• Dino
    2.2k

    Hvala :smile:
  • Majki2111
    2.6k
    tzp8rg6ljvs4a43i.png
    ez5zxf459hcosqi5.png

    Kad pitaš žensku jel voli šah, a automatski te ostavi bez riječi. I onda me još pita o Hajduku. :rofl: :lol:
    Attachment
    3F3306D4-AB53-4020-A4B0-EF851BA9BA10 (369K)
  • Bosna86
    11.6k
    Pohvalno je sto ganjas cure, ali bar joj prekrij ime, inace bi mogla zavrsiti u jednoj drugoj temi na ovom forumu :smile:
  • og1986
    2.9k
    Kako je samo prešutio da navija za Dinamo. Znam da otkako nema barova su sušni periodi duži, ali ono bar joj daj do znanja na čemu je. :grin:
  • Majki2111
    2.6k
    Hahaha slobodno, ne znam curu :sweat:
  • Majki2111
    2.6k
    Sprdala se kaže da je za Loksu :sweat: al je kao rekla Da će gledat derbi, viditit ćemo....
  • mniokl
    254
    Imam ja jednog frenda tovara,dopisuje se on sa curom,sve super,slažu se oko svega.I pita ga ona za koga navija i veli on hajduk,ona prestane pisati.Pita ju on u čemu je problem a ona mu odgovori ne dopisujem se s tovarima.: :smile: : :smile:
  • Bosna86
    11.6k
    Posalji mi kontakt broj cure u inbox
  • og1986
    2.9k

    To odmah ženit.
  • Boogieman
    307
    Da ne spamam temu o tekmi...
    Preporučujem ti da čim više vremena provedeš dolje. Odeš otvorenog uma, čisto uživat u moru, kavicama, piću, ženama,... Ali idi odmah u Split, ne lijevo, ni desno, jer taj grad je i u okvirima (većeg dijela) Dalmacije nekaj sasvim drugačije. Doživjet ćeš bolno prizemljenje. Čim ćeš više vremena dolje provoditi, tim ćeš više uviđati o kojoj vrsti debilizma, krkanluka i isključivosti se radi i više ćeš cijeniti sve kaj predstavlja Zagreb. Shvatit ćeš (još više) koja je snaga i veličina Šibenika biti svoj u takvom susjedstvu. Najjače mi je kad vidim zagrebačke, slavonske, istarske ili čak zagorske likove koji navijaju za hajduk, a oni dolje im ismijavaju naglaske, smatraju ih seljačićima, korisnim idiotima i doslovno nižom rasom.
  • Mulec86
    389
    Unazad par godina sam provodil vrijeme u Splitu. Slažem se za krkanluk, ali dobar dio ove starije splitske populacije čak i nije tolko zatupljen. Ženske su u gabaritima standardnih zatupljenih glupaca i sponzorusa, ali su dosta komunikativnije od kontinentalka (p.s. Kad krenu pricat bolje da i ne pricaju, a kad su vec krenule ne znaju stat) . Nocni zivot im je bas mracan, sve je bazirano na elitama i ne osjecas se ugodno u tom gradu. Turisticki je grad lijep, ali je previše zatrovan tim štakorskim mentalitetom. Sve dozivljavam ko jedan veliki lijep bordel sa svim primjerima lošeg u njemu.
    Kolko je Zagreb normalnija okolina i njena okolica pa i ostatak cijele Hrvatske je stvarno čudo.
  • Majki2111
    2.6k
    Pričate kao da je to skroz drugačija kultura...?
  • Nolifer
    6.7k
    ↪mniokl Posalji mi kontakt broj cure u inboxBosna86

    isto, hahaha :victory: :up:
  • Keyser Soze
    8.1k
    Slazem se sa svim, ja sam također imao priliku provoditi vrijeme u blitvogradu, stariji ljudi su jako zatupljeni jer vecina vjeruje svemu kaj cuju, ali ima onih normalnijih dok mladi imaju seljacki mentalitet. Kvocanje njihovih trebi ne mozes slusat dulje od 10 min ako imas zivce za to i vecina ih je kako si i sam rekao teske sponzoruse. Bilo kom dole da kazes da si iz Zagreba (ne moras biti navijac Dinama) staro, mlado, musko i zensko cete gledati s gađenjem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.