• Ivailucija6revolucija
    15
    @Cosey zbog ovakve kurcobolje je ugled kluba i narusen! mogu doci svi cetnici ovoga svijeta igrati za njega pa sto ima veze... Zapitaj se malo kakva ocekivanja imas od kluba i igraca sto igraju za njega. Dinamo je ipak malo vise od intera iz zapresica
  • kinfa95
    488
    Ma ti si u kurcu
  • Infinity
    15.2k
    'Zvezdas' je znojem natopio dres vise nego mnogi koji su se kleli u Dinamo. Igraca ipak mjerim po tom. Radije bi pljuvao sve one koji se kunu u Dinamo, a na terenu za Dinamo vise gine i trudi se neki 'zvezdas' ili 'tovar'. Da svi ti veliki navijaci Dinama nisu drkaci ku*ca na terenu, ne bi ni trebali 'zvezdase' i 'tovare' u ekipi. O tom razmisljaj. Stojke je za Dinamo dao vise nego tamo neki Coric.

    Dinamo je europski klub i u Dinamu su igrali, igraju i igrat ce igraci iz cijelog svijeta. Tko zeli pratiti neki 'cist' klub pogrijesio je kad je izabrao Dinamo. Kvartovski nizeligas je obicno sastavlje od 'domacih decki' pa se treba posvetiti njima.
  • Cosey
    434


    Sve 5, samo kaj živim u realnom svijetu, a ti u idealističkom. Odavno su prošla vremena kad su u klubovima igrali igrači kojima je dres nešto značio.
    Malo je igrača kaj osobno nemrem smisliti, kao i onih čiji bi dres primio. Ostali su mi igrači - profesionalci i sve dok su korektni, meni ok. Što ne znači da sam oduševljen ako dolaze igrati za Dinamo hajdukovci ili zvezdaši, pogotovo na silu poput Komnena.
  • Chinaski
    74
    "čist" klub?
    što to znači?
    pa jesmo upali u nacističku Njemačku ili što?
    ako je tako, nemam kaj delati na tribini više. zbilja.
    plavi dres je svetinja. nositi plavi dres je privilegija. isto kao i držati modri barjak na sjeveru.
    Ak se pošteno boriš, ak natopiš dres znojem, unatoč činjenici da i nisi najbolji bek svijeta, ali ak daš od sebe sve (a mislim da Stojanovićev pristup nikad nije bil upitan), neznam.
    recimo ajmo odbaciti hrvatsku himnu jer ju je eto uglazbil Runjanin, Srbin bajdvej.
  • Plava Slavonija
    65
    ma sta sve 5 ? sta je sve 5 ?on ce tu neke svoje partizanske stavove iznosit a onda se sakrivat iza grupe... cek malo...samo malo, jel vi znate itko tko je osoba koja stoji iza nika ? pitam sve vas koji ste mu odgovorili ? jel znate s kime se dopisujete i razmjenjute stajalista i slicno ? znate tko je ivalucija6revolucija ?
  • Eduardo
    17.4k
    @Plava Slavonija sorry ali ne možemo dopustiti ovako javno takvu razinu komunikacije. Znaš i sam koji post je obrisan, molim te nemoj ponavljati ubuduće. Može se sve to reći i na nešto civiliziraniji način.

    Pripazite malo što pišete. I ne zaboravite da je ZABRANjENO javno iznošenje tudjih osobnih podataka.
  • vjeko1701
    5.9k
    Dal je navedeni igrač ikad iznosio neke javne pro-četničke stavove? Dal je ikada na bilo koji način omalovažavao Dinamo ili Hrvatsku?
  • Dino
    2.2k
    Jel se zna zakaj Stojke nije na pripremama?
  • Dudu
    2.6k


    Otkud ti to :yum:

    Igrao jucer protiv Celja..

    Dinamo; prvo poluvrijeme: Livaković – Ćuže, Dilaver, Gvardiol, Leovac – Burton; Menalo, Majer, Gojak, Marin – Gavranović; drugo poluvrijeme: Zagorac – Stojanović, Milić, Theophile, Daničić – Kastrati, Kądzior, Gojak (66. povratak u igru Burton), Oršić – Andrić, Kulenović
  • Dino
    2.2k

    Covjek ima vilu u mjestu di radim pa mi je malo neobicno sad bilo vidjet ga. Ocito iskoristi svaki slobodni tren da navrati. Hvala na sastavu :wink:
  • Krizy
    35.6k
    Asistencija Stojanovića u pobjedi Slovenije nad Moldavijom od 1-0
  • Ivailucija6revolucija
    15
    7v1n0j9cq60awakz.jpg
    Mali detalj s desne podlaktice :naughty:

    Ove godine ide dodatno minutaza u play offu za LP
  • Bosna86
    11.6k
    Ahahahahahahahha najjači si lik... Nevjerovatno kako ti još nisu ban udarili
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ahahahahahahahha najjači si lik...Bosna86

    A šta je sa menom? :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.