• xavier
    11.1k
    Ja sam rekao odmah u startu da sam malo skeptičan po pitanju Belog jer imam dojam da daleko najbolje funkcionira kad ima "slobodne ruke" i puno prostora. Problem je što ipak nije takva klasa da bi mu se Dinamo na taj način podredio.

    No vjeru mi ulijeva Bjelica jer je do sad uspio "popraviti" igrače za koje sam bio siguran da nikad ništa od njih, a Beli ima fizičke predispozicije i potrebno znanje.

    No da nam je trebao za taj novac, definitivno nije.
  • Slepipap
    26
    Eduok :lol:

    Pa Beli bi u ekipi ranga Hajduka bio prevaga i najbolji igrac, bas kao sto je to bio u Gorici.
    Suditi o igrama drugih igraca u znacajno slabijim ekipama i onda ih gledati kroz perspektivu nekakvih pjacanja ili usporedbi nasih igraca je urnebesna.

    Beli ima problem djelovanja u sistemu gdje nije glavni igrac, onaj od koga sve pocinje i sve zavrsava. Mnogo je takvih primjera bilo u Dinamu i mnogo je takvih primjera u vecim EU klubovima. Beli je dobar igrac ali previse smo ga platili za ono sto pokazuje jer ocito se ne moze nametnuti u Dinamo kao sto bi se nametnu u Hajduku ili Gorici. Dinamo je neki drugi svijet.
  • Neki tip
    19.3k
    Beli ima sve da bude dobar, pa i odličan igrač. Pitanje je glave, je li spreman pola godine, godinu slušati i raditi (nije dosad bio u ovakvom sustavu), podređivati ekipi i prilagođavati na Bjeličine zahtjeve i imao bi Dinamo velike koristi od njega..

    Ono što mi ulijeva nadu da ce tako biti su - Bjelica s jedne strane i cinjenica da Beli ne zabusava na terenu, s druge. Nije takticki bas blistav, ali nije da šeće, promatra tekmu. Može se njega istesati u solidnog prvotimca i za godinu, dvije ga prodati u Tursku, Rusiju, bez da se euro izgubi na njemu.

    E, sad, da nam nije potreban igrac od 3 milje eura na kojeg se mora cekat pol godine, godinu dana i nadat se anuliranju ulozenog - bit ce da nije. :confused:
  • Dudu
    2.6k
    Treba uzeti u obzir da je je on trebao biti preprodat Mamiću mlađem dok je bio u Al-Ainu, al taman kad se realizirao transfer ovaj ode iz Emirata u Arabiju i ništa od brzog okretanja love, govorilo se tada da bi ovi odma Dinamu 5 dali.

    Pa moguće da su se zato zaletili sa dosta velikom cifrom za HNL uvjete, ali što je tu je. Kako ste već rekli, ima sve fizičke predispozicije samo mora se prilagoditi ozbiljnom i odgovornom nogometu u oba pravca kako moderni nogomet zahtijeva.
  • Neki tip
    19.3k
    U svakom slucaju, ne vidim ga igraca koji ce nam godinama donositi rezultat, kao npr Soudani.
  • Dudu
    2.6k


    Teško da će dosegnuti Soudanijevu razinu. Ali, budimo realni u zadnje 2-3 godine kada pogledaš količinu uloženog novca i ono što si dobio od kupljenih igrača, s 90% igrača je pogođeno, jednostavno nemoguće je pogoditi sa baš svakim.

    Baš čekam update od Transfermarkta, ako ne ode Olmo, očekujem vrijednost oko 100 milijuna za Dinamovu momčad...
  • Neki tip
    19.3k
    ma naravno da se ne moze svakog pogoditi, ali se ne bi trebalo promasivati bas na onim igracima koji su među najskupljima..
  • Neki tip
    19.3k
    Ali dobro, ne mislim da je Beli promasaj, odnosno bolje receno, mislim da ga jos ne treba proglasavati promasajem. :)
  • Hipo
    406
    Svaka čast za 2 gola u zaprešiću, malo se digao time i nadam se da će nastavit u sličnom ritmu.
  • Eduardo
    17.5k
    On nije toliko loše niti igrao koliko mu je realizacija bila loša, kriminalno loša. Da je zabio ponešto od tih zicera drugačije bi svi mi pjevali o njemu. Kad promašiš toliko čistih prilika naravno da će to iskriviti sliku o tebi i da će te navijači početi gledati na neki drugi način i secirati svaku sitnicu.
  • Hipo
    406
    Jao zicer u Lisabonu :fear:
  • marcio amoroso
    32.3k
    Interesantno šta je Jakirović rekao za Belog u podcastu. Beli ne može funkcionirati ako nema puno povjerenje i nije čudo da ovako igra. Mislim da se to znalo i prije i siguran sam da Bjelica nije bio za njegovo dovođenje. Jučer u Puli mi je iskreno jedino on izgledao da igra jer mora. Svi ostali su ginuli. Gavran i Orša ganjaju njihove obrambene po cijelom terenu. Nešto je trulo u državi Danskoj.
  • Eduardo
    17.5k
    Kako misliš mora? Vanjski utjecaj?
  • Kwedi
    3.8k
    Možda ne vanjski utjecaj koliko da ga se forsira pa bar za pola povratiti investiciju.

    Ak ne igra uopće, onda ga nemreš nikom uvaljati
  • marcio amoroso
    32.3k

    Mislim da mu se neda i da je to jučer baš bilo upadno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.