• BluePhone67
    3.6k
    4l0grz8hvmvu15bk.jpg

    Jel ima kakvih dogadjanja u Sesvetama danas. Mladi?

    Kada su dosli sa autobusom
  • Stihl
    3k
    Možda vozač živi tu pa je skoknul doma provjerit kaj mu žena dela :joke:
  • MM17
    230
    Btw. trebali su biti danas kod mog klinca u školi i zbog štrajka je odgođeno. Klinac mi je u očaju već dva dana zbog toga :lol: :lol:
  • xavier
    11.4k
    Nikad nisam imao "idole", ali Zvonimir Boban je, kad sam bio klinac, tome bio daleko najbliži.Neki tip sa Zapada

    Točno ovako nekako je i kod mene.
  • BluePhone67
    3.6k
    Možda vozač živi tu pa je skoknul doma provjerit kaj mu žena dela :joke:Stihl

    Mozda slike grafite, tu su 4 zgrade u nizu :joke:
  • Stihl
    3k

    A vidis mozda je i to pitanju, poslal ga Zoki da mu poslika, sigurno si takva 4 zeli doma u boravku nacrtat
  • nkdz
    830
    https://m.24sata.hr/sport/carlos-olmo-dani-mi-je-branio-udarce-dok-jos-nije-ni-prohodao-660532

    evo malo i buraza, cijela familija prizemljena i normalna rijetkost u danasnjem nogometu bas zato ona tema kaj se provlaci o idolima u nogometu mislim da zg klinci bez beda danas mogu naci fakat dobre idole u Dinamu (Olmo, Oršić...)
  • BBBužanova
    4
    Ekipa sta vi mislite o Bjelici- ne kao treneru (po meni izvrstan) nego njegovim istupima u medijima. Naglasavanje kako igraci odlaze u VELIKE klubove (Dinamo nije velik klub?!) i hvaljenje Mamica po medijima. Iskreno mi se niti ne svida njegovo pozivanje hrv institucija da izgrade Dinamu stadion... jel on zna kolko su Dinamovci propatili zbog Mamica, Zagrepcani platili poreza za uredivanje rugla. Imam osjecaj kao da mu je ekipa u klubu dobrano isprala mozak.. Meni iskreno ljigavac kao osoba ali dobro ajde "progutat" cu to za dobre sportske uspjehe kluba na radost svih navijaca.
  • Stihl
    3k
    Mislim da je općenito problem u tim sportskim rezultatima, jer da nije tako vec odavno bi se po njemu pljuvalo, a ovako ljudi malo zaborave na Mamiće i njihove šupkolisce zbog izvrsnih rezultata te zbog toga ljigavi istupi u medijima od strane Bjelice i igrača padaju u drugi plan.
    Kao kaj si i sam napisao: ...dobro ajde "PROGUTAT" cu to za dobre sportske uspjehe kluba na radost svih navijaca.
  • marcio amoroso
    34k
    Meni se prvom gadi kada bilo tko kaže i jednu dobru riječ o Mamiću ali moramo shvatiti da je on njima gazda.
    Koji je to trener ili igrač u Dinamu rekao A protiv Mamića dok je još bio u klubu? Nijedan!
    Bjelica kao trener je za nas top i doveo nas je na nivo o kojem smo prije dvije godine mogli samo sanjati.
    Treneru je najbitnije da ga igrači slijede a njega njegovi očigledno slijede i to je to.
  • Ero
    942
    Vrhunski trener, kao osoba teški ljigavac.
  • marcio amoroso
    34k
    6ll89j8583npn737.jpeg
    Orša kralj :love:
  • ZGV
    3.2k
    Ovo ti je bus, redovna linija...viđaš takve po gradu sa logom NK Rijeke ili NK Osijeka...redovne linije prema Autobusnom kolodvoru ili prema garaži
  • Ludovic IX
    6.2k
    niti kuže nije rekao riječ protiv mamića dok je bio u klubu..
  • marcio amoroso
    34k

    Ni vaha, ni Bišćan, ni Šimić, nitko. Nula. I sad je Bjelica ljigavac jer je rekao da Mamić dobro poznaje nogomet. Ništa ga nešto vise nije hvalio.
    Iskreno ne razumijem ali ok, ili sto reče moj prijatelj deda. Svi smo mi ljigavci kad treba.
    Osim toga je Bjelica rekao da navija za Osijek a da za ostale klubove radi. On bi sad trebao ispravljati krive Drine i raditi na osuđivanju mamica. Kako da ne, čovjek radi na svojoj karijeri i cao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.