• cavalry
    4
    Pravilo je jasno: Stražnja svjetla za maglu nemojte koristiti kada u svom retrovizoru vidite svjetla vozila iza vas
  • Droljo
    5.9k
    Stražnja svjetla za maglu nemojte koristiti kada u svom retrovizoru vidite svjetla vozila iza vascavalry

    Nego čemu služe?
  • cavalry
    4
    Upaljena su i kad skuziš da je vozilo iza tebe i da te vidi, ugasiš ih.
  • Droljo
    5.9k
    Kak znam da me vidi?
  • Majki2111
    2.8k
    Volim ovaj stil postova. Kratko, rečenica dvije iz svakodnevnog života. Dobio si srce. :up: :100:
  • marcio amoroso
    33.5k
    Čovjek u Trogiru usmrtio dvije žene i pobjegao sa mjesta nesreće.

    Užasno je ovo ponašanje ljudi u prometu. Od svih stvari koje sam vidio u ovih skoro godinu dana života u Hrvatskoj je ta bahatost u prometu uvjerljivo najgora. Nemoguće je kolika količina kretena u prometu. Nevjerojatno kolika količina ljudi koji u gusto naseljenim ulicama i kraj vrtića i škola jure sto na sat. Bezobrazluk na kvadrat.

    Stvarno se nadam da će policija i vlast bar pokušati stati tome na kraj jer ovo je doslovno divlji zapad što se tiče prometa.
  • nemapredaje
    2.1k


    Realna potreba za korištenjem tih svjetala postoji samo na autoputu.

    Na drugim mjestima samo smeta.
  • cron1ck
    1.6k

    Potpuno se slažem, baš je sve otišlo predaleko. Prošli tjedan u Zagrebu i sad na jednom raskrižju mi čovjek iza svira jer sam stao točnu u trenutku kad se upalilo crveno, valjda je genijalac mislio da se još stigne proći kroz crveno svjetlo. A da ne pričam ono da ne kreneš iste stotinke kad bude zeleno ili ne daj Bože vozis po ograničenju.
  • Droljo
    5.9k

    Ja ne bi philips nikako. Jedino taj ambilight šta ima. Meni su odurni.
  • IceMan
    1.6k


    Da, tak nešto slično imam ja, samo stariji, jedan 3 a drugi godinu i pol.

    Pogledaj u elipsu, ja sam onda kupovao i nabasao na akciju 5+2 jamstvo.
  • NORTE
    9.7k
    Nevjerojatno kolika količina ljudi koji u gusto naseljenim ulicama i kraj vrtića i škola jure sto na sat. Bezobrazluk na kvadrat.

    Stvarno se nadam da će policija i vlast bar pokušati stati tome na kraj jer ovo je doslovno divlji zapad što se tiče prometa.
    marcio amoroso
    Nekulturi je razlog i nekažnjavanje.
    Kazne su preblage, a neki vozači ne poznaju pojam nekulture.
    Nedavno je bio slučaj o tipu sa 90 prometnih prekršaja pa su mu iz nemoći oduzeli auto.

    U Zagrebu je jedan od uzroka i kriminalno loša prometna infrastruktura.
    Nemamo metro ni podvožnjake ni dobru laku željeznicu, ali zato imamo rampe usred Zagreba.

    Premalo je prometnih pravaca, a ceste imaju premalo traka i loše su.
    Ništa se nije izgradilo osim Nove Branimirove.
  • Infinity
    15.4k
    Otezati test je tesko, jer ce komisija i dalje biti ista, ali je moguce uvesti dodatnu edukaciju za nize prekrsaje. Moze netko dobiti 1-2 kazne kroz godinu ili dvije, ali za 3-4-5 bi isao na dodatnu edukaciju, pa bi ponasanje bilo bolje, jer se nikome ne sjedi u 7-8 navecer u nekoj uskoj ucionici s 13 debila.


    Sto se tice straznjih maglenki, tamo gdje se moze voziti po i iznad ogranicenja, tamo ne trebaju ni 1%. Gdje je 60, a ti vozis 30, tu trebaju, a i to je zbog debila koji vozi 80. Po meni najgluplja signalizacija u prometu, jer ju uglavnom koriste debili koji ju ne znaju koristiti. Manja steta bi bila da straznjih maglenki nema, nego da ih moze paliti svatko tko zamisli. U gradu u guzvama bi najradije presreo nekoga i izvadio mu dio mozga koji mu je sugerirao paljenje maglenki. Tuci nema smisla, takvi ne razumiju batine.

    Sto se prednjih tice, pale ih debili koji nemaju za skupo auto, pa zele da njihov krs izgleda skupo. E te treba tuci.
  • marcio amoroso
    33.5k
    Otezati test je tesko, jer ce komisija i dalje biti ista, ali je moguce uvesti dodatnu edukaciju za nize prekrsaje. Moze netko dobiti 1-2 kazne kroz godinu ili dvije, ali za 3-4-5 bi isao na dodatnu edukaciju, pa bi ponasanje bilo bolje, jer se nikome ne sjedi u 7-8 navecer u nekoj uskoj ucionici s 13 debila.Infinity

    Dodatna edukacija ili još bolje opaliti po džepu. Ako ti voziš u naselju gdje je škola 80, a dopušteno je 30 ili 40 onda ti je kazna 3 tisuće eura i doviđenja. Kada 20 ljudi plati tu kaznu voziti će svi primjereno.

    Ja razumijem da netko slavonskom ili vukovarskom noću kad nema nikoga vozi 20 ili 30 preko ograničenja, ali debila koji kraj škole u sred bijela dana vozi 80 ne mogu razumijeti i oderao bih ga kao jarca za to.
  • serbus
    3.7k
    Kazne uskladiti sa primanjima nije isto kazniti mene sa 200 eura ili nekog Todorića po jačini prekršaja 5,10,15,20% plaće ... Ako ne radi naplata kad se zaposli pa ono kad ćeš za 3 prekršaja ostaviti 10 000 eura skinut će nogu sa gasa...i nema tih pizdarije plati pola u 3 dana... plus minus 10kmh na radaru... U slučaju da prođe 5 godina bez kazni možda i nagrada države 100eura neka simbolična nagrada.

    Također i vlasnika vozila ukoliko dođe do toga da je netko pijan sa njegovim vozilom napravio nesreću kazniti.

    Kod nas samo batina prolazi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.