• Mr Anderson
    6k
    Obzirom da je Čarli imao problema sa spuštenim stopalima te da je trčao na petama napravio je odličnu karijeru. Istina, djelovao je nekad letargično, ali sve u svemu nema se što požaliti.
  • Kile
    14
    Pozdrav ljudi
    Nisam znao gdje bih pitao pa cu ovdje na ovoj temi

    Ima netko da se bavi przenjem cd-a mislim prebacivanjem muzike na Cd.
    Posto je to ajmo rec dosta zastarjelo
  • Droljo
    6.4k
    Kupiš cd/dvd u dućanu i spržiš na laptopu šta želiš. Ako ima dvd/pržilicu a većina (starijih) ima. Besplatnih programa za prženje ima koliko želiš.
  • miro
    3.5k
    Imaš i za kupit vanjski DVD pisač koji na USB spojiš s kompom
  • dumitrumitu
    937
    Ne trebaju programi za prženje više. Samo Copy paste na cd.
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Ne funkcionira u autima i playerima tak. Treba preko softwarea.

    Ako ces trebat pomoc slobodno se javi u inbox pa cemo rjesit.
  • Droljo
    6.4k
    Ne funkcionira u autima i playerima tak. Treba preko softwareaImamo Dinamo

    Tak i ja mislim. Moraš mu negdje odredit šta želiš. Audio file, mp3 itd. Zavisi šta ti player čita. Pa niveliranje, redosljed pjesama i sl. Prije se koristio audiograber (tak nekak) za ripanje i nero za prženje.
  • Majki2111
    2.8k
    Obzirom da je Čarli imao problema sa spuštenim stopalimaMr Anderson

    Ozbiljno? Imam ja to. Praktično 100% spušteno. Nema povratka. Al nisam znao da to može otežat karijeru. Nama je smrt hodat po šljunku ili kamenju.

    Nosim uloške ortopedske. Udobno je, nema niti se može očekivat neka normalizacija stopala.
  • Mr Anderson
    6k
    Ozbiljno? Imam ja to. Praktično 100% spušteno. Nema povratka. Al nisam znao da to može otežat karijeru. Nama je smrt hodat po šljunku ili kamenju.

    Nosim uloške ortopedske. Udobno je, nema niti se može očekivat neka normalizacija stopala.
    Majki2111

    Pa ne može se ulošcima više ispraviti osim dok si dijete. Ulošci su tu da ti olakšaju hodanje i spriječe daljnju deformaciju stopala. Za sport postoje specijalni ulošci koji olakšavaju trčanje povišenjem pete i smanjuju opterećenje Ahilove tetive. Svejedno, Čarliju se dogodilo puknuće Ahilove tetive pred kraj karijere.
  • nemapredaje
    2.3k


    Ne znam kak je kada si stara mrcina, al znam da klincima koji imaju spuštena stopala baš preporučuju da što više bosi hodaju po šljunku i kamenju
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Ma da, tako nekako to ide. Predugo traje samo prženje pa se zato danas sve vise ljudi sa starijim autima (bez kabla za spajanje ili bluetootha) odlucuju za onaj bluetooth prikljucak kaj ide u upaljac
  • Sajla
    4.2k
    ili ovak nekaj za još starije aute ;)

    High-Quality-Car-Cassette-Universal-Car-Audio-Cassette-Tape-Adapter-for-iPod-MP3-CD-DVD-Player.jpg_.webp
  • Majki2111
    2.8k
    Je istina, al je užasno. Jako neugodan osjećaj...
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Dada i kazete. Ali svejedno mislim da su oni adapteri bolja opcija, moze se koristiti i za pozive i tak. Sigurnije
  • serbus
    3.8k
    Kad smo već kod kazeta , kad smo bili mlađi snimo se malnar na one 4 sata kazete da imaš kaj gledat u nedjelju poslje F1 a nakon izlaska u sub.. :rofl:

    E sad neke kazete sam pronašao nešto nba 90, malnara, samo nemam video više ... Ako ima neka dobra duša da možda ima onaj uređaj za posuditi na par dana koji prebacuje vhs na dvd molim da se javi u inbox...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.