• jedan u nizu
    8.3k
    Posjeta na treningu je obavezna nakon dugo godina !Žan

    samo uz natpis

    NE DAMO DA POTONEŠ!!
  • Vratite nam Istok
    315
    Posjeta na treningu je obavezna nakon dugo godina !Žan

    Baš lijepo da netko želi podržati igrače na treningu. Kad organiziraš posjet?
  • Markelo
    2.6k
    Ako se ne varam kad god im se došlo na trening i iskazala potpora uoči neke utakmice oni su tu utakmicu popušili.
  • Peškaman
    4.4k
    "Kad izađeš na teren, više nema priča ni milijuna ni ligi prvaka, nema ničega. Možda se mi trebamo stabilizirati i spustiti na zemlju. Previše sami sebe cijenimo, a očito to nije tako", rekao je Nevistić
  • Daliban
    1.7k
    samo uz natpis

    NE DAMO DA POTONEŠ!!
    jedan u nizu

    Donesite boce s kisikom jer smo već potonuli.
  • Riot
    1.9k

    Da. Išlo se prije utakmica u Ateni i Pragu i obje smo izgubili.
  • Crusades1986
    12.4k
    Nismo mi nigdje potonuli. Nema goreg od velikih Dinamovaca poslije poraza.
  • Noel
    6.4k

    Ajde 584. isti profilu i trolu znamo ko si. Ako misliš isprovocirat mene kao neke ovdje ne budeš. Napisat ću još stoput da Mišićeva trenutna igra i ponašanje izgleda kao miniranje i kao da neprijatelj igra za nas a ti možeš samo to čitat i komentirat ali izbrisat nemreš.
  • Benito
    870
    Donesite boce s kisikom jer smo već potonuli.Daliban

    Di smo potonuli? Kraj je sezone pa smo sve bitno izgubili?
  • Daliban
    1.7k
    Nismo mi nigdje potonuli. Nema goreg od velikih Dinamovaca poslije poraza.Crusades1986

    Slaven nas je rastavio na proste faktore.
  • E46
    694
    Kad se sjetim samo da se raspravljalo jel bi nam besplatni Sunjic bio pojacanje, a on je doktor nogometa za Misica. Tolko o tome, bio je besplatan.
  • E46
    694
    Nemoj prodavat mantru, i poslije Rijeke i poslije tovara se ovdje govorilo kako ima jos jako puno za igrat i kako nista nije gotovo. S takvim stavom ce iz utakmice u utakmicu bodovna prednost bit sve veca za ostalima, ako se ne otrijezne.
  • Crusades1986
    12.4k
    Slaven nas je rastavio na proste faktore.Daliban

    Rastavljalo nas se i prošle sezone.
  • Benito
    870
    ako je Šunjić doktor nogometa za Mišića onda je nogomet otišao u krivom smjeru.
  • Dr Hofmann
    1.1k
    Mene baš sad počinje lovit kontra jer sve je trenutno u kurcu i treba bit razočaran, ljut itd...Ali sad se treba pokazati i kao navijač, nema predaje, nema odustajanja. Gotovo je sad i nema natrag, idemo idući tjedan protiv Lokomotive okrenut ovaj negativni trenutak. Ništa nije gotovo jebemu mater
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.