• The Undertaker
    4.5k

    Ovo što sam ja ubrao je sljedeće:
    Djeci je hladno jer je školi riknulo grijanje. Pokušali su improvizirati sa grijanjem električnim grijalicama ali im elektroinstalacije nisu dimenzionirane za takve potrošače. Točka.

    Čovjek je punio auto na utičnicu iz škole. Točka.

    I onda se netko (novinar, urednik) sjetio povezati te dvije stvari da izgleda tragično.
  • NORTE
    9.9k
    Čovjek je punio auto na utičnicu iz škole. Točka.The Undertaker
    Dakle normalno je da si djelatnik škole svaki dan puni auto na naš trošak, dok istovremeno punionice naplaćuju punjenje.
    Nek si auto puni doma, nije to mobitel niti laptop za rad.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Bome fin auto za radnika prosvjete. Zanima me je li strajkao za povecanje place...
  • The Undertaker
    4.5k
    Pa nije normalno ali nema veze sa time što nema grijanja.
  • The Undertaker
    4.5k
    Pravi skandal je ovo sa Rimčevim robotaksijima.
  • BBBaranja
    2.1k
    Dobro jutro svima osim mađarskim konjušarima :wink:
  • Mihaljević
    8.7k
    49554325941_ecea963c40_b.jpg
    Dobro jutro svima osim slavonskim izdajicama
  • Tom Hanks
    2.8k
    Nije te sramota ovakve gluposti pisat?
  • Droljo
    6.4k
    Hvala bogu da osječani i slavonci navijaju za osijek. Šteta da ih nema više...
  • Mihaljević
    8.7k
    Kakva sramota? Prije Mađara ih je na presudnim utakmicama za ostanak u ligi bilo 98 protiv Zadra, 98! Mrze sve Plave boje a da nema Dinama klub im ne ni postojao (Špehar za milijun, braća Plum , Barišić)... Kažu za nas da smo "duše prodane" a navijačka skupina im se zvala OSIJEK TORCIDA ... Šaranje Bjelicinog grafita , njihovog najboljeg trenera i igrača ikad? Samo zato što je došao u Dinamo? Pisanja grafita po kući Pere Bočkaja? E da... Nije me sramota što se nisam prodo kao i ostali.
    F_xSeXoWsAAnwsr?format=jpg&name=900x900
  • kinfa95
    489
    Nekad je ovaj forum bio bolje mjesto..
  • NitkoBitan
    13.5k
    Hvala bogu da osječani i slavonci navijaju za osijek. Šteta da ih nema više...Droljo

    U Slavoniji se navijalo za Dinamo. To kaj ti prizeljkujes vise navijaca Osijeka to samo znaci manje navijaca Dinama u tom kraju. Matematika je jednostavna.

    Ne znam koji bi to navijac htio sto manje navijaca svog kluba. Isforsirane lokalpatriotske price naustrb navijaca Dinama ne smiju proc. Danas Osijek, sutra Varazdin itd. Mnogi su proslih godina nanjusili krv...

    Da se razumijemo nemam ja nista protiv da se u Vinkovcima navija za Cibaliju, u Osijeku za Osijek... ali se pocelo prelazit granice. Nazivat navijace Dinama u Slavoniji izdajicama? Navijace Osijeka bas pere teski kompleks.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Graž na kolinju dns. Poyy

    yXv1xUl.jpg
  • Antisha
    655
    Dobro jutro svima osim pajcekima
  • Eduardo
    18.1k
    Graž, dobru zabavu želim :grin: kobasice, čvarci, jetrica s bijelim lukom, kuhano meso za krvavice i švargle, sarma, juhica s kolinja, krafne s pekmezom od marelice i šećerom u prahu... Kraljevska gozba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.