• Dragon1Warrior123
    2.8k
    Sretan rođendan Stojke, možda nije neka kvaliteta, ali ostavlja srce uvijek na terenu!
  • deda
    27.4k
    Stojke asistirao kod prvog gola Slovenaca.
  • LovroZG
    1.3k
    Ovo često radimo ove sezone. Samo sad Kastrati nije bio u igri pa je Stojanović moro bit ležeći zid. :smile:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Stojke i službeno otkupljen od Empolija.
    Priča se o 1,8 milijuna.

    Meni osobno jako drag igrač. Dečko koji je uvijek ostavljao zadnji atom snage na terenu i koji je imao respekt prema grbu koji nosi.

    Sretno u nastavku karijere, a od mene osobno ćeš uvijek imati respekt. Siguran sam da moje mišljenje dijele mnogi i da je Stojke mnogima drag.
  • deda
    27.4k
    Stojke, sve najbolje i sretno u nastavku karijere :victory:
  • miro
    3.1k
    Evo, od danas je Ristovski najbolji desni bek pod ugovorom. Sretko Stojke!
  • Neki tip
    19k
    Nekako instinktivno imam potrebu braniti one koje se napada, i po tome se ne razlikujem od nadam se većine odraslih, normalnih ljudi. Ima ih i koji vole udarati na podu, u gomili, ali želim vjerovati da se radi o manjini, ne u korpusu dinamovih navijača, nego među ljudima uopće.

    Uglavnom, Stojke je jedan od onih koje se baš voli šutnuti.. ismijavati, rugati, tjerati.

    Idealan je bio za to - sve od onog smiješnog baršuna na autu, preko suzdržane, ali ipak poznate ljubavi (?) prema Zvezdi (nek se o tome zvezdaši brinu - što njihov "navijač" igra za Dinamo, a ne obrnuto) pa do nekoliko zaista nepotrebnih, budalastih, nepromišljenih crvenih kartona, zujanja, ispadanja..

    Međutim, tko što vozi me i inače boli k, auti mi naprosto nisu zanimacija, za koga navija dinamov igrač mi je isto manje bitno dok god daje sve od sebe u našem dresu (bilo bi idealno da su svi Oršić, ali nisu i ne mogu biti), a crveni kartoni i ispadanja često su (bili) rezultat velike želje, htijenja, borbenosti (i, da, katkad taktičke nezrelosti.. ali očito dovoljne za Serie A ;)).

    Da ne pišem sad eseje o Stojanoviću - da je izvrstan desni bek ne bi za 2 milje otišao u Empoli, nego za 6 ili 8 u Bayer ili Valenciju, ali momak je svoje pošteno odradio. Do zadnjeg, koliko je mogao i znao, sa željom i voljom da pomogne ekipi i klubu. Od internacionalaca ja ne tražim više.

    Sretno!
  • Jurki
    8.3k
    Sretno Stojke u novom klubu.. i hvala na svemu
  • Mrvica
    3.1k
    Sretno Stojketu u novom klubu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.