• Krizy
    38.4k
    Dinamo - Mađari 9-2-1 23-5 , 6/6 prolasci.
  • El Capitan
    74
    Aj ne copraj Vesade. Ne idemo šetati po parku.
  • Krizy
    38.4k
    Ma naravno da to nema nikakve veze s današnjom utakmicom i ne podcjenjujem ih stvarno. Samo većinom napišem ovakve stvari ako je bilo dosad utakmica, bili favoriti ili ne. Ajmo Dinamo, možemo do dobrog rezultata, godinu iskusniji, dobro je to Bjelica pripremio sigurno :strong:
  • El Capitan
    74
    To se svi nadamo ali stvarno treba uzeti taj dvomeč sa iznimnom dozom opreza, zlo mi je kad čitam s kim se srećemo u playoffu a ima dosta takvih postova od jučer. Nismo mi još nigdje.
  • Krizy
    38.4k
    E play off još nisam ni komentirao, "stari" Dinamo nas naučio na oprez :grimace:
  • vjeko1701
    6.1k
    Jedina dobra stvar koju nas je naucio.
  • Draž
    1.2k
    xsu1nn6qwk1d9zkn.jpg
    p6u8fub3gtz2kfro.jpg
    xgjmqs32rv1a5ig3.jpg
    Večernjak 06.08.
  • vjeko1701
    6.1k
    Mozes mozda malo detaljnije ovo o Livakovicu?
  • Morales7
    184
    Ovaj Tuđen uvijek neke svoje borbe vodi. Sjećam se jednom kad je na sportnewsu pitao Peteva koju poziciju je igrao i time je bio ponosan jer kao Petev nije to očekivao
  • El Capitan
    74

    Ukratko, kaže da je imao i drugih opcija ali da mu je drago da ostaje. Nadam se da to nije floskula kao ono famozno 'dajemo podršku treneru' pa trener nestane preko noći.
  • vjeko1701
    6.1k
    Hvala :) Nadam se i ja, Livi mi se zbipja cini ko netko tko nece forsirati odlazak iz Dinama bilo gdje. Bolje mu je ko standardni reprezentativac u top klub.
  • El Capitan
    74
    Pa, mali valjda vidi kako su se proveli neki drugi golmani koji su vrlo nedavno krenuli trbuhom za kruhom i pretpostavljam da mu se ne žuri na nečiju klupu. Pametan čovjek uči iz tuđih grešaka, budala iz vlastitih.
  • El Capitan
    74
    Dobar jutar. No Šunjo more Gojak, more Gojak less party. Kme.

    Samo da se osvrnem na dva mamlaza koji mi posebno dižu tlak već nekih pola godine. I više puta sam govorio da je to krenulo po zlu ali svi su nekako vjerovali da je to samo faza, dići će se oni, jel..?

    Izet je još i imao povremenih bljeskova ali briljantne partije u jesenskom dijelu Europe su nas malo i zasljepile. U HNLu nije bio sjena tog igrača a sa proljeća su počela redati sve lošija i lošija izdanja. Čovjeku se evidentno ne da više, što je žalosno jer je zdrav, jer može, jer zna, jer ga navijači vole, jer mu financijski ne fali ni ptičjeg mlijeka i jer mu trener i dalje daje puno kredita. To rečeno, ako se ne sredi u glavi stvarno bi mogao na terapiju u Istru a Čuže nazad prema ZG. Nije da se u karijeri već nije opekao iz identičnih razloga.

    Ameru ne mogu poreći zalaganje ali od jeseni je u skoro svakoj utakmici igrač manje na terenu. Trči kao roadrunner i jak je kao bik, ali kad ima loptu davi ju a kad se nađe u prilici jedna od 11 mu završi u okviru gola. Pretpostavljam da mu Bjelica daje povjerenje na osnovu zalaganja, ali igra pati. Ne znam kako njega objasniti, preko noći zaboravio igrati. A i Mora bi se moglo malo više igrati na toj poziciji. Mekši je igrač ali ako Gojaku ne ide neka proba Moro.

    Ademi ne spada u skupinu mamlaza, on je posljednji pravi zadnji vezni kojeg imamo a da ima više od 20 godina. Sada kada su prodali Šunjića za njega de facto nema odmora, a vidi se da su one 2 godine pauze na njemu ostavile traga. Želja i znanje su neupitni ali ne može on svakih 3-4 dana igrati 90 minuta, a i nije više za punih 90. Ajde da igra svaku drugu ali trenutno nije. Jučer crko čovjek. Pod hitno nabaviti još jednog zadnjeg veznog, ma ako je i sjekira kao Jonas može, samo da imamo više od ravno jedne opcije na toj poziciji. Jbt kako jedna glupa prodaja totalno razjebe koncept momčadi...

    To su neki od problema o kojima bi trener morao jako ozbiljno razmisliti jer vrlo brzo bi moglo biti suza ako se stvari ne adresiraju i korigiraju.
  • BluePhone67
    3.4k
    Pozdrav svim Dinamovcima ma gdje bili, a pogotovo kolegi BluePhone67 koji me toliko puta "izvukel" kad sam ujutro pospan zaboravil kupiti sporcke.Draž

    Hvala, ali moras se malo ranije dici da to vec bude do pola 8h uslikano :blush: Nazalost ovdje nemam signala doma, sto iskoristim internet na kavi to mi je sve od citanja do navecer. Pa onda citam one od jucer.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.