• Eduardo
    17.2k
    DATUM ROĐENjA: 08.10.1995.
    MJESTO ROĐENjA: Ljubljana (Slovenija)
    VISINA: 178 cm
    TEŽINA: 72kg
    BIVŠI KLUBOVI: Interblock, Maribor
    POZICIJA: Desni bočni
  • marcio amoroso
    31.9k
    Evo samo da napišem i ovdje svoje mišljenje o Petru. Znam da i ovdje ima momaka koji misle da Petar nije dovoljno kvalitetan za Dinamo. Ja kod njega ove sezone vidim veliki napredak. Bjelica dobro djeluje na njega. Osim toga mi se kod njega sviđa voljni momenat jer svaku tekmu ide 100 posto.
  • xavier
    11.1k
    meni kod njega uopće nije stvar u kvaliteti nego u neozbiljnosti. Imam dojam da je uvijek spreman dobiti žuti karton zbog neke totalne gluposti.
  • Eduardo
    17.2k
    Ja kod njega ove sezone vidim veliki napredak.marcio amoroso

    Bez dileme, iako ga još uvijek ponekad zamrači i napravi pokoju glupost to izgleda puno bolje nego prethodnih sezona.
  • deda
    27.4k
    Koncentracija je Perin najveći problem. Bjelica ga zato usmjerava kao konja, samo naprijed, bez razmišljanja, jer ako počne razmišljat zaboravi zašto je na terenu.
  • Zdravko Maček
    117
    Ako ne griješim, on je došao na mjesto beka a prije toga je bio prvenstveno krilo. Od početka ima dobar centaršut i bio je ok prema naprijed, ali isto tako je u obrani najblaže rečeno plivao, i postavljanjem i reakcijama.
    Ove sezone ga je Bjelica istesao i puno pametnije bira kada se priključiti napadu, ne ostavlja propuh iza sebe i odmah to izgleda puno bolje prema nazad.
  • Eduardo
    17.2k
    Mislim da ne, bar ne prvenstveno. Mislim da je on primarno oduvijek desni bočni što se tiče nogometa na seniorskoj razini. Došao je kao jedan od najperspektivnijih slovenskih igrača, ali i mladih europskih igrača na poziciji desnog bočnog. U mladjim kategorijama je znao lutati po više pozicija, ali kao senior se profilirao kao desni bočni. Ispričajte me ako griješim.
  • LovroZG
    1.3k
    On je u Dinamo došo ko bek. U početku ga se prinudno malo stavljalo prema naprijed, al niko ga nikad nije najavljivo ko krilo.
    Iako on meni od prvog dana zgleda ko wannabe krilo ili priučeni bek. Mislim da bi mu to bila bolja pozicija. Driblo je ko lud u početku kad je bio naprijed, a centaršut mu je oduvijek bio solidan.
  • deda
    27.4k
    Dečki, zaplješćite sutra našem Perici koji će ubilježiti svoj jubilarni 100ti nastup za "plave" .
  • Eduardo
    17.2k
    Stojke kao Dani Alves

    giphy.gif
  • Dudu
    2.6k
    Stojan u prvom mjesecu ulazi u zadnju godinu ugovora. Kakve li su zamisli za njega, isplati li ga se ostavljati?

    Ugovor istječe: 18.01.2021.
  • xavier
    11.1k


    Znam da to stoji na TM, ali je li to stvarno točno?

    Nije baš uobičajeno za igrača u Europi da mu ugovor ističe u 1. mjesecu.
  • Infinity
    15.2k
    On je nasa prva opcija na desnom bocnom, nema smisla ni raspravljati o tome. Treba mu ponuditi novi ugovor. Kad imadnemo dvojicu boljih onda mozemo razmisljati o pustanju da mu istekne ugovor.
  • cron1ck
    1.5k

    Po meni se isplati produžiti mu ugovor, decko je kod nas duze vrijeme i ovu sezonu pokazuje i lijepo zalaganje na terenu. Puno puta kritiziran i nekada i s razlogom, ali mislim da je zasluzio ugovor.
  • Dudu
    2.6k


    Došao u zimskom prijelaznom roku 2016., pa ako je ugovor na 5 godina bilo bi da vrijedi do tada..

    Pa i meni se čini da je bolja opcija od Pinta, ne znam za budućnost kakav je recimo Hujber ili Hrvoj..
  • Eduardo
    17.2k
    Produžiti ugovor obavezno, bili bi ludi da to ne učine. Dosta se u njega uložilo novca, vremena i strpljenja... živaca posebno, da bi otišao besplatno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.