• Crni86
    4.1k
    Ovu bunkercinu danas probijaju bez problema cordoba, bati i kulen. Ajmoooooo
  • Majki2111
    3.3k
    d681ed3570c237e5dee3.jpeg

    Ikad bez ove dvojice? Bedem jakog Dinama.
  • Tongo Doumbia
    4.3k
    Bjelkino nastavljanje Jakirovog plana s RPG dovoljno govori za sebe.

    Sasvim jasno i logično dokazuje da bolje od toga nemamo. Odnosno da se naši treneri ni u "slabašnom HNL-u" ne usuđuju dati povjerenje Ogiwari.
  • Marley
    1.8k
    ,,Nenad Bjelica napravio je četiri promjene, a najveće iznenađenje je promjena vratara. Umjesto Nevistića, koji je kiksao u Ligi prvaka i nema ga ni na klupi, na golu će protiv Varaždina stajati 37-godišnji Danijel Zagorac."

    Gle ove pametnjakovice iz SN kako spekuliraju i kuhaju sranja, fuj.
  • blue heart 72
    1.7k
    Na istoku doslovno svi imaju neko obilježje Dinama. Fino se to puni. Još da nema danas županijskih liga, bilo bi puno kao šipak
  • Hectorharatti
    110
    Drag mi je Zagi al sam se nadao da ce Filipovic bit broj 2
  • DrawTube
    5k
    Zasad ok izg Istok, možda nešto manje nego zadnju tekmu al rekao bih da brojka ide prek 7500

    Ja ne vidim kak je na Varaždin Hajduk bilo 10 200 ljudi ak je i na Jugu bilo praznih mjesta.
  • emilperska
    5.8k
    Bit ce istok pun maltene kad krene tekma..
  • Sunja86
    1.2k
    U kakvom je travnjak stanju?
  • Nadmocniji
    252
    Opet Sasa Maric komentira, usi me vec bole.
  • Hnlovac
    1.1k
    Može li klub ista napraviti po pitanju Marica, stvarno mi ga je dosta već da nas komentira
  • Agramer86
    337
    ubije mi volju za gledanjem
  • Maxova dijagonala
    744
    Evo već počinju priče da je Vž skino gaće i da je na klupi završilo 3,4 prvotimca...netko se malo us..o?
  • Yovitssa
    710


    Izgleda ok, ali je na zagrijavanju Cordoba zaorao malo i otkinuo busenčinu trave pa ne znam iskreno... :confused:
  • Mali dioničar
    15.7k
    ,,Nenad Bjelica napravio je četiri promjene, a najveće iznenađenje je promjena vratara. Umjesto Nevistića, koji je kiksao u Ligi prvaka i nema ga ni na klupi, na golu će protiv Varaždina stajati 37-godišnji Danijel Zagorac."

    Gle ove pametnjakovice iz SN kako spekuliraju i kuhaju sranja, fuj.
    Marley

    Bjelica je prozvao Nevistića neposredno nakon utakmice što je bilo zbilja ružno.

    Tako da ako ovdje dođe do sranja, zakuhao ga je Bjelica, a ne SN.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.