• BluePhone67
    3.6k
    Hehe, kupio novi mobitel vec godinu, a neda mi se zbog ovakvih stvari sve prebacivati jer bi potrajalo.. hvala spremljeno, inace nisam bas u zadnje vrijeme popratio tovare a nesto se suskalo da Deranja dolazi u omladinski pogon kao trener, a u tekstu pise citiram"Također, odbijena je i optužba protiv Ivana Maršića po kojoj je u travnju i svibnju 1999. godine naložio tadašnjem blagajniku Hajduka Duji Biliću da mu iz "crne blagajne" isplati 175 tisuća DEM, nakon čega je on, kako bi zadržao novac, napravio potvrdu koji su bivši nogometaši Zvonimir Deranja i Mate Bilić potpisali ustvrdivši da su novac dobili u gotovini za rješavanje privatnih problema." dali je onda on isto grobar Hajduka ? Kako to, kako to jos i zastara :gasp:
  • BluePhone67
    3.6k
    Kako inace pratim sve i svasta tako naletio na jedan komentar od mog prijatelja koji me podsjetio na nase razgovore i na jedan tekst koji bi mozda nekad nekome mogao pomoci oko prepirke sa tovarima. Vezano za tovare, Tudmana itd..

    Možete li nam ispričati koju anegdotu s njime?
    Evo jedne. Vozimo se u Kopenhagenu u autu i veli on meni: “Moraš biti predsjednik zagrebačkog odbora HDZ-a.” A ja kažem: “Ali, predsjedniče, ja navijam za Hajduk.” A on će: “Onda ne možeš biti!” I odmah me upita: “Koga onda predlažeš?” “Božu Biškupića”, spremno ispalim. Znači, nisi smio reći “ne” ako nemaš valjan razlog i moraš odmah predložiti rješenje. Od tog momenta povisio mi se rejting u Vladi. Nikica Valentić i drugi rekli su mi da je Hajduk jedini razlog zbog kojeg me je mogao osloboditi te funkcije.

    Stvarno navijate za Hajduk?
    Da. Tuđman se čudio: “Kak možeš, rođen si u Zagrebu?!” Ali moj je otac Dalmatinac.

    Kako ste znali da će taj argument upaliti?
    Nisam znao. Otkrit ću vam tajnu. Meni u takvim trenutcima mozak nevjerojatno brzo proradi. To mi je odlika, ali samo u takvim, “kriznim” trenutcima. Inače stalno dvojim, paničarim...

    Je li bilo još zgoda?
    Naravno. Dva dana prije mirne reintegracije Podunavlja trebao sam se suglasiti da se srpskim liječnicima koji su medicinu završili u Banjoj Luci priznaju diplome, ali bez ikakve provjere njihove valjanosti. William Walker, koji je naslijedio Kleina, zaprijetio je da neće biti svečanosti mirne reintegracije ako bude provjere diploma. I kaže mi Tuđman: “Moraš i žabe gutati za Hrvatsku!” Tako sam pokojnom Mandiću rekao da učini što može, da provjeri diplome, ali jasno da to nije stigao učiniti. Evo i “sportske” anegdote. Tuđman je volio sport i smatrao je da je sport važan za politiku. Jednom mi je rekao: “Moraš pomoći Hajduku.” Ja to shvatio ozbiljno, dogovorio da Ina, HEP i HT budu sponzori, oni dali po tri “milje” i Hajduk izišao iz deficita. Pita mene poslije Tuđman: “Kaj se to događa s Hajdukom?” Ja velim: “Pa rekli ste mi da pomognem.” Naime, Canjuga me tužio Tuđmanu, da “Kosta previše pomaže”.

    Cijeli tekst za citati i spremit u arhivu

    https://www.google.com/amp/s/www.vecernji.hr/amp/premium/svijet-danas-ne-bi-dopustio-novog-tu-mana-odmah-bi-ga-maknuli-1245057
  • reziser
    6.5k
    malo slikica iz jedne zagrebačke škole

    94v0mm2b5mdna281.jpg
    hsmdzq677l3h5tyz.jpg
    a1jc5zl4jh4dal2d.jpg
  • 000
    942
    Posudio sam prvu fotku :cool:
  • reziser
    6.5k

    nema ništ badava :D
    vrati je :rofl:
    ili ćevapi :snicker:
  • 000
    942
    ili ćevapi :snicker:reziser

    :up: Čim one pivice riješimo :cool:
  • reziser
    6.5k
    :up: Čim one pivice riješimo :cool:Cavalera

    svi se sam izvlačite :roll:

    di imaš godišnju
  • 000
    942
    Mislim da će biti u bircevima na Bukovačkoj.
  • reziser
    6.5k

    ništ od stadiona? kak moš izdržat
    mene bi vuklo...
  • 000
    942


    Nikakav problem dok traje daltoniziranje kluba. Već me nije bilo dugo vremena.
  • reziser
    6.5k

    vrijeme je za povratak
  • 000
    942

    Pa lepi zoki se već vratio.
  • reziser
    6.5k

    ..i kad tad će otići...
  • Bosna86
    11.6k
    Moram iskomentirati kako je Zona prestala biti mala ugodna stranica s toplom i prijateljskoj atmosferom i prerasla u nesto vece, na nama koji smo ovdje od pocetka i svima koji ce se tek ukljuciti je da zadrzimo bar ljubav prema Dinamu ako se vec u ostalim stvarima ne slazemo
  • marcio amoroso
    34k

    Ljubav prema Dinamu ne samo da se mora zadržati nego se treba i širiti :love:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.