• hardek
    2.8k
    Mi se žalimo na naše suce a ovakvi jebivjetri haraju Europom
  • ibro1986
    150
    moglo je bit cak i 6-0 za nas, penal, stativa,precka, ali eto. bitno je da smo mi pobijedili :cool:
  • Antisha
    721
    Max jako dobar danas, donio mirnoću.

    Zamjene pogođene, ali mislim da su trebale biti prije odrađene. Jače ekipe će kazniti onakve nestanke s terena poput onoga na kraju prvog poluvremena.

    Sve u svemu zadovoljan sam.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Čestitke Jakiroviću na adaptaciji na situaciju na terenu, imali su solidnih šansi, ali smo izgledali puno bolje u nastavku...šteta za naše šanse na kraju, ali obzirom na samu utakmicu, biti nezadovoljan s 3-0 bi bilo neukusno.
    Nevistić nas spasio kad smo visili, a Sandro Kulenović je NAPADAČ, nema tu tunelčića, rolica i ostalih fensi poteza, čovjek utrčava, bori se i zabija.

    Qarabag koliko je dobar ofenzivno, toliko je rupa u defenzivi, sudac je pederčina provokatorska.
  • Dzgšb
    812
    Kad ti s klupe ulaze Kulenović i Rog znamo koliko smo jaki,dečki kapa do poda heroji ste :strong:
  • Mihaljević
    9.8k
    Svi u Azerbajđžan - opravdanja nema!
  • čovjekjogurt
    617
    Sažetak ove utakmice treba trajati pola sata koliko je šansi bilo sa obe strane.
  • Izet Hajrović
    2k
    Imamo širinu, to je ključ. Ogiwara pokazao da je i defanzivno koristan, više je opasnih situacija došlo s desne strane. Ostaje žal što nismo zabili taj 4. gol, ali ipak je ovo realan rezultat, iako se trebalo iscipelariti protivnika kada je bio na podu.
  • Ivan0302
    464
    Jel živ onaj brat što je odigrao 4 gola ili više haahhaahahahahahah, pogotovo nakon statike Baturine
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ivane Ivkovicu, znam da citas konjino, ostavi se procjene vratara, to ti kronicno ne ide. Ma ostavi se nogometa :rofl:
    Nevisticu kralju, ovo je bilo vrhunski. Ne znam na koju foru smo ovo izvukli nit kako cemo u uzvratu. Kulaand u zivotnoj formi, zatvarajte prijelaznj rok dok ga neko nije pokupio.
    Kolumbijac izgleda kao masina, prva kad mu ude sljedi lavina, lik nije normalan.
    Trazili ste utakmicu europsku Baturine, eto vam je :lol:
  • IstokKa96
    671
    Hvala Boto!
    Hvala Kule!
  • Omake
    2.5k
    Kule Killer
    Kule Killer
    Ale ale ale ale
  • Antisha
    721
    Brat će noćas sanjati prečke i stative
  • Facke
    3.6k
    Svaka cast na pobjede. Kak smo ove dobili 3:0 i da nisme primili gol cude. Jakirovic je dobre zamjene napravil i treba ga pohvaliti. Jake teska utakmica. Male nas je i sreca pomazila ali kad se setim prijasnih europakih tekmi ko Brann Bergen i ostale de nam je falele iskustve sve nam se to sad vraca. Oprezni i pametni morame biti u uzvratu. Zelim vam lepu maksimirsku vecer. Proslavite male.
  • cibona
    2.9k
    Dobili smo pobjedničku kombinaciju u obrani! Bravo ogi, pravo RPG, bravo teo, bravo Mmae, bravo Max!

    U biti, bravo svima! Hvala Vam na ovoj predivnoj večeri!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.