• Morales7
    184

    Pitaš se jel bu dobro izgledalo, a od 6 tekmi primili jedan gol, imali možda grešaka da možeš nabrojat na prste jedne ruke.
    Kad si se već dotakao Gorice, mene samo zanima šta se dogodilo BBB prvih 15-20 min drugog poluvremena? Nije bilo vođenog navijanja, nego su uglavnom svakih 3,4 min izvikivali svakakve parole ( bilo je stvarno onih kojima nije mjesto na stadionu ) i onda stanka
  • Eduardo
    18.1k
    Pitaš se jel bu dobro izgledalo, a od 6 tekmi primili jedan gol, imali možda grešaka da možeš nabrojat na prste jedne ruke.Morales7

    Realno, bile su 4 vrhunske intervencije Livakovića gdje je spasio čisti gol. Bilo je još nekoliko baš opasnih situacija pred našim golom koje nisu realizirane. To što smo primili jedan gol nije baš zasluga savršene igre u obrani jer smo glatko mogli primiti još koji. Iako na papiru jedan primljeni gol u šest utakmica djeluje impresivno.
  • Morales7
    184

    Slažem se da nije bilo savršeno, ali mislim da će dečki to odradit čisto. Naravno da će im kad tad koncentracija past, ali onda imamo sreću da imamo Livija. Perić mi je odličan, a Leš sve bolji, tako da vjerujem da će to bit dobro
  • reziser
    6.5k

    Slazem se da je do sad to bilo ok.
    Ali se igralo i protiv slabijih,protivnika, realno...

    Nadam se da ce obrana biti jos bolja.
    Nadao sam se dilaveru, catherini i moubandjeu...

    Peric je i po meni odlican, leskovic slabiji....
    Vidjet cemo u utorak.
  • Morales7
    184


    Mislim da su mađari u rangu Rijeke.
    Mislim da će bit isti sastav kao u svim euro tekmama, osim šta će igrat Olmo umjesto poljaka ili Hajre ( prije poljaka ) i nadam se da Bruno igra, a Gavro klupa
  • deda
    29.5k
    Hvala kolega Draž što držite liniju dok je kolega Bluephone67 na godišnjem.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    jedan stručni komentar s 24sata na članku o potpisu Live xD

    "dex28: Da je livi imao ponudu otisao bi cisto sumnjam da su Francuzi ponudili 7,5milja to je bila samo patka a bolje da ga prodaju prije Lp jer tamo bude samo lopte vadio iz mreze kao i dosad i bay, bay lova krivi potez skroz"
  • deda
    29.5k
    Svaki šupak danas ima pravo na mišljenje, što ćeš.
  • Jaki
    100
    Kog boli ona stvar za takve komentare?
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    nikoga, ali mi je smješna ta zavist s juga već heh
  • Smotanihaker
    630
    Dominik Livaković prema novom će ugovoru zarađivati oko 600 tisuća eura godišnje, što ga čini jednim od najplaćenijih igrača u Dinamovoj svlačionici. U istom su platnom razredu i Mario Gavranović i Arijan Ademi, pola milijuna eura zarađuje ovoljetni pojačanej Francois Moubandje, a TOP 5 najplaćenijih zatvara francuski stoper Kevin Theophile-Catherine, kojim ima cca 450.000 € godišnje...
  • Draž
    1.2k
    dnlgyfzw3zwqj0ww.jpg
    lwa4dt43r7t5036t.jpg
    03qk2upexaz5x15u.jpg
    cbw42b6dizdxmu4h.jpg
    il918kp7pueujv73.jpg
    0i9z6elkbnu7ehzw.jpg
    SN 06.08.2019.
  • reziser
    6.5k
    Draž, zamjenski plavi telefon, hvala :up:
  • Draž
    1.2k
    Pozdrav svim Dinamovcima ma gdje bili, a pogotovo kolegi @BluePhone67 koji me toliko puta "izvukel" kad sam ujutro pospan zaboravil kupiti sporcke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.