• San Lorenzo
    12.7k

    I u ovom stanju je bolji nego dok je bio pod travom.
  • doubletrouble
    1.1k
    IMG-5951.jpg
    Rijeka objavila cijene godišnjih
  • DrawTube
    3.6k
    Brišem što sam napisao. Ovo vrijedi samo za HNL?

    Loše ,s tolikim poskupljenjem će odbiti ljude. Neki sektori otišli i za 100+% gore. Rubni Zapad sa 190 na 435 eura.
  • miro
    3.6k
    Bome papreno, ali ajde bar imaju 50% popusta za mlađe od 16
  • Mr Anderson
    6k
    Bacio malo pogled na S-net forum. Tovari digli galamu jer je netko snimio Bebeka kako šeta kraj Dinamovog kafića u Čitluku. Da nije bolesno, bilo bi smiješno.
  • DrawTube
    3.6k
    daleko od idealnog ali bolje od Gorice i Kranjče. Nešto ispod Varaždina od oka bih rekao
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Osijek dovodi novu špicu koji bi trebao biti 3. opcija. Radi se o Kemalu Ademiju, ima 28 godina, trenutno je u Luzernu gdje je imao problema s ozljedama ove sezone, a prije je igrao i u Fenerbahceu i Baselu dok su još bili u vrhu njihove lige. Trenutno prema TM vrijedi 300 k.
  • DiddyGuela
    1.3k
    Dovode jako puno stranaca, ne razumijem takvu politiku. Djeluju mi ko Gorica pod Nikoliciusom.
  • Nogo
    1.8k


    Znam iz prve ruke da je dio naših sudaca išao u Hercegovinu kod Bebeka (valjda dole ima kuću) na neli team building i pratiti tekmu/tekme naše reprezentacije.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    realno, trebali bi i mi na to pripaziti. Gledaj nam samo obranu. Ogiwara, Torrente, KTC, Bernauer, RPG. Tu nisam brojao Ristovskog, a realno je očekivati još jednog stopera stranca, možda i veznjaka, možda i desno krilo, možda i špicu, a pogotovo lijevog beka tako da treba biti oprezan s tim, već sad imamo dosta stranaca, a teško je dovesti kvalitetnije domaće ime i to pogotovo na pozicije koje su nama trenutno potrebne.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Kako ih Miško jebe u mozak. Bude sutra obećao novu Kantridu da se smire.
  • San Lorenzo
    12.7k
    Toliko o Brekalovom ostanku u hajduku...u tri mjeseca se propisno izblamirao, nije otišao na euro, klub u kojeg je otišao je sa prvog mjesta pao na treće, a on sam sebe obilježio kao govno od čovjeka do kraja karijere.
    Čestitam!
  • Mr Anderson
    6k
    Toliko o Brekalovom ostanku u hajduku...u tri mjeseca se propisno izblamirao, nije otišao na euro, klub u kojeg je otišao je sa prvog mjesta pao na treće, a on sam sebe obilježio kao govno od čovjeka do kraja karijere.
    Čestitam!
    San Lorenzo

    Tko je bez grijeha, neka baci kamen prvi. Bez neke želje da branim Brekala, ali u njegovom odlasku dolje nije sve jednostavno crno-bijelo. Ko npr. u Nikinom odlasku prije 20-ak godina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.