• Ero
    930
    Kriva tema, brisite
  • Infinity
    15.2k
    Zasto pljujete pojedince nakon 1-4 poraza? Kao da su tri igraca podbacila i samo zbog njih se izgubilo. Stojanovic se sinoc borio, pokazao je onoliko koliko zna. Mi smo Dinamo, ne mozemo imat desnog bocnog koji ce dominirat protiv Citya. Gojak je bio nas najbolji igrac prvo poluvrijeme. Gojak je presjekao nekoliko lopti, dobio nekoliko duela, ne znam zasto ga se pljuje. Dilaver jest bezveze pao za onaj gol, al ide centarsut koji kao stoper ceka Ademi od metar i zilet, ulijece Kadzior, kojeg svaki dan pljujete ovdje, da mu pomogne, a Moro i Olmo stoje na deset metara kao da cuvaju duhove.

    Pojedini igraci su ocito na piku, a ostali su svetinje u koje se ne dira. Budite objektivni. Gojak je jucer odigrao bolje od More koji se doslovno usrao sanse, pa je stajao sam kad se brani njihov napad.

    Izgubili smo, ispali smo, jbg, sta sad, al nisu samo njih trojica krivci. S onim Cityem sinoc bi se Hrvatska mucila i pojedini reprezentativci bi izgledali smijesno. Dinamo je dao koliko je mogao, svi, pa tako i igraci po kojima pljujete.
  • Neki tip
    19.1k
    lajk nije dovoljan, želim dodati da bih do u riječ sve potpisao (možda preskočio dio s HR:)).
  • Markelo
    2.5k
    Olmo i Moro su stajali tako da mogu reagirat ako lopta dode na rub sesnaesterca jer su tamo bila 2 igraca Citiya.Mogli su otic na skok pa bi ova dvojica ostali sami na povratnoj.Bio je deficit igraca i negdje je morao ostat necuvan igrac, jbg. Po meni jedino greska Dilavera koji se bezveze toliko dugo valjao po podu.
  • Ivailucija6revolucija
    15
    Sto prije izbaciti ovu stetocinu!
    Ovaj prijelazni rok je idealna prilika
  • Ero
    930
    Defintivno najjaci lik na forumu
  • Krizy
    35.6k
    3 posta i svaki o Stojanoviću :lol:
  • Neki tip
    19.1k
    Možda se Moharrami prijavio na Zonu. :brow: :lol:
  • Kwedi
    3.8k
    Nadimak je isto vrh :heart:
  • xavier
    11.1k
    Možda se Moharrami prijavio na Zonu. :brow: :lol:Neki tip sa Zapada

    Ili Pinto :cool:
  • Eduardo
    17.4k
    Kako je moguće da Stojke trenutno vrijedi na TM manje nego što smo ga platili kad je dolazio? Trenutno je na 1.5M€, a mi smo navodno platili 2M€. Nije baš tolika taraba. U medjuvremenu je postao standardni bek Dinama, uzeo nekoliko naslova, igrao EL i LP (posebno solidno EL), postao standardni reprezentativac...
  • marcio amoroso
    32.1k

    Cijene na Transfermarktu predlažu forumaši sa Transfermarkta, to morate shvatiti. Na kraju taj jedan forumaš koji jako dobro poznaje našu ligu odredi vrijednosti. A taj lik ne podnosi Stojanovića i smatra ga najvećim i skoro jedinim problemom ovoga Dinama. Zato se nemojte čuditi.
  • Eduardo
    17.4k
    to mora da je ovaj s našeg foruma...
  • marcio amoroso
    32.1k

    Haha, nije. Ali na sportnetu dosta piše.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.