• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    U tri dana samo 12 sati sna, idemo jako

    1ErAJyQ.jpg
  • Nolifer
    7.1k


    Alergija na đumbir. Od zdrave i laganije hrane samo janjetina, jer dok ne probam lava, za mene je janje kralj životinja. Živio
  • Droljo
    6.4k

    Ne možeš biti dalje od istine. Jedan je kralj. Gujda
    Špek, čvarci, kulen, seke, kobasice, puding od svinje (hladetina), kare, šunka, odojak na ražnju, mljeveno od buta/lopatice.. bezbroj mogućnosti..
    A janje, je samo janje...
  • Eduardo
    18.1k
    A janje, je samo janje...Droljo
    i smrdi :grimace:
  • Doktor Kunić
    2.9k
    aa nee, ono pravo neće imat tako jak miris
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    i smrdi :grimace:Eduardo

    da sam admin puknuo bi ti ban 7 dana
  • Eduardo
    18.1k
    srećom pa nisi :snicker:
  • serbus
    3.8k
    Baš bi volio da ovaj AP ili ti Anemična Pička izgubi izbore...

    Kolika količina bahatluka bez pokrića dugo nije viđena.
    Od onog za nas "uskoro"... , pa evo sad seljaci on je premijer neće se spustiti dole razgovarati baš odvratni lik.
  • Kepec
    5.1k
    Kako je rekao pokojni Izet, od morskih plodova jedino volim kad janje padne u more.
  • jedan u nizu
    6.8k
    janje je kralj zivotinja.
    I jedino jelo što ga više soliš, to je slađe
  • NORTE
    9.9k
    Čitajući vijesti poput ove da djelatnik škole u kojoj mali školarci u Zagrebu sjede bez grijanja dva tjedna jer ne radi struja, a on istovremeno u njoj puni svoj električni Mercedes, stvarno se zapitam tko su ti "ljudi" koji žive oko nas.
    Opomena pred otkaz, stvarno jebote???

    Na ovo razmišljanje su me nakon nevjerojatnih vijesti iz naše države zadnje vrijeme najviše ponukali online komentari ljudi s pravim profilima o zatvorenim BBB u Grčkoj, dakako dio njih su posljedica grčkih i novinarskih laži, koji su pak posebna sorta "ljudi", dio njih, o kojima sad pišem.

    Pošto idem na sjever 20 godina normalno je da pomognem tim ljudima koliko god mogu svojim donacijama, istim onim ljudima koji pomažu unesrećenima kad ni oni kojima je to posao ne odrade iako su za to dobro plaćeni.

    Ljudi koji nas okružuju su stoka, naravno ima puno iznimaka i pravih ljudi, ali stvarno me brine vidjeti toliko zloće, neodgovornosti i lopovluka.
  • The Undertaker
    4.5k
    Čitajući vijesti poput ove da djelatnik škole u kojoj mali školarci u Zagrebu sjede bez grijanja dva tjedna jer ne radi struja, a on istovremeno u njoj puni svoj električni Mercedes, stvarno se zapitam tko su ti "ljudi" koji žive oko nas.NORTE

    Jedino što nisam uspio pohvatati kakva je veza između punjenja auta i neimanja grijanja.
  • NORTE
    9.9k
    Jedino što nisam uspio pohvatati kakva je veza između punjenja auta i neimanja grijanja.The Undertaker
    Iz škole su rekli da "struja nije dovoljno jaka" za strujne grijalice, pošto grijanja nema.

    Da ministarstvo radi svoj posao svi odgovorni bi dobili izgon iz obrazovnog sustava.
    I tako dok se ne riješimo šljama kojem šaljemo našu djecu.
  • Patak
    2.6k
    Ja bi prvo najurio one što su djecu natjeravali po hodnicima da stave masku na lice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.