  • deda
    29.5k
    Mi tu igramo pingpong sa 7 loptica na 12 stolova.
  • Bosna86
    11.6k
    Dinamo je puno vise od neceg sto je logicki ispravno... 100 puta sam si vrtio ovo po glavi sto blue phone pise, zasto gubim vrijeme na kriminalce, zasto kad nista ne mogu promijeniti i jbg, dzaba sve, opet se svi na isto vratimo
  • BluePhone67
    3.5k
    n987od5ihshll25q.jpg

    Svi su krivi samo je Mamic zasluzan :cool:
  • BluePhone67
    3.5k
    dpxh9c6u2hoeq3tn.jpg
    2rf5oyunkkv5l20s.jpg
    ifzwni4lyedksyxy.jpg
    vb2yfwrr2zqkrw60.jpg
    xjatj9wx11bc0u00.jpg
    kz3ui6vzpek61d5m.jpg

    Sn 22.11.2019
  • Eduardo
    18.1k
    jer ako Bjelica ima pravo reci da je igrace doveo Zdravko i da je on tvorac uspjesnog Dinama pa i reprezentacijeBluePhone67

    Vahid Halilhodžić, izjava za SportKlub ove godine;
    Zdravko je napravio velike stvari za Dinamo i hrvatski nogomet. Mnogi igrači koji su sudjelovali u povijesnom osvajanju srebra na Svjetskom prvenstvu u Rusiji su igrali u Dinamu i to je nešto što je njegova zasluga.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.