• Draž
    1.2k
    vuj3ys67kon97ljp.jpg
    z2jpmvsryqrqt5h8.jpg
    603ftt1zwj3djcu8.jpg
    p7ihs3nk58ripi58.jpg
    laumpbrsn9kbwa0l.jpg

    Sn 14.08.2019
  • Draž
    1.2k
    Duša mi spava, u Zagreb smo stigli iza tri, al u šest ujutro sam stajal ispred trafike i čekal tetu da otpakira sporcke :grin:
  • deda
    29.2k
    SLUŽBENA ODLUKA
    ZAMJENA DOMAĆINSTVA INTER ZAPREŠIĆ - DINAMO
    Temeljem zamolbe GNK Dinamo i uz prethodnu suglasnost NK Inter Zaprešić, povjerenik za natjecanje Prve HNL donio je odluku o zamjeni domaćinstva utakmica 5. i 14. kola HT Prve lige pa će tako utakmica 5. kola između NK Inter Zaprešić i GNK Dinamo biti odigrana u Zaprešiću, u petak 16.8. u 20:00 sati.

    Utakmica 14. kola između istih protivnika bit će odigrana na stadionu Maksimir.
  • Dudu
    2.6k
    Vjerojatno, nije dobro izgledo travnjak protiv Ferenca doma
  • deda
    29.2k
    Netko nas je zajebo. Sakoman ili ti koji su nam uvalili travnjak.

    A što sad, kad već idem do Zagreba budem povukao i do Zaprešića
  • dinamo vitez
    214
    Gledajući ove naslove, čini mi se da se Kovač malo preračunao kad je Perišića uzeo, a ne Olma :grin:
  • deda
    29.2k
    Perišić je ipak jeftiniji od Olma :wink:
  • Hipo
    406
    Iako sam pisao da ne bih volio ulazak u Ligu prvaka, sve se mijenja.

    a činjenica da sad možemo i prezimit preko lige prvaka ako izvučemo genk, slaviu/cluj, cak i lille, young boyse...

    Uh to bi bio uspjeh :ok:

    toliko godina idem na utakmice a nikad nisam bio ni na jednoj tekmi dinama u skupini lige prvaka, zbog bojkota.
    Doduše imao sam kartu za jednu od tekmi dinama u skupini LP ali sam ostao gledat na tvu...
  • The Undertaker
    4.4k
    Polako, još nismo u LP. Ako već sanjamo, onda sanjam Liverpool na Anfieldu.
  • xavier
    11.4k
    Polako, još nismo u LP. Ako već sanjamo, onda sanjam Liverpool na Anfieldu.The Undertaker

    Sanjam skupinu koju možemo proći, bez obzira o kome se radilo.
  • superSantos
    2.6k
    Ima gdje snimka utakmice od sinoc da se skine?

    Na thr (još) nema, a vidim da i inače baš nema svih
  • El Capitan
    74
    U kojem je točno stanju taj travnjak da mu treba 2 tjedna odmora? Nije da smo imali Ultru ili Rolling Stonese.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.