• BluePhone67
    3.4k
    Zadarski List niti A o otakmici sinoc :zip:
  • El Capitan
    74
    Dole nema Sportskih?

    Pardon, ne dolaze u birc na vrijeme?
  • BluePhone67
    3.4k
    Ma sve kasni, vijesti kasne 24 h
  • Draž
    1.2k

    I ja sam na godišnjem, al sam se vratil u Zg.
    Međutim, jutros nisam u mogućnosti doći do sporckih.
    A i nemam volje nakon sinoćnjeg davljenja
  • Guinness
    2k
    Javite ako se slabo vidi pa promijenim mob
  • Ludovic IX
    6k
    Stali smo ali sumnjam da je to bila zamisao trenera. Jednostavno su ovi bolje stali a naši se zabijali. Nakon primljenog gola, trebali dva zabit ali nismo. Dobro, zabit ćemo gore bar dva.
  • Slepipap
    26
    Ne mogu vjerovati da Bjelica jos poslije Saburtala nije primjetio da mu momcad ne grize kao prosle sezone. Pa jebemu to smo mogli primjetiti i mi navijaci. Ja sam zapravo bio uvjeren da se Bjelica nazalost odlucio na istu ziherasku taktiku u utakmici protiv Ferencvariosa jer smo igrali na isti nacin kao protiv Saburtala. Po tekstu, to ocito nije bio dio plana. Druga stvar, Pinto... mislim da cemo se prilicno razocarati sa Pintom jer on nije nikakav update na Stojanovića. Rekao bi da je Stojanović trenutno u prednosti jer ima kontinuitet utakmica. Pinto je slabo igrao i protiv Saburtala, vrtili su ga kako god bi netko napao po njegovoj strani. Isto tako citajuci komentare navijaca Norwicha u vrijeme kada je Pinto bio pred povratkom u Dinamo... ljudi su vecinom spominjali da je bio dobar igrac, borac ali izuzetno los u obrani i iz tog razloga je procjenjeno da im Pinto nije potreban u Premier Ligi. Nazalost, mislim da nas put u LP zavrsava iduceg tjedna, a stvarno se nadam da sam jako u krivu.
  • Infinity
    15.4k
    Ja sam se uplasio za ovu sezonu onog dana kada sam velikim slovima procitao 'prosle sezone nismo bili svjesni svoje snage, ove sezone jesmo'. Tog dana krece klasicni Dinamo, podcjenjivanje svega sto ne igra cetvrtfinale LP i misli 'lako cemo' bez obzira sto danas svi igraju nogomet i sto je na suprotnoj strani ekipa koju ces dobiti 2-3 razlike teo tako se potrudis, a ako imalo zastanes oni ce te kazniti.

    Bilo mi je draze dok nismo bili svjesni svoje snage jer se grizlo protiv svakog zbog straha od poraza. Davalo se 100% i docekamo proljece. Sad jos treba ispast od ovih melara, pa ici na MTA koji je itekako svjestan snage Dinama nakon 5-0 protiv HBS i koji ce dati 130% od sebe, a Dinamo ce s pola gasa, jer su eto svjesni svoje snage, utrpaju Hapoelu pet, uvalit ce i Maccabiju dva sa 70%.
  • Slepipap
    26
    Ove sezone opcenito igraci previse pricaju po medijima. Od forme,brusenja na protivnike i sebe same pa do transfera. Prosle sezone je to sve odrađeno u tisini a rezultati su bili sjajni.
  • Dudu
    2.6k
    Ne treba ici u ekstreme, niti smo prejaki, ni preslabi, osim Olma svi su daleko od nekih klasa, tek neki nagovjestaji za nesto vise..

    Prosle godine je funkckioniralo sve jer smo igrali kao momcad, a momcad je izbacila pojedince kao Olmo. Kad se igra momcadski dobro automatski i svi izgledaju bolje na terenu, a isto vazi i za ovaj pocetak sezine kad igra nije tecna i dobra, odmah su na povrsinu isplivale sve mane koje imamo. To je zadatak za Bjelicu, podrediti igrace sustavu, zahtjevati vecu dozu agresije i presing i izgledat ce to bolje..
  • xavier
    11.4k
    To je ono o čemu smo pričali, a neki nisu shvaćali. Naravno da svi žele najbolje, ali dug je put do više razine. Prošle smo godine prezimili nakon 50 godina i odmah su se neki počeli uspoređivati s Ajaxom ili Benficom što je realno jako, jako daleko do stvarnog stanja.

    Prošle je godine Bjelica izvukao maksimum iz momčadi, ali treba reći i da se dosta stvari poklopilo. Od sjajno pogođenih pojačanja, preko još boljeg tempiranja forme do dosta sreće sa stanjem u kojem su se nalazili protivnici u trenutku kad smo protiv njih igrali.

    Neki su na osnovu toga počeli pisati o EL kao o natjecanju koje smo "prerasli" što je van pameti jer i dalje smatram da je to natjecanje koje je nama po mjeri. Naravno da nećeš namjerno ispasti iz LP ako se pruži prilika, ali realno je LP za nas i dalje jako velik zalogaj. Ne mislim naravno na plasman u istu nego na igranje relevantnog faktora u skupini.

    Uglavnom, ne gradi se ništa preko noći i ne možeš očekivati da svake godine budeš par stepenica bolji nego prošle jer bi onda za koju godinu kao od šale osvajali LP. No ne ide to tako, pita se nešto i druge klubove.

    Kako god bilo, smatram da je Dinamo i dalje apsolutni favorit protiv Mađara, a i kasnije protiv (vjerojatno) Rosenborga, ali ne treba nikog podcjenjivati i ići stavom "ako ove ne dobijemo.." jer to je uvijek krivo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.