• Jos-Optimus
    854
    Želje Dinama, nadam se?
  • San Lorenzo
    12.7k
    Perišić, Džeko, Livaja, Rakitić...više bi Gattuso pokraj linije pretrčao nego ovi tipovi. :lol:
  • Mali Zeus
    10.5k
    Pa ne znam. Zato i velim da ih treba pitat.Droljo

    Pa mislim, bili su prvi, kaj ih briga.
  • Droljo
    6.4k
    Perišić, Džeko, Livaja, Rakitić...više bi Gattuso pokraj linije pretrčao nego ovi tipovi. :lol:San Lorenzo

    Slažem se. Al isto tako bi se i mi lupali nogom u guzicu da imamo takva 4 igrača i gatuza na klupi. Pogotovo na prošloj polusezoni. Zanemarimo sad tovarske ljige i to
  • Infinity
    15.5k
    Iz godine u godinu me ovdje fascinira prica kako ce oni konacno propasti ako ne uzmu naslov. Ne znam odakle vade lovu, kakvi su im dugovi, ali je vec smijesno iz ljeta u ljeto pricati o nekom bankrotu Hajduka.
  • Ali
    2k
    Ajme ovo je vwc gadljivo , i to iz pera glavnog urednika SN:

    "A riječ je o 15 milijuna eura, koliko se neslužbeno priča da Rakitić ima za cijelu sezonu. Hej, 15 milijuna!?
    Je li moguće da bi se Rakitić odrekao tolikog novca? Je, ako se obitelj tamo više ne vidi. Zaradio je Rakitić tijekom karijere dovoljno, pa se može odreći tolikog novca. Premda je jako malo igrača koji bi samo tako "prebrisali" toliki novac. Jasno je i da Hajduk Rakitiću ne može ponuditi ni 10 posto tog novca. Možda može pet posto (oko 750.000 eura za sezonu), ali više od toga ne."

    Koga oni farbaju, odreci ce se 15 da bi igrao za 0,75 ??? A livojaje koje ni 2% uspjesnu karijeru u usporedbi sa raketom mogu platiti 2mil € ???
  • db-izbjeglica
    13.7k
    Svaki put kafld novinari napišu da se netko odrekao ili će se odreći xyz količine novca, magarad doživi kolektivni orgazam...

    To im je valjda neka perverzna satisfakcija :lol:
  • DrawTube
    3.6k
    Hahahah, s 15 milijuna eura i ipak koliko tolikom publikom i suigračima u pustinjskoj ligi, +može sa ženom za par sati autom do dubaija na šoping, on će se odreći toga i igrati petkom u Koprivnici pred 2500 ljudi hahahah
  • Peškaman
    3k
    Koliko god ih se ismijavalo,činjenica je,da ako uspiju dovesti Rakitića i Dzeku,uz Perišića,Livaju,Žapera,Uremovića,Šarliju,imat' će za HNL jako kompetentan tim.
    Ako uspiju igrače koji godišnje zarađuju 15 i 7mil E nagovorit da dođu igrat za 5% njihove trenutne plaće, svaka čast.
  • Patak
    2.6k
    Rakitić samo želi na more, nije mu bitno za koga navija.
  • Mozart4
    87
    Nije mi vrag dao mira pa sam si dao truda malo pogledati statistiku Ivana Rakitića od odlaska u Saudijsku Arabiju.

    Isti ima odigranih 8 utakmica uz 1 asistenciju i 1 gol.

    Prema sofascoreu najbolja utakmica mu je ona protiv Damaca gdje je zaradio ocjenu 8.5.

    Ovdje ostavljam link tog sažetka: https://www.youtube.com/watch?v=BFoDWnkZmfQ

    Čovjek ne samo da se kreće poput rekreativca nego je i vidljivo kako ima i više od par kilograma viška.

    Tako da ga s velikom radošću očekujem u HNL-u gdje će se uklopiti u veteranski hajduk, a također biti nogometno izdominiran od naših veznjaka, a vjerujem i da se neće baš dobro provesti niti protiv drvosječa poput Blagojevića i Marine.
  • badjibadara
    2k
    Rakitić samo želi na more, nije mu bitno za koga navija.Patak

    Znao je i pobjeći sa mora, glavom bez obzira od “dabogdasveizgubili” ekipe.


    Skupina huligana u petak je kamenjem gađala vilu na Ugljanu u kojoj je sa obitelji bio hrvatski reprezentativac i veznjak Barcelone Ivan Rakitić, piše Dnevnik.hr . Odmah nakon incidenta Rakitić je sa suprugom i dvije kćeri spakirao kofere i otišao s otoka.

    Rakitić je pola sata nakon napada gliserom napustio otok. Ovim sramotnim činom pravu je pljusku dobio i hrvatski turizam. Policija je za HRT potvrdila da je jučer oko 14 sati prijavljeno da je na objektu u vlasništvu trgovačkog društva razbijeno staklo, no vlasnik se nije izjasnio o materijalnoj šteti.

    Raquel remembers.
  • čovjekjogurt
    134
    Ne dolaze oni tu primarno igrati nogomet jer Rakitiću, Džeki i toj ekipi koja je osvajala europske trofeje, Premierligu i La Ligu nije namjera sa 40 godina ganjati HNL titulu.

    Oni su tu došli umiroviti. Dolaze u Split kao ekipica, kao frendovi koji su se došli malo kupati, zajebavati i usput igrati nogomet. Oni će prvi izbušiti Gatussa kada im ovaj bude htio uvoditi disciplinu.
  • Zagreb1992
    1.4k


    Džeko sa 38 godina je zabio 21 gol u turskom prvenstvu i završio je kao 2. strijelac lige ..On je u ovom HNL-u na laganih 20+ golova i sumnjam da bi si dopustio ovdje ovako rekrativno igrati
  • čovjekjogurt
    134
    Kažu da je osjetno pao u drugim dijelu sezone. Očito se nešto dogodilo čim više u Feneru ne računaju na drugog strijelca lige i čim on ide u Hajduk.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.