• vjeko1701
    6.3k
    Turski mediji...
  • Lynx17
    3k
    Bosanci prenose pisanje turskih medija da Hajduk nudi Džeki 2 milijuna godišnje. To mi zvuči pretjerano. Otkud im pare obzirom na FI?Mr Anderson



    DEoqxPQW0AA4sYh?format=jpg&name=small

    "Koliko triba?"
  • Ivdzo11
    3.4k
    Očigledno je postala praksa da koga Boto zaprati uskoro postane novi igrač Osijeka.

    Tako se na toj listi sada našao i 24-godisnji stoper iz Estorila, Pedro Alvaro, vrijednost na TM 1,5M
  • Maksim Maksimirski
    4.8k
    Rekao je ovaj sa podcasta 8 24 (on je nekakav rod ili svojta sa Livakovićem) kako je njegov izvor iz Fenera (naravno Livaković) rekao kako se čudi toj priči oko Džeke u Hajduku i da on nije čuo da bi se tako nešto moglo dogoditi. Meni ovo pisanje o 2 milijuna eura plaće samo dodatno baca sumnju na tu priču jer 2 milijuna ne mogu ponuditi ni Olympiacos, Dinamo ili Anderlecht a gdje će Hajduk nuditi takve novce...

    Ja bih volio da dođu i Džeko i Rakitić jer bi bili skupi a ne bi puno donijeli. Ne bojim se veterana, puno bih se više bojao kada bi Hajduk doveo Nejašmića, Miereza, Selahija i slične gladne igrače u naponu snage.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Rekao je ovaj sa podcasta 8 24 (on je nekakav rod ili svojta sa Livakovićem) kako je njegov izvor iz Fenera (naravno Livaković) rekao kako se čudi toj priči oko Džeke u Hajduku i da on nije čuo da bi se tako nešto moglo dogoditi. Meni ovo pisanje o 2 milijuna eura plaće samo dodatno baca sumnju na tu priču jer 2 milijuna ne mogu ponuditi ni Olympiacos, Dinamo ili Anderlecht a gdje će Hajduk nuditi takve novce...Maksim Maksimirski

    Mene ne bih uopće čudilo da obje te priče uopće nemaju pozadinu i da je to netko pustio van da uveseljava narod.
  • Mr Anderson
    6k
    Mene ne bih uopće čudilo da obje te priče uopće nemaju pozadinu i da je to netko pustio van da uveseljava narod.Mali Zeus

    Ili da se prodaju preplate koje su osjetno poskupile.
    Najbolje mi je kaj prosječni tovar misli da će Džeko i Rakitić doći igrati za kikiriki radi emocije i navijača i nekakve "veličine" kluba koja postoji samo u njihovim glavama. Kad im pokušaš logički objasniti koliko je riskantno uložiti puno para u veterane onda kažu da si jalan. Oni računaju da će plaće ovih 7-8 igrača koje otpuštaju uložiti u plaće ove dvojice. Ali, tko će im popuniti roster, samo juniori ostaju van prvih 11. Računaju na prodaju Pukstasa, tu su fantazirali o 12-15 milja, ali ako dobiju 7 mogu se lupat nogom u guzicu od sreće.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Ili da se prodaju preplate koje su osjetno poskupile.
    Najbolje mi je kaj prosječni tovar misli da će Džeko i Rakitić doći igrati za kikiriki radi emocije i navijača i nekakve "veličine" kluba koja postoji samo u njihovim glavama. Kad im pokušaš logički objasniti koliko je riskantno uložiti puno para u veterane onda kažu da si jalan. Oni računaju da će plaće ovih 7-8 igrača koje otpuštaju uložiti u plaće ove dvojice. Ali, tko će im popuniti roster, samo juniori ostaju van prvih 11. Računaju na prodaju Pukstasa, tu su fantazirali o 12-15 milja, ali ako dobiju 7 mogu se lupat nogom u guzicu od sreće.
    Mr Anderson

    Tako nešto, da. Zamaljaj malo da se ekipa zabavlja, a u pozadini poskupljuj stvari.
    Što se tiče tih veterana najbolje mi je kad uspoređuju s akcijom Modrić kao, a vam on nije star, a ne kuže da su oni spremni imati 3 igrača s preko 35 i da je to sve ok. Ili kad krenu popisivati godine u smislu da nisu stara momčad. Sami sebe tješe.
  • NKDZ86
    619
    Ljudi idu all in, osramotili se prošle sezone kad su već slavili naslov i još su umjesto slavlja slušali dinamovu himnu i 2x u 5 dana pišenje po njima doma. Sad će izmust od svih živih, zadužit se jer vjerujem da im je voda došla do grla kak se kaže.
  • rioda
    3.5k
    Računaju na prodaju Pukstasa, tu su fantazirali o 12-15 milja, ali ako dobiju 7 mogu se lupat nogom u guzicu od sreće.Mr Anderson

    Nešto je općenito utihnula njegova prodaja :chin:
  • Teofil Kateran
    1.1k
    Ne znam koliko je istina, ali pisalo se da će ići nakon šta odigra kvalifikacije za Europu (barem dio).
  • Crni86
    1.6k
    ja bi prije reko da se napravi hype kada krene prodaja godisnjih pretplata cija je cijena visetruko skocila i koju onda opravdavas navodnim bombasticnim pojacavanjem. Inace bi se ljudi zalili i pitanje je da li bi prodali ista godisnjih s obzirom na proslu sezonu i poskupljenje istih.
  • Bosskovitz
    8.7k
    Mala usporedba cijena godišnjih ulaznica 4 kluba s vrha ljestvice:

    temp-Image27-S0-ED.avif

    S obzirom da nije neka detaljna analiza nego samo informativno, nisam uzimao u obzir lože, premium i VIP sektore, kao ni obiteljske, umirovljeničke i mladenačke popuste; a uzeo sam cijene za čalnove jer računam da su navijači svakako ujedno i članovi kluba, neovisno o godišnjima pa nisu dio tog troška. Također, mali pregled za kaj ulaznice vrijede:

    temp-Imagef-DSTNC.avif

    Dojam je da je Rijeka otišla u potpuno iracionalnu sferu, prosječna cijena ulaznice za Zapad im je gotovo 100% veća od prosjeka preostala tri kluba, a uključuje uvjerljivo najmanje utakmica - dapače, bez provjeravanja ostalih klubova mislim da je to i jedina godišnja u ligi koja ne uključuje utakmice kupa, a od ova četiri je jedina koja ne uključuje niti jednu utakmicu europskih natjecanja.

    Osijek, unatoč stadionu koji je svemirski brod za sve ostale, ima najniže cijene. U tablici su prošlosezonske i vjerujem da će ići prema gore, vjerojatno će u konačnici biti nešto jefitniji od Hajduka jer je prošle sezone Hajduk imao Sjever 88€, a oni Jug 70€, dok je Zapad na Poljudu bio 176€, a na Pampasu 175€.

    Sve u svemu, naše godišnje su druge najskuplje ali osiguravaju i ulaz na najviše utakmica (pogotovo jer mi imamo garantiranih 5 utakmica u Europi dok tovari imaju 2, a Rijeka i Osijek 1).
  • javolimtebejako
    859
    nije čudo da su riječani popizdili

    vidit ćemo kako će im se to odrazit na posjećenost, pogotovo ako ne budu dugo u borbi za titulu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.