• Oluja
    3.8k
    od birača nema jebača, u ovom slučaju nije najebala ružna nego stara ali to i nije toliko bitno
  • Majki2111
    2.8k
    Ah, imali smo zajedničke teme,. Mislio bit će, Postat će mi ljepša il nešt. Kaj da ti veli. Sad sam naučio. Da dugoročno treba tražit karakter. Kako mi je jedan prijatelj reako. Zamisli, probudiš se sa 60 godina i partnerica i ti više ne izgledate lijepo, đaba izgled tada. Bitno je da imaš s nekim provest dobar dan. Humor i to. Ali opet trenutno imam 24 i trebaju mi privlačne cure oko mene. Neću više izlazit s nepreivlačnim,, radi sebe , a i radi nje da se rješimo muka.

    Ma gotovo je to. Ne dolazi u obzir sad to. A i kroz komunikaciju su se razvili osjećaji, a i ne želi se osjećati ko kurva. Niti joj to ne želim. U dobrim smo odnosima i idemo dalje.

    Ma sve 5 deda, na kraju krajeva na temelju iskrenosti i otvorenosti mi se otvorila ova prilika jer sam pri prvom susretu rekao njoj kako nisam nikad poljubio curu. Na koje dečke misliš?
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Ključno pitanje je:

    A) Milf u braku
    B) Milf raspuštenica
    C) Zauzeta, bez djece, ali se tjera
    D) Raspuštenica bez djece
    E) Stara cura
  • reziser
    6.5k
    da majkija nema, trebalo bi ga izmisliti :heart:

    majkija treba klonirati u bezbroj primjeraka!
  • reziser
    6.5k
    nestala nam 2 uvažena forumaša... :roll:

    vratite se :hearts: (znaju o kom pričam)
  • SAS1987
    14k
    totalno neočekivano i nasumično sam imao prvi poljubac i seksuaualno iskustvoMajki2111

    Kamo žuriš, tek ti je 24.
  • Brotnjo
    496
    Najdrazi utorak zadnjih par godina. Hvala majk , imas pivu kad dodem gore !
  • Majki2111
    2.8k
    B
    A stari moj, samo na da vidiš na popisu. Neki imaju familije s 19... A osjećo sam se spremno za takvo nešto.... Uopće se ne kajem.
  • SAS1987
    14k
    imas pivuBrotnjo

    Još ga na alkohol navucite da si može pjevati "ja volim samo Dinamo, alkohol i žene..."
  • flexXy
    2k
    Majki jesi na kraju iskoristio steceno znanje o lubrikantima.
  • Majki2111
    2.8k
    Ajmo reć da sam ju nenamjerno "zaveo" s tom temom
  • Krizy
    38.4k
    Kruži priča da je Majki u kuću ušao u 19:35, popisao, zaveo i riješio te u 19:40 napustio kuću.
    Kralju @Majki2111 hahahahahaha
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Jesi koristio zaštitu?
    Da ne bi pozvonila na vrata sa pozitivnim testom, al ne na covid! Opasne su te stare iskusnjare, zavode mladiće, oni se jadni ne stignu ni snaći i u paketu dobiju "kravu i tele"
  • SAS1987
    14k
    I još to, samo da znaš, ako ti sutra dofura dijete od par godina onda zahtijevaj DNK test jer nisi otac.
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Da, da...
    Nikakva humanost, dobar je klinac, treba mu tata, ona zaslužuje drugu šansu i ostala feministička sranja...rezolutno - TO NI MOJE!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.