• Keyser Soze
    8.2k
    Krive info imaš, prošlogodišnji prosjek im je 17k, nama je skupa s europom prosjek bio 8.400
  • Salva
    2.3k
    Prosjecna posjecenost.
  • über alles
    1.5k
    Daj malo razmisli prije nego kaj postavljas pitanja.


    Kak bi mogle bit brojke kapaciteta kad roma/Lazio I djurgarden/hammarby igraju na istom stadionu.
  • Bruh
    901
    Bolje pitanje je koja je uopće bila prosječna gledanost dinama nakon 82e kada se redovno punio stadion do 91e jer imam osjećaj da je i tad vjerovatno bilo max 6 tisuća po utakmici
  • LeonianWrynn
    162


    Fair enough, bio sam u krivu onda
  • SAS1987
    13.5k
    Bolje pitanje je koja je uopće bila prosječna gledanost dinama nakon 82e kada se redovno punio stadion do 91e jer imam osjećaj da je i tad vjerovatno bilo max 6 tisuća po utakmiciBruh

    Dinamo je u jugi bio gledaniji od Hajduka. U Hrvatskoj je uz Canjugu, Croatiu i stadion do cca 2009 bio tu negdje sa Hajdukom.
  • Bruh
    901
    U biti je onih 6 godina bojkota onda ubilo sportsku kulturu grada jer se napuštanjem maksimira nije pratio niti jedan drugi sport izuzev futsala malo kasnije rukomet/košarka/nogomet ostali prazni
  • Boysica
    458
    Nis to mene ne j..e koliko me jebu na tribini ovi s mobitelima ja bi to bacala sa sjevera skupa s onima koji ne postuju kodeks i svadaju se kad im nes kazes , to mi bas dize zivac .
    Skoro sam popusila batina od nekog dede kad sam mu rekla da se sa sjevera ne snima .
    Ni kisa ni los stadion nista idem i briga me pa makar i solo tak da ak vidite neku ludu da sama hoda to sam ja :brizi:
  • Bruh
    901
    znaš mnogi ti ljudi ne bi ni bili na sjeveru da nam nije zatvorena istočna tribina.

    Ne znam zašto se ne organizira neki prosvjed kako nas tako i Armade kojima je obećana Kantrida i Torcide koja treba krov jer očito se samo toga boje što je i dokazano objavom na telegramu. Čim se navjestio potencijalni prosvjed odmah pustili sve ulaznice. Nogometna infrastruktura je na žalosnoj razini.
  • Papastrumf
    9.9k

    Bojkot je trajao 13 mjeseci, a ne 6 godina.
  • Bruh
    901
    službeno... a koliko ih je čekalo da se makne mamić?
  • Papastrumf
    9.9k

    Koliko?
    Evo ja ne znam niti jednu jedinu osobu koja se eto sad vratila na tribinu, a kojoj je razlog za nedolaske bio Mamic.
  • Boysica
    458
    Jbg moj jedini izgovor je posao radno vrijeme do 20h (radim u ducanu) nemamo ljudi jbt moram sljakat.
    Za sve ostalo po mom mišljenju nema izgovora milijun put sam i pokisla i smrzla se i opet idem .
    Babac 4 banke u guzici ( malo na moj racun :rofl: )
  • Facke
    2k
    Ljudi moreme mi tu raspravljati jos sto let ali fakt je taj da je jedan veliki razlog zake ljudi ne dolaziju po losem vremenu nas stadion. Da bar krova ima. Koj bi ja sad ko otec s detetem trebal na zapad da zmokneme ko cucki? Ma jok. Zate se izbegava iti na stadion po losemu vremenu. I to bu tak dok god neme imeli natkriven stadion. Nisme mi v Buenos Airesu da nigda nije zima i da skoro nigda ne curi. Morete se vi tu opravdati "ja po sakem vremenu idem" i tako dalje al realnost je ta da neki petoligasi v njemacke imaju bolsi stadion od nas. Tak da, najveci faktor je stadion. Da imame stadion s krovem imeli bi minimalne 10 k po tekme.
  • AC1593
    491

    I jos jedna stvar koja me uvijek ubode u oci je "6 godina bojkota". Bojkot je trajao 13 mjeseci, zavrsio je 2011. Na maksimir je grupa BBB isla od 2011. Do 2014. uz represiju i stalno maltretiranje i podmetanje od strane tadasnje vrhuske kluba uz podrsku policije. Uz sve poteskoce najvjerniji su i dalje isli na stadion i borili se iako je u onim uvjetima bilo gotovo neizdrzivo.

    Svi koji su tada isli znaju uz kakve se procedure ulazilo na istok, kakve su kontrole bile, ulasci interventne u kop itd. Itd. Radili su sve da ucine navijacki zivot sto tezim svima koji dolaze.
    I na kraju su 2014. doslovno potjerali grupu sa stadiona sa zabranama za one koji ne sjede na svom mjestu koje im pise na ulaznici. Smio si kupiti maksimalno 2 karte po osobi da se slucajno ne bi grupirali ljudi kod kupovine karata. Zamisli, dobijes zabranu za utakmice svog kluba jer nisi sjedio na stolici koja pise na ulaznici, a stadion prazan.

    Nitko nije bojkotirao, vec je "klub" tj glavata spodoba potjerala navijace sa stadiona.
    Navijaci nisu bojkotirali nego su potjerani. I to oni najhrabriji, koji su bili na svakoj kad je bilo najteze.

    Zato ja tesko mogu prihvatiti bilo koji razlog i izgovor zasto se ne ide na stadion sada, obzirom sta se sve prolazilo godinama u borbi protiv tadasnjeg vodstva kluba. Jbg, nekima je danasnje stanje cisto dobro i svakim danom sve bolje, uz sve probleme koji postoje, jer su prosli one dane kad je bilo nepozeljno da dodes na stadion.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.